Skocz do zawartości

Gra piłkarska


ltlalka

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem coś takiego dla wszystkich ktorzy szukaja: http://www.cs.uu.nl/docs/vakken/gds/games.html Troche słabo jest zrobiona dynami piłki, ale nie szukałem gotowego projektu a ten jest dobry na start :) ... Natomiast nie wiem czy to dobre miejsce na forum, ale ponawiam pytanie: Czy ktoś ma albo może napisać dobry engine do piłki nożnej oczywiście odpłatnie... ew. jestem grafikiem może komuś odpowiadałaby bardziej taka forma "wymiany dobr" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego czasu zdąży sam napisać, rybko :*. Nie możesz teraz dać jak masz? Robisz się nudny.

 

 

Sam jestes nudny nie gadaj tu takich farmazonów !!

Ja dotrzymuje słowa jak mówie że będize to będzie...

Silniki są już dawno zrobione jakieś pół roku temu problem w tym że opiusywanie sterowania jest strasznie ciężkie ale jak bedziecie chcieli to wystawie te silniki bez podania sterowania i będziecie sobie sami radzić .

 

PS.

Ok żeby nie było że ja kłamie to Wrzucam teraz ten silnik ..

ALE PAMIĘTAJCIE!

W tym silniku jest wiele mozliwosci naprawde mówie to teraz bez żartu. Dlatego klawisze są troche skomplikowane ( a raczej kombinacja klawiszy) Więc opis tego troche zajął by miczasu . Ale nie mam teraz czasu więc opisze sterowanie dopiero w weekend. A teraz prosze bez głupich komentarzy : " Ta gra jest głupia bo nie da się chodzić " itd.

 

https://gmclan.org/up130_4_tactics_soccer__.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigshark no jestem pełen podziwu, faktycznie troche funkcjonalność można by poprawić, możliwości są durze na pewno... mi chodzi nawet o coś "łatwiejszeg" czyli o jednego zawodnika ale to można z tego przykładu zrobić... Pieter6 to co? Niech admin forum skasuje ten topic żeby nie zaśmiecał forum albo go przerzuci do dobrego miejsca...chyba że ja to moge zrobić :) tylko jak ??? sory za złe miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze uzytkownicy gmclanu ostatnio się leniwi zrobili oj leniwi . Nikt nie pomoże . Wciąż słychać : " Przerób sobie sam bo to łatwo zrobić" .

 

Jako ze jestem GM mastah to zrobiłem super silnik w którym sterujemy jednym graczem i jest tez brmkarz :

 

Sterowanie :

WASD

LPM - napełnianie siły

LPM + ruch myszki ww lewo lub p[rawo : Podkręcanie piłki ,

 

shift przytrzymany : Chodzenie

F3 - restart gry

 

 

https://gmclan.org/up130_4_pilka_nozna_person.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... widze że bigshark dzieli i rządzi na polu GM'a... czytałem w którymś poście o tym projekcie gry 3d, pomysł świetny, wiadomo...
Czy to ironia? Jeśli nie, to odnosisz mylne wrażenie... Na 50 pomocnych postów innych userów, bigsharka jest tylko 1...

A jak ten silnik, który Ci podałem?

 

Pieter: Tutaj można też pytać o dll'e, przykłady, silniki, itp.

 

Do postu poniżej: Mi nie chodzi o faworyzację, tylko po prostu Cię informuję, żebyś się potem nie zawiódł :P Poza tym, cieszę się, że masz pozytywne odczucia co do forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nie chciałem nikogo urazić, ani faworyzować... bigshark podał troche inne rozwiązania niż moge znaleźć w tutorialach i przykładach na necie... twój link jest całkiem ok... własnie pisałem wcześniej że chodzi mi o coś bardzie rozbudowanego niż właśnie to, i wydaje sie że pierwszy engine Bigsharka właśnie taki jest, chociaż nie podał linku do źródła :(. Zresztą ogólnie żeby nie było, to jest pierwsze moje forum w którym zadaje jakiekolwiek pytanie(wcześniej czytałem i szukałem, zazwyczaj udawało sie znaleźć) i jestem mile rozczarowany odzewem... ale co wam bede słodził :P heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a na 50 postow bigsharka, jeden jest na temat, z czego w jednym slowie nie ma bledu ortograficznego :) aszz, bigshark, moj ty geniushu. Italka, takie silniki (w ogole wszystkie silniki) najlepiej robic samemu - bo latwo sie polapac potem w kodzie. i nie mow, ze to za trudne. przerabianie tez jest trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@UP:

No właśnie, drażni twoje bawienie się w moderatora. Na kiego grzyba dopisujesz posta, jak można zaraportować.

 

Wracajmy teraz do tematu.

 

@Itlalka: Sądzę, że Bigshark już Ci nie da tych źródeł... Spuściłem go w kiblu. Zresztą jak możesz robić grę na podstawie przykładu? Przecież cała otoczka i tak wymaga znajomości GM'a i GML'a. A jak to znasz, to jednak nie lepiej samemu sobie napisać silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...