Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się częściowo zgodzę z Nikasem.

Grzywka jest okropna. Nienawidzę takich grzywek.

Dziewczyno, ładna jesteś, ale zrób, że coś z tymi włosami! :P

 

No ale to tylko moje skromne zdanie, o gustach się nie dyskutuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, że się każdemu podobam... Ja sama sobie się nie podobam

Tylko jak cos ci w moim wyglądzie nie pasuje... To narka nie pisz nic na temat mojej fotki..

 

To po co zamieszczasz fotkę do komentowania?Oczekujesz,że każdy będzie mówić o tobie w samych superlatywach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie no grzywka Ddusi jest ok, nie wiem co od niej chcecie.

 

@gibon:

Jeżeli już mamy się tak czepiać, to kto powiedział, że tutaj daje się fotki do komentowania? Ten temat jest po to, by użytkownicy tego serwisu pokazali swoją twarz, a komentowanie jest przy okazji. W tytule tematu jest "pokaż swoją twarz", a nie "oceń moją twarz". Mało tego, pierwotnie był zakaz pisania tutaj postów bez okazania swojego zdjęcia. Niestety cel tego tematu szybko został zniekształcony i teraz nawet takie Kryniaki mogą się tutaj popisywać. Teoretycznie każdy może zapodać tutaj swoje zdjęcie z prośbą o nieocenianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie, bo tak oglądać tę samą grzywkę pod rząd z profilu to sie widok staje nudny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmus, dokładniej chodziło mi o to, że skoro już się chce zdjęcie pokazać to niech to już będzie zdjęcie w miarę normalnej perspektywy tak, żeby twarz można było w całości zobaczyć. Co z tego, że wrzucę swoje zdjęcie, skoro całą twarz będę miał owiniętą papierem toaletowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowilem ze z grzywka jest zle ale zrob z profilu z drugiej strony bo widzimy wciaz tylko jedna, na dodatek niemal calkiem zaslonieta ta grzywka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@kryniak: A to mało tak ludzi tutaj robiło, że dawali zamazywane foty ze wstydu? Piję raczej do tego, że dajecie przerobione foty. Jakiś czas temu któryś z użytkowników też miał poprzerabiane, ale nie pamiętam który. To nie jest twórczość własna, żeby zapodawać takie rzeczy. Trzymajmy się tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że wrzucę swoje zdjęcie, skoro całą twarz będę miał owiniętą papierem toaletowym?

Przypomniało mi się jakieś stare zdjęcie Mamrota. Same włosy xD

 

A mnie to się teraz w Ddusi najbardziej avatar podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty PsichiX nie mędrkuj tylko załatw więcej fot wiesz kogo. :]

Tia, pewnie jeszcze nagie chcesz, racja?.. :0

 

BTW. Duśka, zapodaj z grzywką ale tak abyśmy mogli zobaczyć całą twarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli już Ranma zboczył na temat sensu powstania tego tematu to ja jestem zdania, że komentowanie jest jak najbardziej w porządku.

Ja tu wrzucam swoje zdjęcie czasami licząc właśnie na jakieś komentarze (zwłaszcza jak jakieś polewkowe zdjęcie wrzucam jak na przykład jakiś czas temu z tym rolnikiem xD )

Ten temat był by nudny jak byśmy same gęby to mogli oglądać. A tak nieraz jakiś dowcipny komentarz się trafi.

Oczywiście be są takie chamskie teksty jak wali tu nieraz dzieciarnia, ale trochę krytyczki jest jak najbardziej ok. Byle by nie być chamskim.

Wyraziłem swoje zdanie na temat grzywki. Mnie się nie podoba i nie widzę nic złego w powiedzeniu tego. Dużo lepiej ci było w takich włosach falowanych co jakiś czas temu zdjęcia wrzucałaś. Grzywka była znośna. Ale już koniec o tym.

Co mnie natomiast denerwuje w tym co się dzieje w tym temacie? To jak ta sama osoba co chwilę wrzuca nowe zdjęcia. Wcześniej to był Nikas, teraz robi to Ddusia. Żeby jeszcze każde było inne, ciekawe, może zabawne. Ale to zawsze jesteś ty i ty i prawie zawsze identyczna (poza ostatnim).

 

Z ograniczeniami te fotki wrzucać ludzie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Platyna: Nie no konstruktywna krytyka jest ok, ale jak ktoś pisze o kisielu w majtach, to dajcie spokój. :/ Tak samo w drugą stronę, jak ktoś pozytywnie się wyrazi o jakiejś użytkowniczce (bo użytkowników to nie dotyczy), zaraz jest lizodupem. No bez przesady, to nie piaskownica.

 

@Ziutt:

To jest myśl. Premium konta płatne smsami. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psi ma siostre ? xD Mhm... moze wiec jakos sie wkradne w kregi tworców gier ^^

 

btw. Ranmus...ktos wczoraj biegal po almorce z Twoim nickiem to Ty?

btw.2 Ee..to naprawde chore jest jak boss ktory ma zabijac gracz gadana do npc iminiem ranmus -_- ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz możesz mieć swoje konto premium! Wystarczy, że założysz temat na Vallhali, gdzie:

  • Jako nazwę tematu wpisz "$<numer karty kredytowej>" (prefiks '$' oznajmia skryptowi forum, że chcesz kupić konto premium)
  • Jako opis wprowadź czas ważności konta premium
  • W treści posta wpisz wszystkie twoje numery jednorazowe lub PIN do konta
  • Poczekaj 24 godziny
  • ???
  • ZYSK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...