Skocz do zawartości

Dudeski

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Turbo Pong

Gatunek: Zręcznościowa

Opis: Turbo Pong to dynamiczna gra zręcznościowa inspirowana klasyczną grą Pong. Rozegrać mecz można zarówno z komputerem jak i innym graczem.
Możliwa jest zmiana ilości piłek, potrzebnych punktów do zdobycia, odległości paletki od ściany, rozmiaru paletki a także dodanie UFOków mających wpływ na rozgrywkę :)
Gra przeznaczona na telefony z Androidem. Życzę miłej zabawy :)

Download: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.AndrzejKowol.TurboPong
[PC] https://andrzejkowol.itch.io/turbopong
Rozmiar pliku:  17MB


Autorzy:
   Programowanie: Andrzej Kowol
   Fabuła: Andrzej Kowol, oczywista inspiracja grą Pong
   Grafika: Andrzej Kowol
   Muzyka: Kevin MacLeod
Screeny:

xB1Yn9R.jpg

Wm8eAiu.jpg

zV4iUxH.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę i całkiem fajna gierka :) Myślę, tylko, że gra na dwóch to tylko na dużym tablecie, bo na smartfonie może być kiepsko :P

+ całkiem miła rozgrywka
+ możliwość customizacji rozgrywki
+ możliwość gry w dwóch lokalnie (ale tylko na większym ekranie :| )
+ jak się doda więcej piłeczek i ufoki to nieźle się dzieje :D
+ AI przeciwnika nawet daje radę 
- Sterowanie :| często po odbiciu piłeczki traciłem kontrole nad platformą i musiałem tapnąć w ekran jeszcze raz
- customizacja gry mogła by być przy rozpoczęciu rozgrywki a nie w opcjach 
- trochę nieczytelne menu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo spoko, grałem zarówno z ai jak i z drugą połówką w pociągu na xiaomi redmi note 8 pro.

Myślę że wyciągnąłeś wszystko co się dało z ponga, rozgrywka jest bardzo ciekawa i dynamiczna.
Mam jedyny problem z ustawieniami odległości paletki, uważam że nawet jak się ustawi większy dystans od krawędzi ekranu to wciąż jest za blisko i palec zasłania paletkę.
W sumie jest jeszcze jeden temat co do którego nie jestem pewien, zbyt łatwo zablokować piłeczkę między paletką a krawędzią ekranu nabijając z 10 albo lepiej punktów, z jednej strony fajnie bo większe ryzyko i trzeba uważać ale z drugiej to wygląda bardziej jak niedoróbka niż świadome zaplanowane zachowanie.
Co tam dalej..reklamy nie są upierdliwe więc plus, oprawa dźwiękowa i graficzna również na plus, jest minimalistycznie ale ładnie i estetycznie.
Ogólnie bardzo polecam jako małego zabijacza czasu w pociągu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie :) Cieszę się, że gra się podoba a uwagi wezmę pod uwagę przy następnej aktualizacji

Jeżeli chodzi o odległość paletki od ściany (po zwiększeniu odległości w opcjach) to jest to celowe działanie, dodanie elementu ryzyka. Nieudana próba odbicia piłki może się źle dla gracza skończyć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...