Skocz do zawartości

Przykład trawy 3D ~Czołg Krymski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Złudzenie falującej trawy 3D

 

Ok, to słuchajcie. Nie wiem jak bardzo to oryginalne rozwiązanie/czy ten banał jest szerzej stosowany, czy może to do tego stopnia bezsensowne, że zwyczajnie nikt go nie używa. Tak czy inaczej jest to prosty skrypt generujący napiętrzające się na sobie tekstury przekroju trawy, tworząc właśnie takie złudzenie, które pozwolę sobie zamieścić poniżej. Moja prośba jest taka, byście rzucili na to okiem, pobawili się ustawieniami i stwierdzili, czy to w jakimkolwiek stopniu użyteczne i nieprzegrzewające procka

download: https://gmclan.org/up7193_4_Trawa_3D.html

bez_tytu_u.png

bez_tytu_u2.png

bez_tytu_u3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego, nie potrafię się domyśleć jak to zrobiłeś nawet. Wygląda okropnie muszę powiedzieć ale za to ładnie działa. Na moim gunwo laptopie się nie zacina

vrpFBqB.jpg

 

już mi się odechciało zwiększać gęstość, chyba że doszedłem do jakiegoś limitu. Powinieneś wyświetlać tą wartość na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie znam tego, nie potrafię się domyśleć jak to zrobiłeś nawet. Wygląda okropnie muszę powiedzieć ale za to ładnie działa. Na moim gunwo laptopie się nie zacina

vrpFBqB.jpg

 

już mi się odechciało zwiększać gęstość, chyba że doszedłem do jakiegoś limitu. Powinieneś wyświetlać tą wartość na ekranie.

Właśnie to naprawiam i parę innych rzeczy. Skrypt na falowanie w ogóle nie jest uzależniony od gęstości i wysokości trawy, dlatego gdy się je zwiększa to się takie brzydkie rzeczy dzieją. Po prostu robię to na starym gównianym XP 1gb ramu i jego bebechy nie pozwoliłyby mi nawet sprawdzić co by się stało po zwiększeniu gęstości i wysokości do tego stopnia. Teraz widzę i naprawię, zaraz zupdate'uję.

 

EDIT: O w dupe XDD

dsads.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...