Skocz do zawartości

Zablokowane Cześć GMClan


zajin

Rekomendowane odpowiedzi

:) :(

 

Dupa

Dupa

Dupa

Dupa

 

Witajcie GMClany. Czy coś mnie ominęło przez ten dosyć długi czas nie obecności? :sp_ike:

 

Czas na mały rachunek sumienia.

 

Pamiętam, że miałem tu miliard kont od jakiegoś 2006 roku i nic z tego nie wyszło. Ani jedna wspaniała (strategia) gra, ani jeden wspaniały silnik, no nic. Wyszło mi tylko jedno = #halp, który powoli umiera śmiercią naturalną :( Ale jako, że byłem i wciąż pod tym kątem jestem najczęściej zmieniającym projekty gier człowiekiem w Polsce to mam w planach grę filozoficzną, gameplay jest prosty tak więc może uda mi się szybko ją skończyć :thumbsup: Poczytajcie o solipsyźmie to będziecie wiedzieć czego się spodziewać :crying: Teraz w sumie już robienie gier trochę wyleciało mi z głowy, głównie napierdzielam muzykę, wiersze, filozofie i inne pierdolety.

 

Na zakończenie chciałbym pozdrowić blackmaula, zycha, unoismada, marmota, dziada kleofasa, tymona i woocka. :) :(

 

uO1VBan.png

 

PS. Pamiętacie Globiego? Umarł mu ojciec i z tego powodu się bardzo cieszy. Tak się cieszył, że nazwał całą śmietankę IRCową frajerami i uciekł z internetu :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Poczytajcie o solipsyźmie to będziecie wiedzieć czego się spodziewać

nie

 

also - miło widzieć nowy rak na forum, może będzie z czego pocringować :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>nie jestem

O wy śmiecie. Walę halpa. Oficjalnie.

:thumbsup:

 

 

av-8714.jpg

Może to jej urok

Może to Mejbelin

 

Fervi

Co :crying:

 

 

nie

 

also - miło widzieć nowy rak na forum, może będzie z czego pocringować :thumbsup:

Co 'nie'? Nie rozumiesz, nie umiesz filozofii, czy nie bo nie? "Nowy rak". Bądź cicho. Ić pan.

 

Dawne, piękne czasy, gdy gmclan tętnił życiem i wszystko było dla jaj. To mogłoby wrócić.
Oho, zapomniałem uwzględnić w pozdrowieniach Wojzaxa za wspieranie #hlepa, Japanstacha za wspaniałe gry i Jakima za najlepszą muzyką na gmclanie, NO I NIKASA, NIECH CI BĘDZIE!! I beg you pardon.

 

 

Załapałem tę aluzję od razu, czy powinienem się martwić o swój stan psychiczny?...
To pierwsze, ale co do drugiego to nigdy nie znasz dnia ani godziny, tak więc codziennie analizuj swoją psychikę jak na prawdziwego polaka przystało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...