Skocz do zawartości

Survival Matters V 1.0


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Gra przeszła update do wersji 1.0 

 

Opis - Gracz którego imię poznamy w grze , zostaje porwany przez nieznanych mu bliżej sprawców, jak się okazuje tytułowa organizacja pragnie za wszelką cenę decydować o tym kto może oddychać (korzystać z tlenu a kto nie) wprowadzili coś co nazywają maszynami tlenowymi , ale co z tym wspólnego ma gracz ? W grze będziemy robić wszystko aby się wydostać i poznać prawdę o tym co się tam dzieje , kto i dlaczego to robi , noi kto za tym wszystkim stoi....

 

Gatunek - Akcja , scfi , boomer shooter :)

 

Za muzykę odpowiadam ja czyli Dyzmek , dialogi również .

 

fabuła - również opracowana przeze mnie.

 

programowanie - Dyzmek 

z pomocą ( Kitsunefox, pan_staszy oraz MR.Pekinczyka)

 

dodatkowe wsparcie projektu (mentalne) :D

 

Wojo

 

w ową gierkę po prostu trzeba zagrać aż kipi klimatem , dodatkowo można dopatrzeć się kilku ester eggów ( ciekawe kto je zauważy ) 

jest to mój debiut jeżeli chodzi o grę w trzech wymiarach , serdecznie zapraszam do pobierania , dyskusji , ocen , tutaj jak i na discord , miłej gry :)

( Screeny pochodzą z początkowej fazy projektu , poszczególne poziomy mogą różnić się od tych widocznych.)

screen 1

JflxzD.png

 

Screen 2

 

YdYziH.png

 

Screen 3

 

aarIFo.png

 

Download Link 

 

https://dyzmek.itch.io/survival-matters-full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dyzmek zmienił(a) tytuł na Survival Matters V 1.0

Jestem właśnie po ukończeniu tej gry i opiszę swoje wrażenia w skromnej recenzji :D
Survival Matters to najnowsza gra stworzona przez dyzmka, która jest jego pierwszą produkcją w stylu boomer shooter.
Z całą pewnością mogę powiedzieć, że sprostał wyzwaniu jakim jest stworzenie gry w 3D, która jest ciekawa, grywalna. Można zauważyć, że garściami czerpie z wielu dobrych gier oraz filmów akcji i mimo, że zależy mi na pozostawieniu tej nutki tajemnicy jaką kryje za sobą fabuła to mogę śmiało powiedzieć, że gracze będą usatysfakcjonowani fabułą i tym jak głęboko wciąga świat gry.
Kolejnym z bardzo silnych punktów Survival Matters jest mnogość przyjętych rozwiązań, które wprowadzają powiew świeżości do gier dyzmka i mogą stanowić inspirację dla innych twórców gier niezależnych. W trakcie samej rozgrywki gracze będą korzystać z kilku rodzajów broni i przy używaniu każdej z nich opracują swoją taktykę bądź strategię. W grze można jednocześnie poczuć się jak w Metal Gear Solid, Wolfenstein 3D, Brutal doom i Serious Sam.
Ścieżka dźwiękowa skomponowana przez dyzmka jest przyjemna i jego ambientowe ścieżki dźwiękowe wprowadzają odpowiedni klimat przy tym co aktualnie dzieje się na ekranie. Brak dubbingu podobnie jak w poprzednich produkcjach dyzmka jest zastąpiony syntezatorem mowy, ale według mnie nie jest to złe rozwiązanie i pokazuje jak przy dobrych pomysłach można przeskoczyć niesprzyjające warunki, którymi w tym przypadku jest brak zatrudnienia aktorów głosowych.
Poziom trudności tak jak w poprzednich grach dyzmka jest hardkorowy, ale dodanie checkpointów sprawia, że jest odpowiednio wyważony i pozwala na uniknięcie sytuacji, w której niedoświadczony i niecierpliwy gracz będzie wyrywał sobie włosy z głowy :D
Kilka błędów, które się pojawiły w grze zgłosiłem dla dyzmka i zostaną naprawione, ale mimo to według mnie gra jest jedną z topowych pozycji wśród gier dyzmka.
Gratuluję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...