Skocz do zawartości

Buziol

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: BOD BLOB 2 (2004r)

 

(zgodnie z obietnicą, że wrzucę stare abandoned projects z 2003-2006, kolejne wkrótce)

 

Gatunek: Logic Game / Block Game

 

Opis: Kolejny projekt z odmętów czeluści dawnej historii tworzenia gier, gra jest praktycznie skończona - brakuje tylko Title Screen'a a leveli jest aż 120 wszystkie grywalne. Więc postanowiłem ten zapomniany projekt wrzucić do działu z ukończonymi produkcjami. Skaczemy po planszy po blokach. Naszym zadaniem jest albo zdobycie porozsiewanych na planszy diamentów albo zniszczenie wszystkich bloków. Co ciekawe projekt był praktycznie skończony, nie wiem dlaczego nigdy nie znalazłem kilku godzin, żeby zrobić TITLE SCREEN (już pomijam intro/outro).

 

GRA JEST W JĘZYKU POLSKIM. (częściowo przetłumaczone na ENG)

 

Download: https://drive.google.com/open?id=0Bz76oYBcuDHtcmE5blBDek80X2s

 

Rozmiar pliku: 30 Mb

 

Autorzy:

 
Programowanie:
Michał (Softendo / Buziol)
Fabuła:
Patrz: opis.
Grafika:
Michał (Softendo / Buziol) Gdaniec
Muzyka:
Internet/Public Domain
 
screen_022_by_softendo-dbot29x.jpg
 
screen_021_by_softendo-dbot29u.jpg
 
screen_019_by_softendo-dbot29n.jpg
 
 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIem, że to nie w temacie, ale nie masz pojęcia ile godzin przegrałem w Twojego mario nawet nie wiedząc, że jesteś Polakiem(tym bardziej mieszkającym o rzut beretem) albo, że robiłeś w game makerze. (nigdy nie udało mi się go ukończyć mario forever, ale byłem blisko). To było już ładnych parę lat temu... Więc ten, dzięki za ten skrawek moich nastoletnich lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, I am vader napisał:

WIem, że to nie w temacie, ale nie masz pojęcia ile godzin przegrałem w Twojego mario nawet nie wiedząc, że jesteś Polakiem(tym bardziej mieszkającym o rzut beretem) albo, że robiłeś w game makerze. (nigdy nie udało mi się go ukończyć mario forever, ale byłem blisko). To było już ładnych parę lat temu... Więc ten, dzięki za ten skrawek moich nastoletnich lat.

 

 

Miło jest mi to słyszeć, cieszę się, że mogłem się przyczynić swoją Twórczością do kawałka czyjegoś fajnego okresu życia :) Cała przyjemność po mojej stronie.

 

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...