Skocz do zawartości

Proxy Quest


odex

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Proxy Quest


Gatunek: Roguelike Bullet-Hell shooter

 

Opis: Mój osobisty 'passion project', który powstał w większych, lub mniejszych bólach, przez ostatnie 3-4 lata. Celem Twojego zadania jest ochronienie planety, przed kosmiczną flotą piratów X-Blade, poprzez wyruszenie w podróż mającą na celu przejęcie tajemniczej broni od Twoich wrogów. 

Gra jest w dosyć oczywisty sposób inspirowana przez wszystkie nowoczesne 'roguelike-i', głównie EtG, Nuclear Throne, Monolith czy Steredenn. Głównie stawna ona na dynamikę rozgrywki - udany 'run' trwa około 20-30 minut.

Gra posiada 20 bossów do pokonania, prawie 200 ulepszeń statku, 9 różnych statków do gry, 1000+ różnych 'roomów', oraz masę dodatkowych wyzwań, zadań i sekretów.

Dodatkowo jest również pełna obsługa pada, tabela high-score, obsługa 3 save'ów jednocześnie, konfigurację wyglądu kursora itp.

 

Download: https://tonyx.itch.io/proxy-quest


Rozmiar pliku: 300MB

 

Autorzy: Ja - Tomasz :)

Screeny:

vlcsnap-2022-08-22-21h10m37s387.thumb.png.6dd2de666ddef695106a3850a6ff80bf.png

 

vlcsnap-2022-08-22-21h17m14s782.thumb.png.b1a50fc5a493b09567faac061f9f238b.png

 

vlcsnap-2022-08-22-21h07m15s099.thumb.png.36fa2f1d991f6086a7cad6e9400d3555.png

 

vlcsnap-2022-08-22-20h52m30s556.thumb.png.71287aa87f79d746ec4b66970643ffc8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę i wrzuciłem dolca :D
Jedyne co przychodzi mi do głowy to to że można by delikatnie poprawić portrety postaci w dialogach i zmniejszyć podstawową prędkość statków, poza tym super.

Bardzo solidnie wykonany projekt, fajny dynamiczny gameplay. 
A i muzyka mi się też bardzo podobała, ogólnie polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Adriann napisał:

Pograłem chwilę i wrzuciłem dolca :D
Jedyne co przychodzi mi do głowy to to że można by delikatnie poprawić portrety postaci w dialogach i zmniejszyć podstawową prędkość statków, poza tym super.

Bardzo solidnie wykonany projekt, fajny dynamiczny gameplay. 
A i muzyka mi się też bardzo podobała, ogólnie polecam :D

 

A dziękuję :) Oba punkty niezwykle zasadne - cała grafika jest zrobiona przeze mnie, a ponieważ moje zdolności są jakie są to wyszło jak wyszło :) A co do prędkości statków to był dla mnie jeden z głównych problemów odnoście znalezienia 'złotego środka', więc doskonale rozumiem, że mogą być dla kogoś za wolne/za szybkie. Może faktycznie jeszcze je minimalnie spowolnię.

 

59 minut temu, gnysek napisał:

Zastanawia mnie rozmiar gry, tam jest zdekompresowana muzyka, że aż tyle?

 

Szczerze to nawet nie wiem - użyłem domyślnej opcji w GM odnośnie kompresji audio. Gra też ma 200+ efektów dźwiękowych, więc to wszystko pewnie się kumuluje na taką wielkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...