Skocz do zawartości

Inwencja twórcza społeczności GMclanu


Czołg Krymski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

also sobie chwilkę znalazłem to kombinowałem jakbym widział nowe logo. Nie jest to projekt doskonały, a w małej rozdziałce nic nie byłoby widać, ale osobiście uwzględniłbym w nim nacisk na minimalizm, przywiązanie do dawnego kultowego młota, a żeby utrzymać ścisły programistyczny charakter można ugrać taki właśnie element geometrii przestrzennej, a font schludny i bez wydziwiania. Chcielibyście może mniej więcej w taki kierunek pójść?

geuyjis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W sumie teraz logo nie musi już nawiązywać do logo starego GMa. Może po prostu nawiązywać do programowania (gier) albo liter GMC. W stylu (G i C w logo): gchub.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

propozycja gnyska jest jak dla mnie bardzo na miejscu. Na pewno pasowałaby w realia programistyczne no i idzie z duchem czasu. Nie patrzcie na to gówienko co wyskrobałem wcześniej, wstyd. Usunąłbym, ale czekam tylko aż mnie chell zjedzie, by mu przykrości nie robić.

Tak czy inaczej jestem za inwencją gnyska, ale dobrze byłoby pokombinować, by jednak jakoś zawrzeć w logo ten kultowy młot. Posiedzę dzisiaj to coś jeszcze pokombinuję sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Panowie, taka podpowiedź, bo jak mnieniam jednak nie będziemy się zawężać tylko do Game Makera. Młotek już nie musi być naszym logiem, a nazwa nie odnosi się do Game Makera, lecz do Game Makers czyli twórców gier.

 

Tramur, super logo, ale trochę komuną wieje. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja w tym temacie nie mam zdolności graficznych?

Ładne propozycje, jedne bardziej drugie...no cóż, mniej, ale nadal nie widzę niczego co by mnie złapało za jajca. Przydałoby się jeszcze kilka propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
32 minuty temu, Ranmus napisał:

Panowie, taka podpowiedź, bo jak mnieniam jednak nie będziemy się zawężać tylko do Game Makera. Młotek już nie musi być naszym logiem, a nazwa nie odnosi się do Game Makera, lecz do Game Makers czyli twórców gier.

 

Tramur, super logo, ale trochę komuną wieje. :P

Już to pisałem, ale jak widzisz nie słuchają :P Stare logo nawiązuje do GM5, a jak wiadomo już nawet GM8 w 2011 odeszło od niego. Albo dla tradycji zostawiamy to co teraz (tylko trzeba by jakieś hi-res przygotować), albo robimy coś bardzo odległego z myślą o ogólnie tworzeniu gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

jeżeli mielibyśmy się skupić bardziej na haśle "game makers" można zawsze pójść w takie klimaty

2sntZPz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Godzinę temu, Czołg Krymski napisał:

jeżeli mielibyśmy się skupić bardziej na haśle "game makers" można zawsze pójść w takie klimaty

Game Makers' Clan - a nie Game Makers clan. Dopełniacz saksoński robi różnicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

kurcze, osobiście nieco mieszane uczucia mam. Bardzo sprytne i zmyślne wpisanie młotka i liter, ale nie wiem czy nie nieco przekombinowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...