Skocz do zawartości

Zablokowane Nighthawk


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. GIF ogólnie został okrojony z jakości także moze coś się tam pieprzy. Normalnie wszystko wyświetla się dobrze.

Ale tak, to GM:S. Trochę denerwuje czasami bo jest bardziej awaryjny niż 8.1 ale większa ilość funkcji mnie przekonuje. :>

gdzie tam, już gm6 jechał po pikselach

Poprzednie też miały do tego predyspozycje, ale w Studio nie trzeba się o to starać. Bardzo dobrze to widać jak zrobi się właśnie powiększone piksele przez view a potem użyje funkcji jak draw_line().

 

Nikas chodzi o to że czasami może się zdarzyć że myszka na przykład będzie na x=51 przez to obiekt postawiony na pozycji myszki (przy view x2) może być na x=25.5 i GM go tak narysuje. Wtedy traci się cały sens pixelartu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

N94G_nowe_logooos.png

 

Zmieniłem także logo. N94Games brzmi strasznie kiczowato, ale jak sobie myślę teraz o kompletniej zmianie nazwy i idących z tym komplikacjami jak nowy mail i te sprawy, to stwierdziłem, że zostanę przy starej nazwie tylko trochę ją skrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadziłem głosowanie wśród znajomych i zostałem przy swoim logo, które od razu nawiązuje do tego, że zajmuję się tworzeniem gier. Jednak pomysł Wojzaxa też mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany pomarudzę, bo pomysł jest fajny, ale imho to logo nie działa:

 

- Za wysokie, za bardzo rozstrzelone, za dużo światła. Zajmuje sporo miejsca, za to w miniaturce będzie nieczytelne.

- Nie bardzo kumam to 4G - tak sobie trochę randomowo wisi w przestrzeni.

- Nie będzie działać na czarnym (czy zwyczajnie ciemniejszym) tle.

- Obawiam się, że kontroler do NESa, łącznie z charakterystycznym wyglądem, jest własnością Nintendo. Teraz to pal sześć, ale za jakiś czas może się okazać, że każą Ci go zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...