Skocz do zawartości

KingKing


SimianVirus7

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: KingKing

 

Gatunek: Strategia turowa 

 

Opis: Jesteś królem któremu zostało 100 dni do końca życia. Spróbuj podbić wszystkie okoliczne państwa. Między wojnami udzielaj audiencji z poddanymi. Każda rozmowa składa się z potrzeb i skutków. Od Ciebie zależy którą z dwóch odpowiedzi wybierzesz, choć w sumie jesteś królem, więc jeśli nie chcesz, to nie rozmawiaj z plebsem ale to też ma swoje skutki. 

Gra powstała na 4 dniowym jamie ale postanowiłem troszkę ją rozwinąć, bo pomysł brzmiał fajnie. Zawsze chciałem zrobić strategie pokroju Anno 1503, ale z naciskiem tylko na ekonomię (czyli trochę taki Banished). Mam nadzieję, że KingKing to taki protoplasta tej strategi. 

 

DownloadKingKing

 

Autorzy:

Programowanie: SimianVirus7 (Narkoleptyk) - Ja

Grafika: SimianVirus7 (Narkoleptyk) - Ja

 

Muzyka: ZapSplat.com

Screeny:
0KsA1e.png 2Oq4Bn.png yWptLp.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe doświadczenie ze strategiami tego typu ale mimo to dość szybko się odnalazłem. 
Niestety nie udało mi się podbić ostatniego skrawka ziemi ale jeszcze będę próbował:) 
Ogólnie gra ciekawa i wciągająca, ciekawy jestem jak rozwiniesz ten koncept.
Nie jestem fanem tak dużych pikseli ale poza preferencjami ciężko jest się do czegoś przyczepić, jest ładnie i przejrzyście. 
Muzyka przyjemna, pasuje do klimatu i nie drażni z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Niestety nie udało mi się podbić ostatniego skrawka ziemi ale jeszcze będę próbował

No kumpel powiedział, że tej w tej grze nie da się przegrać, zawsze wygrywa, więc zwiększyłem trochę poziom :P mi udało się podbić wszystkie w około 92 dni, z czego dwa razy kupiłem młodość u wiedźmy. 

 

Cytuj

Nie jestem fanem tak dużych pikseli 

Cóż, z pixelartem mam styczność dopiero od dwóch tygodni, czyli właśnie wtedy kiedy zaczynałem pisać tę grę :P Jeszcze nie ogarniam jak to robić, dlatego rysuje 16x16 co w powiększeniu na 720p faktycznie są wielkie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...