Skocz do zawartości

M.E.A.T. – gra RPG w stylu Pixel Art


HamsterMan

Rekomendowane odpowiedzi

meat_logo.png

Tytuł: M.E.A.T.

 

Gatunek: RPG, cRPG

 

Opis: 


M.E.A.T. w telegraficznym skrócie

Jest to gra RPG single player, stylizowana na klasyki gatunku z lat ’90. XX wieku, wykonana w rzucie 2D i grafice Pixel Art. Przed graczem stoi zadanie, w formie kampanii jednoosobowej, rozwikłania zagadki stanowiącej główną linię fabularną i pokonanie najważniejszego antagonisty, tj. nadrzędnego bossa. 

Gracz w trakcie rozgrywki rozwija swoją postać na wielu płaszczyznach typowych dla gatunku RPG. Postępy w rozwoju postaci opierają się na czasie poświęconym treningom i walce przeciwko AI. Poza działaniami związanymi z głównym wątkiem (opartymi na decyzjach skutkujących określonym rozwojem rozgrywki i tym samym dostępnością zadań), istnieje szereg misji pobocznych. 

Gra posiada otwarte zakończenie – nawet po wykonaniu ostatniej misji, gracz jest w stanie nadal odkrywać dalszy świat M.E.A.T.-a, jak i walczyć z przeciwnościami, jakie owe uniwersum postawi na jego drodze.

 

Autorzy: Trippin Bears
 

Strona na wspieram.to

Screeny: 

meat_landingpage_gif_02_compressed_128.g


meat_landingpage_gif_05_compressed_128.g

Trailer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Grafika i wszystko supcio, szkoda tylko, że walka tak czerstwo wygląda, bo reszta jest fajnie odpicowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Heh, czytałem o tym że Słoń wziął się za produkcję gierek niedawno i jak przeczytałem założenia i setting i w dodatku że pixelart to taki trochę WTF, co chłop zgłupiał...

Ale w sumie po trailerze nawet mi się podoba, właśnie coś jak nie wiem, StoneShard? No i całkiem dużo możliwości to zawsze na plus.

Graficznie jest różnie, sam pixelart raczej się nie broni, może to i dobrze że został przysłonięty różnymi efektami pogodowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...