Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Fanem abstrakcji to ja nie jestem, dlatego jakoś mi się nie podoba ten obrazek w sygnaturce. Jakaś taka dziwna mieszanka że... szkoda gadać xD . Na początku myślałem, że tamto jaśniejsze to jakieś rozcięte majtki, a to ciemniejsze na środku, coś elipsowatego, to lepiej nie mówić z czym mi się skojarzyło :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ale masz zmartwienie. Ja kilkanaście lat temu bawiłem się klockami lego i to też nie było trudne. Ale po prawie 19 latach życia wiem że takimi rzeczami jak zabawa w logo komeniusza to nie ma się co chwalić, ani w tym że umiem narysować dwa piksele w paincie. Pochwalić to się można że wiesz iż przytrzymując Ctr++ lub Ctrl+- to się powiększa pędziel :P

 

dobra koniec offtopu.

 

p.s. a jak się rysuje obrazki "na" programie logo komeniusz ?? może powinno się je rysować "w" programie, bo chyba forma "na" nie jest poprawna stylistycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cobra napisał:

A zobaczcie moja sygnaturke - wymiata, sam rysowałem

W Twojej sygnaturce nie ma żadnego obrazka. Za to jest tam błąd ortograficzny. Co innego jeśli chodzi o avatar... Ale użycie prawidłowego słownictwa, jak widać, jest w przypadku niektórych forumowiczów zbyt trudną umiejętnością do opanowania...

Twój avatar jednak nie wymiata, ale że sam rysowałeś, wierzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej sygnaturce nie ma żadnego obrazka. Za to jest tam błąd ortograficzny. Co innego jeśli chodzi o avatar... Ale użycie prawidłowego słownictwa, jak widać, jest w przypadku niektórych forumowiczów zbyt trudną umiejętnością do opanowania...

Twój avatar jednak nie wymiata, ale że sam rysowałeś, wierzę...

No pomyliło mi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay, koniec offtopu i sporów. Bigshark, na pewno podałeś dobry link? Ja też nie widzę obrazka. Mój link do zdjęcia na początku temetu chyba też nie działa, więc zamieszczam tu unikatowe zdjęcie :P i link do strony BI z kilkama zdjęciami. ;)

 

dawidsu_1m.jpg

Kliknij, aby powiększyć

 

 

Dawidsu - fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • Administratorzy

Dobra, stary temat się skasował, nowego nie widzę (chyba, że oślepłem), dlatego zaczynamy od nowa.

 

Nasze fotki

 

Na pierwszy ogień ja, ponieważ nie było jeszcze moich zdjęć po 20 urodzinach. Obaczcie, jak ino wygląda stary cap:

 

071128_122727.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...