Skocz do zawartości

Tura #140


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

ja nie wiem co jest nie tak, zawsze tury są takie żeby mi jak najbardziej nie pasowało :/ watch out robiło się ~godzinę wliczając w to intensywne myślenie co zrobię i intensywne myślenie jak to będzie wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, gra hamtarena jest bardzo pomysłowa. Mechanika też pomysłowa.

Niemniej zastanawia mnie czy te grafiki nie były premade.

 

EDIT:

Dobra mam pytanie, bo jak je zadalem Threefowi na FB, to powiedział, że jest nawalony w trzy dupy:

 

Gameplay jest wyłącznie na mysz bez jakichkolwiek przycisków, ale jak dam wyłączenie gry na ESC to chyba się nic nie stanie?

To nie element gameplayowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gra hamterena jest bardzo pomysłowa i dopracowana, tym bardziej jak na grę na ligę :o

 

Moja chyba wymaga krótkiego objaśnienia:

 

racers.png

 

Jakieś takie futurystyczne wyścigi, trzeba przetrwać dłużej niż inni, a najlepiej jak najdłużej żeby zdobyć jak najwięcej punktów. Im mniej przeciwników na ekranie, tym więcej punktów zdobywasz. Pojazd zostaje zniszczony po czołowym zderzeniu z cywilnym (czarnym) pojazdem, przy odpowiedniej prędkości. Napis "Watch out!" sygnalizuje, że od tej pory prędkość jest odpowiednia. Można wpychać przeciwników pod czarne pojazdy lub czarne spychać przed przeciwników. Pojazdy same przyspieszają. Miłego grania :P

 

@I am vader - ja bym tego esc uznał, nie ma wpływu na grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://gmclan.org/up4321_3_Bez_tytulu.html

Tu też zostawiam swoją grę, fajnie by było jakby ktoś pochwalił, wiem że grafika wybitna nie jest ale zawsze. :P

 

A teraz skoro Maximal był tak miły i dodał grę mogę w spokoju przejść grę hamtarena bo z tego co patrzyłem jest fajna i muszę ją przejść chyba na nią zagłosuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, gra hamtarena jest bardzo pomysłowa. Mechanika też pomysłowa.

Niemniej zastanawia mnie czy te grafiki nie były premade.

 

Do graficzek po prostu się przyłożyłem, ale przyznam się, że kursor z neta pobrałem :D

Miałem zrobić trochę bardziej rozbudowaną gierkę, no ale niestety czasu brakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 5h zrobiłem prawie całą grę, ale jak normalny człowiek postanowiłem się w sobotę zabawić. Myślałem że wrócę jeszcze przed 21, ale impreza na backstage wygrała.

 

Gry nawet nie pokażę. Przegrałbym z hamtarenem (Świetna robota, mega pomysł), ale gra ma 'to coś' więc popracuję nad nią jeszcze trochę.

 

A sama tura bardzo udana. Temat fajowy, prosty i mamy też dobre gry. Tylko ta pora. -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja chciałem zrobić grę kolna Flappy Bird, ale zamiast klikania że się myszką pokazuje gdzie ma lecieć (co czyni ją banalnie prostą w sumie), ale zadzwoniła koleżanka... i nowe Muppety w kinie były całkiem fajne, to co się działo potem też, a o 4 w nocy to już było po lidze :/ Ale drogi były puste i fajnie się jechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...