Skocz do zawartości

12 Prac Herkulesa


Patryqss

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: 12 Prac Herkulesa

 

Gatunek: Przygodowa

 

Opis: W grze wcielimy się w mitycznego herosa - Herkulesa, któremu przyszło wykonać 12 pozornie niewykonalnych zadań. Uzbrojony w maczugę i łuk, będzie musiał stawić czoła Lwu nemejskiemu, Hydrze lernejskiej, a nawet Cerberowi. Zadania są trudne i zazwyczaj wymagają kilku podejść, zanim trafi się na właściwe rozwiązanie (znajomość mitu pomoże w trakcie gry). Nad naszym bohaterem czuwa jednak Atena, której pomógł wcześniej w drodze do Myken. Za wykonanie każdego z zadań (kolejność wykonywania dowolna) Herkules otrzyma unikalny przedmiot, który ułatwi mu podróż.
Gra dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej
Więcej informacji można znaleźć na stronie https://praceherkulesa.herokuapp.com/

 

Download: https://patryqss.itch.io/12-labours-of-hercules


Rozmiar pliku: 26MB (51 po rozpakowaniu)


Autorzy:

Programowanie:
Patryk Grzyb

Fabuła:
Patryk Grzyb

Grafika:
Patryk Grzyb, Julia Kozłowska, Przepiorka

Narrator:
Piotr Matysiak

Muzyka:
twórcy ze stron opengameart.org oraz freesound.org


Screeny:

Dostępne tutaj:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, adam014 napisał:

1.50 EUR xDDDD

Chyba pierwszy taki wypust na GMClanie :D 

Co w tym takiego śmiesznego? Poświęciłem na to mnóstwo czasu i energii, uważam że gra jest mocno dopracowana i zapewni gameplay na 2-3 godziny, chyba mogę za to pobrać te symboliczne 5-6 zł, to nie jest jakiś majątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryqss to śmiesznego że gra screenami wcale nie zachęca do zakupu, tym bardziej że kupuje się w ciemno. Co jeśli kupię i mimo grafiki mocno niskich lotów - gra okaże się totalnym gameplayowym gniotem? Nie lepiej to okroić do 1 misji czy 2 i dać demko, może ktoś się skusi. 

 

Jak rzeźbiłem swoje boksy przez chyba 5 lat to też mnóstwo czasu na to przeznaczałem, mimo to nigdy nie myślałem żeby to pchać za jakąś kasę, tyle co miałem z tym zabawy, satysfakcji i to czego przez ten czas się nauczyłem mi wystarczy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, adam014 napisał:

@Patryqss to śmiesznego że gra screenami wcale nie zachęca do zakupu, tym bardziej że kupuje się w ciemno. Co jeśli kupię i mimo grafiki mocno niskich lotów - gra okaże się totalnym gameplayowym gniotem? Nie lepiej to okroić do 1 misji czy 2 i dać demko, może ktoś się skusi. 

 

Jak rzeźbiłem swoje boksy przez chyba 5 lat to też mnóstwo czasu na to przeznaczałem, mimo to nigdy nie myślałem żeby to pchać za jakąś kasę, tyle co miałem z tym zabawy, satysfakcji i to czego przez ten czas się nauczyłem mi wystarczy :) 

Takie czasy, wystarczy popatrzeć na crapy ze Steama :D , popatrz na darmowe produkcje buziola, albo copoconaco w game makerze(nawet sami kodzili, oraz grafikę robili). Meh za dużo energii, poświęciłem na ten komentarz :play_ball:

Niestety tej gierki już nie można pobrać: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem bo staram się wspierać was niezależnie od poziomu kochane misie, trzeba docenić wielki wkład pracy.
Postaram się zrecenzować grę w okolicach wekkendu jak wreszcie znajdę chwilę by dłużej pograć.
Powiem narazie tylko tyle że po pierwszym uruchomieniu pojawiło się sporo błędów związanych z podstawowymi częściami gameplayu jak postać której nie da się zatrzymać. Takie rzeczy już delikatnie mówiąc nie napawają optymizmem, szczególnie że chyba były sygnalizowane już przy okazji dema.
(ps: nie nie wysyłam pirackiej kopii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zakupiłem kopie i no cóż... szczerze mówiąc myślałem, że będzie się trochę różnić od wersji dema. Trochę za trudna? Nie wiem czy to przez wzgląd na mechaniki czy po prostu nie potrafię grać. Niemniej jak zginąłem przy balistach to nie miałem ochoty zaczynać od nowa. Ale hej, skończyłeś swoją grę od początku do końca (chyba, bo końcówki nie ujrzałem :P), to się chwali. 

PS: Lektor zasługuje na oklaski, dobrze się tego słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jedną grę ktoś tu wrzuci raz na rok i się nagle budzą wszyscy do postowania tylko, żeby pohejtować. Wstyd.

 

@Patryqssmyślę, że dobrym pomysłem jest przy pierwszych produkcjach wydawanie gry freeware, z taką grafiką (która jest kluczowa w kwestii sprzedawalności gry) kokosów nie zarobisz, a ograniczasz sobie ilość osób, do których produkcja dotrze. Lepiej zbierać dużo feedbacku i wyciąganć wnioski, aby następne gry były lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adriann Dzięki za zakup, czekam na recenzję. Z tym brakiem zatrzymania postaci nie wiem o co chodzi, testowałem ja, testowała moja dziewczyna i nie mieliśmy tego problemu.

 

 

@SimianVirus7 Również dzięki, że kupiłeś. W porównaniu do dema zmieniło się dużo, ale to może tylko moje wrażenie xD Co do balist, to jest na nie prosty sposób: jak trafisz maczugą w lecącą strzałę, to ta się odbije i zniszczy balistę, która ją wystrzeliła.

 

@ANtY Wiem, że dzięki freeware zagrałaby większa liczba osób, ale produkcja gry zbiegła się akurat z moją pracą licencjacką, której tematem jest komercjalizacja gier. Wobec tego musiałem ustawić jakąś cenę i cóż... Wnioski będą takie, że za małe gry o rysunkowej grafice mało kto chce płacić (choć w pierwszym rozdziale w ankiecie dot. graczy ankietowani odpowiadali, że nie zwracają dużej uwagi na grafikę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego to takie brednie jak to kiedy ludzie mówią że przy szukaniu partnera wygląd się nie liczy a jedynie osobowość:D Chociaż myślę że mogłeś źle zrozumieć wynik ankiety bo podejrzewam że ludziom nie chodziło o poziom czy prostotę grafiki a styl. Domyślnie pixelart czy w ogóle grafika 2d jest niestety czymś gorszym od realistycznego 3d, przynajmniej dla zwykłego gracza.
I nie chcą płacić..cóż, ciężko im się dziwić widząc na jakim poziomie są obecnie zupełnie darmowe gry.
Nie mówiąc już o tym że w tej chwili coraz trudniej sprzedaje się jakiekolwiek gry niezależne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...