Skocz do zawartości

Co nowego u was?


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chell, byłem przy zmierzchu GMC. Długo tu byłem, tylko nic nie pisałem. Dopiero ostatnią parę miesięcy przestałem zaglądać.

Poxi, znalazłem miłość swojego życia (ha-ha) co mnie trochę odciągneło od robienia gier, nie mniej jednak ciągle ciągnę swoje projekty ale w Unity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Chell, byłem przy zmierzchu GMC. Długo tu byłem, tylko nic nie pisałem. Dopiero ostatnie parę miesięcy przestałem zaglądać (para = 2).

Poxi, znalazłem miłość swojego życia (ha-ha) co mnie trochę odciągneło od robienia gier, nie mniej jednak ciągle ciągnę swoje projekty ale w Unity.

jeśli para to 2 to chyba powinno być "ostatnią parę miesięcy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pisze tu, bo Chell mnie namawiał bym tu zaglądnął jak go spotkałem ostatnio w Poznaniu :P.

 

Cóż, "robienie" gier raczej mnie już nie kręci, a obecnie sobie siedze i studiuje w Krakowie ;)

 

Miło, że starsze pokolenie GMClanu jeszcze tutaj się odzywa :D

 

 

Stare dobre czasy i

Najśmieszniejsze jest chyba to, że jeśli patrzysz na posty sprzed 5-6 lat i popatrzysz jak się człowiek kiedyś zachowywał, to ma się ochotę sobie samemu spuścić wpieprz biggrin.gif

 

Potwierdzam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrus_pan, kamrat here.

 

Jako, że jestem smutnym (to nie prawda) rencistą to zajmuję się nie-robieniem gier, komponowaniem muzyki (a raczej anty-muzyki), pisaniem wierszy i książek których chyba nigdy nie skończę, piciem alkoholu i czytaniem książek m. in. Bukowskiego, Hłaski, Kerouaca, Pilcha :) Pisanie gierek mnie już nie kręci jak kiedyś, chociaż pomysłów na avant-games mam tysiące, ale coś nic mnie nie popycha żeby je robić. Ale na GMClan jeszcze zaglądam żeby popatrzeć co starzy wyjadacze piszą tutaj za bzdury albo podziwiać jakieś nowe gierki. Zdrówka życzę i załączam pozdrowienia dla małżonki.

 

PS. Uczę się jeszcze hebrajskiego :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem smutnym (to nie prawda) rencistą to zajmuję się nie-robieniem gier, komponowaniem muzyki (a raczej anty-muzyki), pisaniem wierszy i książek których chyba nigdy nie skończę, piciem alkoholu i czytaniem książek m. in. Bukowskiego, Hłaski, Kerouaca, Pilcha

 

coś brakuje, jakiegoś ważnego składnika :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś brakuje, jakiegoś ważnego składnika :>
Już trochę wytrzeźwiałem, po sobotnim alko-tripie (łojezu, ale to było straszne), ale dalej nie wiem o co chodzi :unsure: Pls explain.

 

Brakuje jeszcze Wojaczka i brania narkotyków.
Wojaczka czytałem, nie podobał mi się. Narkotyki? To nie dla mnie. Pomijając alkohol i fajki to żadnych dragów nie biorę, nawet z kawy zrezygnowałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie o 10 rano spacerując do domu z Uniwerka, a tutaj ktoś zielsko pali. Na placu biblioteki.

Wielka Brytania, prosze państwa :P

 

@Kamrat jesteś z Zielonej? A ja z Nowej Soli huh. I tak mi jest przykro że nie mogłem przyjechać do Poznania z wami popić :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamrat jesteś z Zielonej? A ja z Nowej Soli huh. I tak mi jest przykro że nie mogłem przyjechać do Poznania z wami popić :c
Słyszałem, że Nowa Sól poszła o lata świetlne do przodu i już nie jest zapadłym PGRowskim wypizdowiem :) Ale ja nie wiem, bo nigdy mnie tam nie było. A Zielona Góra to i tak gówno.

 

W Poznaniu? A co tam było? Ja nie wiem, mnie też nie było :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...