Skocz do zawartości

SoulJah


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

Ee stary, jest taka szansa ale puki co moje wszystkie próby zrobienia multiplayera powodowały tylko coraz szybciej rosnące podkur**ienie i dawałem sobie spokój :)

 

Jak to? :D Zastosowales sie dokladnie do wszystkiego z kursu na gamemaker.nl ? Dot. tworzenia gier MP? Nie chce sie chwalic ale mnie udalo sie zrobic taka mala multiplayerowa gierczke na podstawie tego kursu. Ale to bylo daaawno (jeszcze bawilem sie GM). Jesli jednak ten kurs tez ci nie pomaga to spytaj pietera6 on jest dosc oblatany jesli chodzi o MP moze ci pomoze.

 

Pat, czy Ty czasem nie przesadzasz? On tylko jest nowy nie za bardzo wie (chyba) jak sie zachowywac na forach, etc. Poza tym ma tylko 8 postow.

 

To poczytaj sobie te jego wcześniejsze posty i zauważ, że już zwracałem mu uwagę.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chce sie chwalic ale mnie udalo sie zrobic taka mala multiplayerowa gierczke na podstawie tego kursu.

Właśnie, a ja nie lubie robić małych giereczek :) Z większym projektem ciężko przez sieć coś konkretnego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PEwnie że SP wcześniej bo to jest - jak w każdej mojej grze - priorytet. Multi przez sieć to wersje "ewentualnie", 2 na jednej klawiaturze - nie wiem czy było by wygodnie, tak więc nie wiem, zobaczymy jak sie los potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym przy tworzeniu trybu multiplayer przez internet, nie wolno testować gry tylko na localhoscie. Trzeba zasymulować ping tak gdzieś 100ms żeby zobaczyć jak gra się zachowuje, bo mogą wyjść wtedy ładne kwiatki. ;)

Taa, a jak bym miał do tego dołączyć te wszystkie skille, punkty sensi, expa itp. w grze po sieci to bym tego przez 2 lata nie przetestował :)

I tak już teraz pojawiły się 2 problemy w singlu z którymi musze sobie jakos poradzić, a co dopiero było by po przejściu na tryb sieciowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryptoreklama? ;)

 

Ile w tym momencie SoulJah zajmuje MB? Mam nadzieję że nie dorówna propaganji ...

plik exe niecałe 4 mb, sprite-y 2 mb, muzyka 14 mb.

Obawiam sie że może dorównać albo przebić propaganje. Ale będzie sie szybko ładować i wymagania sprzetowe nie będą wyskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, grafa naprawdę dopracowana, widać wiele szczegółów. Fabuła może nie jest super orginalna, ale przynajmniej klimatyczna. Dorzuć jeszcze do tego sporą dawkę grywalności, a będzie kupę zabawy.

 

A co do Cherry Coke, to popieram. :) Ew. Pepsi Twist. Nie mówiąć już o Kinleyu i różniastych Schweppesach. Yummy! Acha, no i kwasik chlebowy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, grafa naprawdę dopracowana, widać wiele szczegółów. Fabuła może nie jest super orginalna, ale przynajmniej klimatyczna. Dorzuć jeszcze do tego sporą dawkę grywalności, a będzie kupę zabawy.

To chyba moja pierwsza od naprawde dawna gra w której najważniejsza jest dla mnie grywalność (w backach i propaganji chodziło głównie o klimat, a elementy zręcznościowe były bardzo uproszczone), a tutaj - mamy RPGa pełną gębą :D (No może prawie pełną bo praktycznie nie ma ekwipunku)

I do tego rozbudowany system ruchów który mieliście już okazje przetestować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://gmclan.org/up993.html <-- sciągnijcie plik drums2.rar

To kawałek który dzisiaj nagraliśmy z kumplem. Posłuchajcie i oceniajcie czy sie nada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne te bębny, tylko miejscami strasznie nierówno (zwłaszcza łyżeczka). :D

w momencie w którym pojawiają się zakłucenia z łyżeczką pojawił się problem zwany pękniętą szklanką :D I wydaje mi sie że jak będzie sobie to przygrywać cichutko w grze to nie będzie tak tych nierówności słychać, a następnym razem jak będziemy coś nagrywać powinno wyjść lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOo bebny zarabiste :P chyba se takie sprawie i troche se popukam :D powaznie :D juz nie mgoe sie doczekac tej gierki ^^

JEśli chodzi o bębny to plecam. Wydatek może nie mały ale fajne rzeczy można kleić, i ogólnie nieźle odstresowują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakes linki gdzie to mozna kupic lub jak zrobic ]:-> hehe

Nie mam, ja kupilem w sklepie muzycznym, mozesz sprawdzic na allegro. Ale nie róbmy offtopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Który tytuł będzie najlepszy?

1.SoulJah: Da Rastaman Story

2.SoulJah: Babylon Burnin'

3.SoulJah: Da Propaganja

4.Jakieś propozycje? :]

 

souljah3na8.png

jeszcze jeden screenik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...