Skocz do zawartości

Tura #149 - Dyskusja


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra koniec czasu :D nie zrobiłem gameplayu ani troche. są tylko statki AI które głupkowato się przemieszczają do przeciwnej planety :D

Nie wrzucam na ligę bo to nie jest gra w obecnej postaci. Można tylko oglądać i przesuwać kamerę :D

https://gmclan.org/up539_3_Kosmos__planety__statki.html

 

dCxMMe3.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodałem właśnie swoje "dzieło", ale muszę przyznać, że naruszam regulamin i odbiegam od tematu tury. Nad projektem pracowałem wcześniej, dokładniej 24h jednego dnia w październiku - więc nie jest to efekt pracy tylko w ten weekend). Tematem odbiega, bo jesteśmy sami i nasze laserowe ustrojstwa, a miała być bitwa, ale... są dwa bosy :) .

Poza tym tylko pierwszy soundtrack jest mój, pozostałe z Internetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w nowszej wersji mam juz bardziej rozbudowaną tą siatkę. Głównie shadery, chociaż i sprytne efekty bez ich użycia - nagle nie rysujemy tła i nie czyścimy tła kolorem to otrzymujemy efekt powielania poprzedniej klatki.

Z shaderów to wiadomo trzeba zmieniać hue, saturation, luminosity, kolorowe poziome linie (scanlines), posteryzacja z PS, ripple i było jeszcze wave, ale to juz by było za dużo. No i wiadomo, że samym obracaniem ekranu można uzyskać spoko efekt.

Szkoda, że nie zdążyłem zaimplementować bpms i zrobić efekty/gameplay w rytm muzyki, bo akurat miałem to gotowe, ale jednak za późno się za to wziąłem. W tym przypadku dobrze by się sprawdzał taki gameplay - czas nigdy się nie cofa i po iluś tam stłuczkach zaczynamy od nowa - no i efekty, wrogowie i bossowie w rytm muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...