Skocz do zawartości

Car Drive 3D


baca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

De facto tworząc każdą aplikacje czegoś uczę się, w tym pierwszy raz robie tak zaawansowaną gre 3D.

Z waszy wypowiedzi wynika, że nie warto próbować, bo się nie umnie, bo coś nie wychodzi jak powinno być...

Z takim przekonaniem zarabiałbym tyle co 99,8% polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z waszy wypowiedzi wynika, że nie warto próbować, bo się nie umnie, bo coś nie wychodzi jak powinno być...

Tu nie chodzi o to. Po prostu wyraźnie widać że jest wsadzona nie równomierna ilość pracy w poszczególne elementy gry. Widać sporo włożonej pracy, ale podstawowy gameplay kuleje, i raczej nic z tym się nie da zrobić. Jeżeli chcesz mojej rady, to pozbądź się takiego kierowania jakie jest teraz, a zastąp je przeskakiwaniem z pasa na pas (oczywiście nie natychmiastowym). Do tego zwiększ dynamikę i może spróbuj dać speed blur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie tak jak by chciał zarabiać miliony na tej grze a mi się wydaje że chce jedynie coś wydać, i przy okazji może coś zarobić choć nie koniecznie

 

nowy letsplay troszkę ciekawszy choć nie wiem czy iście w "realistyczna" grafikę z gwiazdkami ma sens

 

na razie wieje nudą ale nie bardziej niż masa innych appów na app store

 

A z takich technicznych rzeczy, w takiej grze auto powinno sam się prostować a nie powoli znosić na jedna z stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jak bym nastawiał się tylko na zrobienie i opublikowanie to nawet tutaj nie zamieszczałbym.
jeśli chcesz bardziej szczegółowej krytyki to proszę bardzo

 

z nastawieniem "nie robię tego po to żeby nic z tego nie mieć" nie zrobisz sam dobrej gry, jeśli będziesz ją robić od niechcenia. zrobisz "produkt", a nie grę, którą ktoś naprawdę będzie chciał się bawić. może byłby z tego grosz, ale prawdopodobnie tytuł utonąłby w masie podobnych.

 

mamy samochód zbierający gwiazdki, wszystko bez smaku, stylu, oświetlenia, pomysłu, gracji, wieje nudą w stężeniu zdolnym powalić słonia. jako nauka programowania w 3D nie jest zbyt źle, ale jako grę to bym tego kijem nie ruszył. chcesz to ulepszyć? proszę bardzo - wprowadź zakręty (dlaczego nie, przecież skręcać można), lepsze mapy, specyficzny styl graficzny, wrogie obiekty oddziałowujące na rozgrywkę w stopniu większym niż "omiń mnie", tu naprawdę można wiele wymyśleć, mimo że podstawowy zamysł jest prosty. daj grę jakiemuś dzieciakowi czy komukolwiek z targetu i obserwuj go. zapytaj siebie, czy naprawdę chciałbyś grać w taki tytuł. poczytaj książki. pooglądaj filmy. zagraj w jakieś gry. po prostu wymyśl coś, co pozwoli ci sprzedać tę grę i wyróżnić ją w tłumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LionX Dagger, Jaklub dzięki o to mi chodził:)

 

"daj grę jakiemuś dzieciakowi czy komukolwiek z targetu i obserwuj go"

Taką wersje dałem bratu 2 tygodnie temu nie wspominając, że to moja i podobało mu się. Same omijanie takich samych samochodów i zbieranie gwiazdek zaciekawiło, nie zawsze musi być wszystko żeby ludzie w to grali.

Ale oczywiście będę próbował jak najlepiej potrafię ulepszyć, powtórzę "JAK NAJLEPIEJ POTRAFIĘ"

 

4.jpg

a to obecne:

 

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Marudzicie tak jak by chciał zarabiać miliony na tej grze a mi się wydaje że chce jedynie coś wydać, i przy okazji może coś zarobić choć nie koniecznie

czo ty bacy nie znasz? tak właśnie jest

 

 

@bacza: głupio to mówić ale myślę, że na "before" wyglądało to czytelniej i przyjemniej dla oczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Poprawiłem mechanizm jazdy(automatycznie kontrola trakcji)

- Ulepszyłem generowanie elementów mapy (jest mniej pustego)

- dodałem parę nowych osiągnięć, ale tego nie widać na filmiku.

 

 

Mam pytanie, ktoś chciałby przetestować? Tutaj jest link:

 

https://www.dropbox.com/sh/euzsl4oihzf35nx/gkHQP-PBSS

 

Dostępne są 4 wersje jakościowe: fast, good, fantastic i perfect

Ja testowałem na Samsungu galaxy s3 i nexusie 7 więc na zbliżonych urządzeniach powinna działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca, nie chcę być niemiły ale... może wróć do robienia aplikacji?

Muzyka drażni, jeden dźwięk silnika też, gameplay nadal nudny... więcej niż kilkanaście sekund gameplaya nie oglądałem gdyż mnie nie zaciekawiło. Wiem, mógłbym przecież pochwalić żeby było milej ale nie o to w tym wszystkim chodzi.

Nie rób na odwal się, bo tak to teraz wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie rozumiem o co wam chodzi, jak dla mnie gra jest taka jaka miała być, oczywiście wiem grafika ma wiele do życzenia ale lepszej na obecną chwilę nie zrobie.

Odpowiednią muzykę znaleźć jest jeszcze ciężej:/

Co do gameplayu to jest taki jaki miał być, może parę dodatkowych elementów przydałoby się ale ogólnie zrobiłem to co chciałem i jestem zadowolony z efektów pracy, mimo samej negatywnej krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie rozumiem o co wam chodzi, jak dla mnie gra jest taka jaka miała być, oczywiście wiem grafika ma wiele do życzenia ale lepszej na obecną chwilę nie zrobie.

Odpowiednią muzykę znaleźć jest jeszcze ciężej:/

Co do gameplayu to jest taki jaki miał być, może parę dodatkowych elementów przydałoby się ale ogólnie zrobiłem to co chciałem i jestem zadowolony z efektów pracy, mimo samej negatywnej krytyki.

No aż mnie dupa zabolała.

 

Dobra, gra jest ######sta, możesz już wydawać, wszystko super!

Czekamy z niecierpliwością!

To będzie hit, ja to czuję, wszyscy to czują!

Te emocjonujące pościgi, różne trasy do wyboru, zaawansowane AI innych pojazdów ruchu drogowego, ta walka ze znajomymi o punkty - brzmi tak super!

5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż mnie dupa zabolała.

 

Dobra, gra jest ######sta, możesz już wydawać, wszystko super!

Czekamy z niecierpliwością!

To będzie hit, ja to czuję, wszyscy to czują!

Te emocjonujące pościgi, różne trasy do wyboru, zaawansowane AI innych pojazdów ruchu drogowego, ta walka ze znajomymi o punkty - brzmi tak super!

5/5

 

Przecież nie o to mi chodziło... Nie jestem zły na negatywną krytykę, czy też nie łaknę samych pochwał. Chodzi tylko o sam fakt, że uważacie grę jako największy śmieć, mega nudną, bardzo brzydką, itp... skoro dla mnie jest prawie idealna, prosta, łatwa, bez tysięcy niepotrzebnych pierdółek(przez co nie lubię innych podobnych).

 

"różne trasy do wyboru" po co wiele skoro jest jedna ciągnąca się w nieskończoność i za każdym razem inna(ale oczywiście jeszcze nie dokończona).

"zaawansowane AI innych pojazdów ruchu drogowego" do tego musiałbym przebudować połowę gry i poszłoby w nie tym kierunku w którym chciałbym, choć w sumie mam pomysł jak ulepszyć nie zabijając tego co chce osiągnąć.

"ta walka ze znajomymi o punkty" - To tak jakby jest, są statystyki globalne Google Play Game

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie o to mi chodziło... Nie jestem zły na negatywną krytykę, czy też nie łaknę samych pochwał. Chodzi tylko o sam fakt, że uważacie grę jako największy śmieć, mega nudną, bardzo brzydką, itp... skoro dla mnie jest prawie idealna, prosta, łatwa, bez tysięcy niepotrzebnych pierdółek(przez co nie lubię innych podobnych).

 

"różne trasy do wyboru" po co wiele skoro jest jedna ciągnąca się w nieskończoność i za każdym razem inna(ale oczywiście jeszcze nie dokończona).

"zaawansowane AI innych pojazdów ruchu drogowego" do tego musiałbym przebudować połowę gry i poszłoby w nie tym kierunku w którym chciałbym, choć w sumie mam pomysł jak ulepszyć nie zabijając tego co chce osiągnąć.

"ta walka ze znajomymi o punkty" - To tak jakby jest, są statystyki globalne Google Play Game

 

Nie obraź się ale w tym momencie przypominasz mi nasz rząd, my wiemy lepiej co jest dla was najlepsze rodacy! Już Ci pisałem, żebyś wypisał features swojej gry.. z tego co piszesz wyglądałoby to mniej więcej tak:

-jedno długa, monotonna trasa! nieskończona zabawa!

-najprostsze ai jakie możecie sobie wyobraźić!

-isnieją statystyki!

-prosty gameplay, zbieraj gwiazdki i do przodu!

 

No sorry, jeśli robisz grę dla siebie to spoko, jest ok. Ale jeśli zamierzasz ją sprzedać i WSZYSCY piszą, że jest słaba to serio to nie jest jakiś kolejny światowy spisek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nawet podoba potrzebuje jeszcze trochę pracy ale jest lepiej niż było na samym początku co prawda wersje na pc bym nie kupił ale free na telefon z reklamami pewnie bym przetestował z raz może dwa (niestety nie mam telefonu z androidem)

 

co do praktycznych opinii

- tak jak już wspomniałem gwizdka zamienił bym na coś innego np. na zombie, koty, zwierzęta, kasę, worki z kasą

- urozmaicił bym rozmieszczenie gwiazdek jak np. skocznia w postaci zaparkowanej lawety

- jak i zbieranie gwiazdek np. poprzez bonus po zebraniu całego paska z gwiazdkami

- dodałbym power up'y jak turbo które niszczy wszystko w co wjedziesz

- inne przeszkody np. plama oleju na ulicy, roboty drogowe

- zmienił troszkę grafikę jak to płaskie drzewo (i pewnie zmienił bym tekstury)

- dodał chodzących ludzi po chodniku

a i gra powinna się robić coraz trudniejsza, u ciebie wygląda jak by robiła się coraz łatwiejsza

 

 

o dziwo nie raz najprostsze i nie pozorne gry robią na androidzie największa kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@will

Nie obraź się

potrafię brać dystans ;)

przypominasz mi nasz rząd, my wiemy lepiej co jest dla was najlepsze rodacy!

a odkąd ludzie wiedzą co dla nich dobre :D

 

@LionX Dagger

- urozmaicił bym rozmieszczenie gwiazdek jak np. skocznia w postaci zaparkowanej lawety

myślałem o czymś podobnym

 

dodałbym power up'y jak turbo które niszczy wszystko w co wjedziesz

też o tym pomyślałem, o jakiś odcinkach na których przyspieszałby itp.

 

inne przeszkody np. plama oleju na ulicy, roboty drogowe

tak jak wyżej, planowałem też dodać dziury w jezdni czy tym podobne.

 

- zmienił troszkę grafikę jak to płaskie drzewo (i pewnie zmienił bym tekstury)

Żeby było to takie proste, ale spróbuję. Co do drzew może dam lepszy pień jak i bardziej losową koronę.

 

a i gra powinna się robić coraz trudniejsza, u ciebie wygląda jak by robiła się coraz łatwiejsza

aż tak łatwa nie jest, może tego nie widać na filmach

 

- dodał chodzących ludzi po chodniku

Żebym nie walczył z ilością poly, może z samochodów trochę zrzucę bo mają po 5k

 

@Moho

Typ celuje po prostu w kasę, co w tym złego?
W tej produkcji nie o to chodziło mi. A przynajmniej nie były na pierwszym miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Typ celuje po prostu w kasę, co w tym złego?

to nie forum dla żerujących na dzieciach z androidami biznesmenów, dlatego nikt się nie będzie tym zachwycał, czego innego oczekujesz? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie forum dla żerujących na dzieciach z androidami biznesmenów, dlatego nikt się nie będzie tym zachwycał, czego innego oczekujesz? :rolleyes:

 

Jak już pisałem, w tej grze nie nastawiam się wyłącznie na zysk, jak tak byłoby to nie traciłbym więcej niż kilka dni na tą produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...