Skocz do zawartości

Jakim & Corny - Eclectronic (2016)


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, po solidnej przerwie udało mi się wraz z Corny wydać "modern-oldskoolowy" album: wszystkie kawałki są czterokanałowe, małe (do 600kB) oraz w mono. Siedem z dziewięciu została stworzona w formacie kompatybilnym z ProTrackerem: .mod.

 

Dużo glitchowania, zwykłej elektroniki, ciut dubstepów w staroszkolnym wydaniu oraz klasycznych dramenbejsów.

 

Tracklist:

01. Jakim - Scratch (01:51)

02. Jakim & Corny - Bonnie & Clyde (01:42)

03. Jakim - Expansion (03:15)

04. Jakim - Sociopath (02:33)

05. Jakim - Human Revolution (01:46)

06. Jakim - Anisotropy ft. Corny (02:37)

07. Jakim & Corny - Future's Malfunction (02:32)

08. Jakim - Overload (02:50)

09. Jakim - Guru Meditation (02:28)

 

Cover:

uZvZg9d.png

 

Download:

Album @ bandcamp.com

Download (FLAC + MP3 + MOD)

 

Pozdro600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O chłopie, 10/10 :D Czuję funk, czuję jazz, czuję pokręconą elektronikę, czyli wszystko to co lubię :D Kupiłbym za miliard złociszy, ale obecnie nie mam pieniędzy na koncie (przepiłem, przepaliłem, nakupowałem się książek :) ), ale jak tylko coś mi wpadnie to kupie, to jest piękne. Pełen szacun :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak się ciesze, że zwróciłeś na siebie moją uwagę na soundcloudzie, bo nie wybaczyłbym sobie gdybym Cię przegapił. Nie przestawaj tworzyć i szukać, a w końcu osiągniesz klasę światową :D Bo już teraz jesteś na cholernie wysokim poziomie. Jeśli uda mi się znaleźć jakiś piniondz w portfelu, to chętnie Ci go oddam, tymczasem album siedzi na pulpicie bynajmniej nie bezczynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kocham Ciebie Jakim <3 Od czasow kiedy ozylem twojej muzy na youtubie, pozniej kiedy mi zrobiles chiptuny na moj projekt inzynierii, do dzisiaj, a wlasnie znalazlem Ciebie na soundcloudzie i odkrylem Future's Malfunction i Overload, i teraz ten temat na GMC.

Wszystko milo sie slucha, a dodatkowo jeszcze sie wglebiam w twoje chiptuny. Masz talent, bo nie wiem jak unikasz typowego... szorowania chiptunow :P Delikatnie tak, fajnie.

 

Co do albumu, przysmak, chociaz przyznam ze jestem sklonny lubic twoja muze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...