Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online MMORPG


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje:

 

W loswych miejscach na mapie co 6-8h pojawiaja sie bossy ktore dropia unikaty, jedne lepsze drugie gorsze, ale maja maly drop rate, co ty na to ?

 

Zdefiniuj pojęcie "Boss" w przypadku MMORPG xD

Przecież każdy, silniejszy "potworek" będzie w MMORPGu bossem. Zresztą jest to pojęcie subiektywne, bo przecież dla gracza na lvl.1 "bossem" będzie Magiczny Morświn z jakimś średnim artefaktem, a dla drugiego z lvl.100 będzie to Prastary Smok Poświęcenia z najlepszym artefaktem w grze :)

 

EDIT: Co to za boss z tego Morświna dla 100-levelowca, który go chlaśnie toporkiem i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 717
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

adster: No tak, bossa wśród potworów się uważa za jakiegoś siłacza. A może mu po prostu chodziło o szefa jakiejś grupy potworów, wtedy jego siła nie ma już znaczenia, bo wystarczy, pod sobą będzie miał słabszych od siebie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adster: No tak, bossa wśród potworów się uważa za jakiegoś siłacza. A może mu po prostu chodziło o szefa jakiejś grupy potworów, wtedy jego siła nie ma już znaczenia, bo wystarczy, pod sobą będzie miał słabszych od siebie. :)

:rolleyes:

 

O to mi chodzilo ale : Beda tak silne bossy ktorych nie bedzie sie dalo ubic w pojedynke, i beda tez takie ktore te high lvle beda mogly solowac << bossy musza miec duzo hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zgadniesz-oczywiście, że się mylisz!!! biggrin.gif Przecież w 3D masz do poznawania jeszcze oś Z smile.gif

A według mnie w 2D można dużo lepiej poczuć klimat gry, chociaż są od tego chlubne wyjątki (i to jakie, np: seria Gothic-probally the best RPG in the world smile.gif ).

Sam Borek zwrócił jednak niedawno uwagę na inny element Almory, który doskonale buduje klimat-jest to podobno muzyka.

Akurat Gothic i Fable, to jedyne RPG w których nie mogłem poczuć klimatu i mnie zanudziły na śmierć. Już w Pokemonach lepiej klimat odczuwałem niz w tym :/ . Ale, są gusta i guściki ;p . Moim zdaniem w 3D lepiej jest poczuć klimat - w takim Lineage, klimat możnaby powiedzieć, że poczułem od pierwszych sekund grania, gdy np. w taką Zeldę na GBA to musiałem się trochę wgrać, żeby coś poczuć ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma byc tak : Bossow bedzie okolo 15 , kazdy rzuca cos unikatowego, np. jeden unikatowa bron i ring i pendant, drugi np. tylko 1 rzecz etc. Bossy spawnuja sie w miejscach roznych, czyli w kazdym poza miastem. Jego resp to bedzie losowo od 6-8 h , zeby nie bylo ze ktos sobie przychodzi na ustalona godzine. Bossy beda sie respic zawsze, nie zaleznie od tego czy ktos tam jest czy nie... Powiem wam ze takie cos bardzo urozmaici gre poniewaz beda to potworki na ktore bedzie sie chodzic calym klanem ( jezeli bedzie mozna cos takiego zrobic )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na to jak na nato xP

 

Ludzie, dajcie spokój, to chyba najbardziej oblegany i najdłuższy temat na GmClanie, nie mówiąc już o tym, że cieszący się największą popuilarnością... A kiedy przyjdzie co do czego, to jak rzekł @up (@Edit: sorry, z 10x @up, bo w te 30sek, które pisałem posta, to parenaście nowych doszło... Konkretnie o @TeeGee mi chodziło xP), cisza albo gra wcale nie będzie taka jak chcecie i będzie pupa (żeby brzydko nie powiedzieć), czego oczywiście najserdeczniej nie życzę xD

 

btw Ahh, to jeszcze tylko 14 godzin !! xD

 

Oh, nabijam posty :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledze juz ten temat od kilku tygodni główni dlatego ze jestem zainteresowany Almorą a zabawa w GM jest mi calkowicie obca.

Myslalem ze rejestracja nie bedzie potrzebna bo niby po co?

Ale przejdzmy do tematu. Mimo Ze pokładam wielkie nadzieje w tej grze mysle ze przez takich ludzi jak "solsk" gra moze naprawde stracic swoj urok. Siedzenie caly czas na tym forum i odliczanie ile jeszcze czasu zostalo to otworzenia serva swiadzczy somo o sobie. Pozatym pierdolenie i sranie "co by bylo gdyby" niczego nie przyspieszy i tylko denerwoje ludzi. Oczywiscie takich robiących pod siebie noobow jest wiecej ale to jest koronny przyklad. pozdro dla caslej reszty

Smierc noobom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

N/C, pocieszę Cię. Trochę znam Borka osobiście i mi się wydaje, że on tak naprawdę zlewa na większość "nieprofesjonalnych" uwag w stylu zrób to, zrób tamto, gdyż on nie robi na chybcika gier. Widziałem na żywo jego ręcznie rysowaną mapę. A ciekawe ile innych rzeczy ma rozrysowanych i rozpisanych na brudno. Najważniejszym problemem, który może uśmiercić projekt już na starcie, to kwestia serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, The Power bursts from Newbies, a Short Live the Noobs !! xD

 

Chyba dorobisz się warna. :3

Tymon

 

Przeglądnąłem kilka jego ostatnich postów w tym temacie i stwierdzam, ze właśnie się dorobił. =)

Patrysław

 

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś 'na poziomie', mówię oczywiście o N/C. :)

 

Wiecie, każdy chce być częścią jakiejś większej całości, a stwierdzenie "ha, o to, to mój pomysł!" jest dla niego wystarczającym powodem do dumy. Nie widzę w tym ani nic złego, ani nic dziwnego, przecież GMClan to jednocześnie przedszkole i szkoła wyższa dla programistów (z naciskiem na to pierwsze). Po prostu jest to chlebem codziennym (sprawdź sobie pierwszą lepszą produkcję i komentarze =3). Mamy tu takie sławy jak Ranma, Borek, TeeGee czy Propaganja (ostatnio też Nasheer, choć mu jeszcze trochę czasu potrzeba), ale też i kompletnych newbie czy po prostu takich krzykaczy i nie jest to nic dziwnego. Mogę wymienić setkę stron na których jest to samo.

 

Tak czy inaczej obie strony są na siebie skazane i to nie ogranicza się do tej strony. Dlatego lepiej nauczyć się z nimi żyć, albo po prostu ich olewać - tak jak to niektórzy to robią.

 

Ah, można dodać jeszcze coś. Czasami newbie ma lepsze pomysły od kogoś doświadczonego - bo nie ogranicza się "czy można to zrobić/jak sprawnie będzie to działać" tylko "jak to zrobić". :)

 

Tak żeby nie był to kompletny off. Czekam aż w końcu wypuścisz tę wersję testową Borek, sam bardzo chętnie się zabawię. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno, a mianowicie większość tych "krzykaczy" jak to Tymon określiłeś, którzy tak wychwalają grę przed samą jej premierą, gdy zobaczy, że (nie daj Boże!) Almora jest, co prawda-dobra, ale mocno jeszcze zabugowana, wymagająca poprawek i ogólnie jej stan techniczny jak na MMO jest mierny (przecież to są tylko beta-testy, ludzie!) "oleje" tą grę, nie podzieli się uwagami (jak powiedział TeeGee-wykrzyczeli się przed premierą :) ) lub (co gorsza i tu zwłasza nie daj Boże!!! :blink: ) zacznie wyzywać na Borka "za to, za tamto", bo spodziewają się nie wiadomo jakich cudów w stylu "WoW" :/

 

A te dwie grupy GMclanowiczów-chyba zapomniałeś jeszcze o klasie średniej-Dangon, Supavader (no patrzcie-nie palnąłem Supervader :P), Huderlord (którego dawno tu nie było), (chyba ja :) ) itd. GMclan to także szkoła średnia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasę średnią określił bym cielaczkami! :) I dopisz do niej 40% GMC łącznie z Tobą Hanjuso :P

 

Tak jak napisałem wcześniej. Po prostu nie warto z nimi dyskutować, lepiej ich olać, albo z nimi nauczyć się żyć. Choć nie mówię tutaj o wszystkich tego typu, jeden z przypadków nie musi potwierdzać reguły. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te dwie grupy GMclanowiczów-chyba zapomniałeś jeszcze o klasie średniej-Dangon, Supavader (no patrzcie-nie palnąłem Supervader :P), Huderlord (którego dawno tu nie było), (chyba ja :) ) itd. GMclan to także szkoła średnia :P

 

Milo ze jestem w sredniej grupie i ciesze sie ze ktos w ogole wie ze istnieje na tym forum :jezor:

Ale nie o tym chcialem...

 

Prawde mowiac w Almore jeszcze ani razu nie gralem, a co za tym idzie nie moglem ocenic gry, co oznacza ze nie odpowiadalem jesio w tym temacie... Owszem, czytalem prawie wszystkie wypowiedzi uzytkownikow udzielajacych sie w tym watku, jak rowniez obejrzalem wszystkie screeny i opisy gry dodane przez Borka. Po screenach widzialem ze ta gra ma klimat taki jaki lubie, lecz jesli cos pojdzie nie tak i nie zagram sobie w ta gre dzis albo jutro to nie bede wkurzony na Borka (ktos tam cos o tym wspominal)... Od kad sam zaczolem tworzyc gry, zobaczylem ze jednak nie jest to takie proste i to co Borek tu stworzyl zasluguje na najwyzsze uznanie !

 

Ocene dam dopiero po tym jak w pelni zobacze jakie mozliwosci bedzie dawala mi Almora...

 

Peace :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież GMClan to jednocześnie przedszkole i szkoła wyższa dla programistów (z naciskiem na to pierwsze). Po prostu jest to chlebem codziennym (sprawdź sobie pierwszą lepszą produkcję i komentarze =3). Mamy tu takie sławy jak Ranma, Borek, TeeGee czy Propaganja (ostatnio też Nasheer, choć mu jeszcze trochę czasu potrzeba), ale też i kompletnych newbie czy po prostu takich krzykaczy i nie jest to nic dziwnego. Mogę wymienić setkę stron na których jest to samo.

Mnie to pewnie wcisnęliście do grupy żłobkowej :3 .

@up wiesz o tym ze sam jestes noobem XD w twoim statusie nawet tak pisze O_o

 

edit: ups sorry no tak zle przeczytalem XD ale sam mowil ze sie na gm nie zna

Nie rozumiem cię. Według ciebie, każda osoba która się nie zna na GM jest noobem? Przeczytaj sobie definicję słowa noob, bo jak widzę, jest ci obca, a nie używamy słów, których znaczenia nie rozumiemy. To na tyle.

2.Skąd można będzie ściągnąć grę ;p

Jak Borek skończy grę to da do niej link, proste i logiczne :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I CO? TA ALMORA TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO! NIE MA JEJ A JEST 20 LUTY!

 

 

 

(żałosny żart Zająca)

 

Żałosny warn od Patrysława.

 

edit: haha wiedziałem, chciałem jednego dostać :D mam taką tradycje że na każdym forum sobie zbieram jednego warna tak o a potem jestem grzeczny :)

 

A chcesz rozpocząć nową tradycję z banami? =]

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to pewnie wcisnęliście do grupy żłobkowej :3 .

no to jest nas dwóch ;]

 

@up wiesz o tym ze sam jestes noobem XD w twoim statusie nawet tak pisze O_o

 

edit: ups sorry no tak zle przeczytalem XD ale sam mowil ze sie na gm nie zna

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Noob

 

Tak od siebie:

 

Gra na pewno wyjdzie wieczorem jak borek wróci z roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery dzisiaj nie będzie... Wiem, czujecie się oszukani, a ja jeszcze gorzej, bo to ja zrobiłem z gęby dupę. Zrobił się straszny szum wokół tej gry, szum spowodowany wyobraźnią, a nie praktyką. To jest właśnie najgorsza rzecz w tym wszystkim, wygląda na to, że powinienem się cieszyć, a jest wręcz odwrotnie, ponieważ jak gra nie spełni waszych oczekiwań, to dostane podwójnie po dupie. Premiera MUSI być jutro najpóźniej pojutrze, dlaczego musi? bo obiecałem jak już wiecie, a nikt nie chciałby być teraz w mojej sytuacji. Dlaczego spóźniona premiera? po prostu brak snu i wyczerpanie, wczoraj nie podołałem ostatecznym poprawkom i padłem jak zabity nie zwracając uwagi na to, iż spałem na fotelu przy kompie. Niestety nie udało mi się też zmniejszyć rozmiaru gry, zajmuje dosyć sporo ze względu na grafikę, także dla posiadaczy słabszego internetu będzie trochę ściągania, ok. 40 MB albo 50 MB.

Jeszcze jedno. Przestańcie pisać tak, jakbyście już grali w Almore, czyli co będziecie w niej robić, a czego nie będziecie, bo nawet nie wiecie co w niej można a czego nie można. Powtarzam jeszcze raz, to jest wersja testująca silnik online tej gry, nie oczekujcie cudów, bo cudów nie będzie, dopóki nie sprawdzi się gra. Cud jest dla mnie, że stworzyłem/napisałem taką grę, ale dla graczy nie będzie to niewiadomo jakie niebo w gębie. Jednak bądźcie spokojni, bo nie oznacza to, że nic tam nie ma, po prostu uprzedzam, bo czytając poprzednie wypowiedzi, to mam wrażenie, że lepiej gry zapowiadać niż dawać dema. Dzięki serdeczne za wazelinę, ale to nie o to chodzi, bo jak już pisałem wcześniej, ta wazelina może zamienić się w cegłę będącą tuż nad moją głową. Naprawdę wielkie sorka za opóźnienie, ale myślę, że jak czekaliście tyle dni, to jeden dzień nie zrobi wielkiej różnicy. Chyba za bardzo przejmuje się tą grą, bo ostatnio nawet mniej jem niż zwykle lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - nic się nie stało.

 

Odpocznij i wrzuć grę jak będziesz gotowy. A krzykaczami się nie przejmuj - dla nich nawet lepiej, że gry nie ma - będą się mogli nadal produkować ;).

 

EDIT: Załatwłem za Ciebie GMC - wyjaśniłem, że będzie lekkie opóźnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...