Skocz do zawartości

Windows Action Center przestało działać po zainstalowaniu Game Maker Studio 2!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, od kilku dni mam do czynienia z dziwnym problemem. Niedawno pobrałem i zainstalowałem „Game Maker Studio 2” z ich oficjalnej strony „gry yoyo” na moim komputerze z systemem Windows 10. Ale potem centrum akcji Windows przestało działać, nadchodzą powiadomienia o aplikacjach, ale nie jestem w stanie ich zobaczyć. Czy ktoś zetknął się ostatnio z problemem? Uprzejmie pomóż mi rozwiązać ten problem. Wszelkie sugestie byłyby bardzo mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Przeszukałem sieć, ale jedyny wynik na ten temat to... ten temat w którym teraz odpisuję. Wygląda, ze nikt nie miał takiego problemu.

Spróbowałbym po prostu wszystkich standardowych rozwiązań na znikające centrum powiadomień. Raczej nie winiłbym za to GameMakera, ale bardzo możliwe, że winny jest np. .NET, który przy okazji jest instalowany. Wejdź w "Dodań i usuń programy" i posortuj je po dacie, może spróbuj przeinstalować .NET.

 

Btw., doinstalowałeś wszystkie aktualizacje z Windows Update dla .NET?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeprowadziłem kontrolę krzyżową i stwierdziłem, że mój komputer ma najnowszą wersję platformy .NET. Miałem też wątpliwości, czy „Gamemaker” nie jest za to odpowiedzialny. Zacząłem więc szukać w Google i znalazłem ten artykuł. Jedno z rozwiązań pomogło mi rozwiązać mój problem. Po ponownej rejestracji centrum akcji za pomocą Powershell mój problem został rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...