Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

akurat Lefty wniosły sporo fajnego, jak np. tryb Versus, który po prostu pozamiatał dając możliwość stanięcia po obu stronach barykady i jednocześnie zachowując idealny balans

Grając troszkę zarówno w L4D i L4D2, dawała mi się we znaki narastająca monotonia. Nie mówię, że to słaba gra, może po prostu nie mam z kim się zmówić na typowo "teamworkową" rozgrywkę. Albo jak już znajdziesz kogoś na poziomie Expert to wbije jakiś koleś, co wszystkim robi friendly fire zaraz przed checkpointem. Wkurzyć się można.

 

Za to grając w

zawsze odczuwam pozytywną adrenalinę, kiedy dostaję sam w drużynie, a do zabicia zostaje mi jakieś 70 zedów na hardzie będąc berserkerem. Gra, ze względu na różne brytyjskie powiedzonka wypowiadane przez postacie, dostarcza również dużo dobrego humoru dla całej rodziny.

 

Polecam,

Fiotr Pronczewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

słowo klucz to kumple

z Wiadrem i jeszcze 2 gralismy tak przez calkiem spory okres czasu i to byla serio frajda, jak zaliczalismy mapy na expercie albo rozjezdzalismy ludzi w versusie patrzac jak ragequituja 10 metrow po wyjsciu ze spawna

tak, bylismy niezli i tez byla adrenalina zeby nie skopac akcji, no bo zawsze ewidentnie widac czyja jest wina w razie porazki

 

polecam,

Zguba Kutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na killing floor to kiedyś zjadłem zęby, i faktycznie ta gra jest najlepsza kiedy w jednej z ostatnich fal nagle zostaje się samemu z wiernym m16 w łapie :D apropo left 4 dead 2 jak by ktoś by chciał partyjke strzelić porządną teamworkową to możemy pyknąc mam grę od niedawna, więc raczej jakieś kampanie na ekspercie, w versus jeszcze dziechce nie chce sie wyglupiac :) Fakt gra dobra minus ten że bez dobrej ekipy nudy i smuty, a na dobra ekipe zeby chociaz 3 osoby mialy mikrofon i uzywaly go wlasciwie trafić ciężko.

ew. mogę się poduelować w chivalry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem na 13.04 ale dalej unity. Chyba dorzucę sobie kde jutro (już na szkolnym łączu sobie je pobiorę, w bursie mam 0.5mbit, tam 1gbit), bo mnie intryguje. Xfce używam na swoim starszym laptopie i właściwie tylko dlatego, że jest słaby, a xubuntu zjada mniej zasobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Rozszerzenie pulpitu w win7 ma 2 paski startowe?

Pytam bo na xp tak nie ma, tylko na głównym monitorze mam pasek startu. Na dodatkowym same ikony.

ja korzystam z Actual Multiple Monitors ale to też nie darmowe

 

Nie no szanuje was ale mnie trochę dziwi jak można grać w lola

a jak w inne gry to już nie dziwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ale ta gra jest bez sensu - kilka map i masa postaci i skórek. Ciągle to samo

nom, najwyraźniej bez sensu skoro tylu ludzi grało w tę mapkę do w3, że zrobili na jej podstawie kilka gier i teraz jest najpopularniejszym gatunkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...