Skocz do zawartości

Zablokowane Wstępne szaty graficzne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Postanowiłem trochę przysiąść nad nowym GMCLANem, który powstaje już pewnie z dekadę, ale do tej pory nie wyszło to poza brzydkie obrazki.

 

Do tej pory.

 

Bo teraz mam już wersję PHPową która wstępnie zaczyna już działać (podstrony wczytują osobne kontrolery php).

W pierwszej wersji próbowałem coś na zasadzie boostrapa któremu nadam obecne kolory gmclanu (szare), ale część z was sugerowała, żeby od tego odejść i trochę bardziej zaszaleć.

No to zaszalałem :)

 

Główna:

 

obraz.png

 

Strona z artykułem:

obraz.png

 

Profil

obraz.png

 

To oczywiście bardzo wstępna wersja, ale już możecie zgłaszać opinie.

 

Na tę chwilę wybrane fonty to: Libre Franklin + Quicksand (menu i niektóre nagłówki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry gnysek, ale Ty zupełnie się nie nadajesz do tematów Ui/UX :P Ja wiem że Ty chcesz wszystko sam ale to jest podejście jak z logiem, sprzed 10 lat i ni jak się ma do dzisiejszych czasów.

 

Cytat

Bo teraz mam już wersję PHPową która wstępnie zaczyna już działać (podstrony wczytują osobne kontrolery php).

Great success xD dałbyś pomóc w rozwoju bo jest dzień roboty :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No dobrze, ale mówisz że coś jest źle, nie pokazując lepszych propozycji (nawet z gotowców) ani nie wskazując co dokładnie. Ja akurat staram się robić jakąś wypadową tego co znajdę np. na themeforest więc to nie jest z tyłka ani sprzed dekady, ale czekam nawet na mockup lepszej propozycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.828ed08b5fc8ed3b7436db4c27f80722.png

 

Kurcze no nie wiem, ten obszar jakoś tak trąci prehistorią, jeszcze ten gradient okropny. Nigdzie indziej nie masz w swoim designu gradientu. I znowu będzie na głównej milion okienek okieneczek ??

 

 

Natomiast górna część mi się podoba, zakładka polskie gry to fajny będzie smaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Tak, to jest właśnie ta część z pierwszej wersji designu, i tutaj powoli próbuję zrezygnować z tego (strona artykułów miała to samo, a jak widać wyżej - już nie ma). Ten srebrno-szaro-granatowy to już nawet nie pasuje teraz do niczego.

 

Jak widać też na głównej, ten wielki banner "witamy" będzie zamykalny, żeby stałym użytkownikom się nie pokazywać i nie przesłaniać ważniejszej treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gnysek napisał:

No dobrze, ale mówisz że coś jest źle, nie pokazując lepszych propozycji (nawet z gotowców) ani nie wskazując co dokładnie. Ja akurat staram się robić jakąś wypadową tego co znajdę np. na themeforest więc to nie jest z tyłka ani sprzed dekady, ale czekam nawet na mockup lepszej propozycji :)

Ja też jestem noga z uxowych rzeczy ale postaram się coś rozkminić :) Wydaje mi się że pod ten typ strony samo themeforest to nie do końca wystarczy i sam nie do końca jeszcze wiem jak to ugryźć ale spróbuję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne spostrzeżenia:

  • Górna belka fajnie poszła w minimalizm
  • Im niżej się schodzi tym ciężej dla oka się robi
  • Artykuły wyglądają świetnie
  • Menu rozwijane również świetne
  • Te skróty bardzo obciążają wizualnie całość
  • O sekcjach już się nie wypowiem, bo inni powiedzieli co myślą ;)

Czekam na więcej szkiców ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • gnysek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...