Skocz do zawartości

Historia z wujkiem propą


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :thumbsup:

Jeszcze nigdy jak napisałem datę premiery na zwiastunie to nie udało się zdąrzyć, ale tym razem chyba powinno.

Jakby co pilnie szukam kogoś kto umie mówić po rosyjsku albo naśladować akcent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Propa, powiedz szczerze, czemu i do jakiego stopnia tak fascynuje Cię historia? Co do Twojego stylu i kreski, czasem zarzuciłbym Ci dysproporcję ciał oraz zbyt miękki światłocień. Spróbuj czasem pobawić się kontrastem, to byłoby dobre w skutkach. W tym nowym arcie podoba mi się zastosowanie pradawnej średniowiecznej kompozycji, nie wiem. Jestem po znacznym wpływie etanolu w związku z przyjazdem kolegi z Czech. Nie mogę się doczekać jak wytrzeźwieję i będę się wyzywać od durnych gimbusów :) Ale wykorzystując fakt, że ciut przedwczesnym wiekiem się wstawiłem, szanuję Twoje poświęcenie, bo kompozycje Twoich prac często są niebanalne, ale niestety kreska czasem przywodzi mi na myśl jakieś tańsze gry od Play (tj. Maluch Racer itp), naprawdę postaraj się nadać swoim pracom należyty charakter, bo poruszasz istotną tematykę. Przepraszam za krytykę, ale pod wpływem alkoholu robię się wylewny. Co mnie w ogóle wzięło, by w środku czteroosobowego spotkania o 5 nad ranem wchodzić na Gmclan. Ale poznasz chociaż odwieczne dezaprobaty związane z Twoją twórczością, o których napisaniu żaden trzeźwy użytkownik nie pokusiłby się o napisanie. Tak czy inaczej polecałbym Ci, jako część masy, która ma znaczące wpływy przy odbiorze, na większe zarysowanie konturów oraz poprawę proporcji ludzkiego ciała. Btw zdarzyło mi się wyczytać, że działasz w jakimś szczecińskim studio tatuażu, daj swoje namiary, z chęcią zobaczyłbym Cię twarzą w twarz pomimo dysproporcji wieku, ale zdajesz mi się być osobą co najmniej interesującą. Teraz tylko czekam aż wytrzeźwieję, żeby móc się wypierać wszystkiego co napisałem, przepraszam za ten elaborat, ale chcę wykorzystać tak rzadkie obcowanie ze światem etanolu :)

 

edit: już pomału trzeźwieję i płaczę XD nie mówcie nic rodzicom, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propa, powiedz szczerze, czemu i do jakiego stopnia tak fascynuje Cię historia? Co do Twojego stylu i kreski, czasem zarzuciłbym Ci dysproporcję ciał oraz zbyt miękki światłocień. Spróbuj czasem pobawić się kontrastem, to byłoby dobre w skutkach.

Czemu bo jest istotna :) A ludzie jej nie znają a jesteśmy na wojnie a ja lubie rysować.

A co do zarzutów też to sobie zarzucam ale również i pracuję nad tym :D

A z tym szczecinem jakas plotka :D Pracowałem troche w salonie w łodzi, a teraz dziaram u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

e0678411cf.png

Zamach na Franza Kutscherę kata warszawy sukinsyna dowódcy SS przez 12 żołnierzy AK zgrupowania "Pegaz"

 

e91c64920e.jpg

a tu ten mniej znany niedźwiedź w naszej armii czyli Basia Murmańska salutująca Józefowi Piłsudzkiemu

 

aa i był jeszcze szybki portret kaprala Wojciecha

7e0b48444e.jpg

 

a tu prawilny plakat filmu:

271c460387.jpg

 

 

w ogóle jakby kto był zainteresowany byciem na bierząco to lajkujcie: https://www.facebook.com/arkadiusz.olszewski.art?ref=hl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po paru latach obserwacji mogę stwierdzić, że jednak jestem troszkę zawiedziony. Naprawdę - pierwsze takie full pro w Twoim wykonaniu wgniatały mnie w fotel. Detale miażdżyły, ilość, jakość... Ale po paru latach stwierdzam, że to było tylko pierwsze wrażenie. Styl jakby się nie poprawił, bo od zawsze był dość inny, ale przestał ciekawić po 10 pracy. Z początku nie zwracałem uwagi na pewne niedociągnięcia, niezachowane proporcje itp. Teraz jedna mnie to troszkę razi. Nie jestem specem od rysowania, ale na przestrzeni jednego rysunku bywają duże dysproporcje i niedopracowania, które z każdą kolejną pracą przekonują mnie, że albo "tak miało być" albo ciężko rysującemu oddać to, co chciał narysowac. Ciężko mi stwierdzić, do której teorii mi bliżej, ale mimo wszystko to wciąż kawał dobrej pracy. Rzekłbym, że to przez niedbalstwo, ale nie zawsze liczy sie rysunek sam w sobie, a treść jaką niesie. Z drugiej strony nie rzekłbym, że to niedbalstwo, bo cały czas pracujesz nad swoim stylem, a tego leniwi ludzie nie robią.

 

Tak trzymać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, macie jeszcze z poprawionym dźwiękiem :https://www.youtube.com/watch?v=t1TuyEaexQo&feature=youtu.be

Phoenix, teraz problem jest taki ze nie mam kiedy do rysowania klasycznych rysunków przysiąść porządnie, bo jednak pełen impet idzie w filmy, a i jeszcze o tripie nie zapomniałem (chociaż prawdę mówiąc to w jego przypadku zajmuję się głównie amputacją co może niektórych rozczarować :( ) , także no, zdaję sobie sprawę że większość tego co ostatnio wrzucam nie jest jakoś specjalnie lepsza niż starsze ale bardziej wypucowane prace - ale i na to przyjdzie pora niebawem, dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po pierwsze - tylko dla dorosłych. Mówię serio. Tym razem bardzo serio:

I prosiłbym o nie kolportowanie tego filmiku nigdzie jeszcze bo jest nieoficjalny, bez lektora i w ogóle.

edit.

Ale z was nieczułe bestie jeśli nikt po takim hardcorze nie wysilił się na żaden komentarz - w większosci przypadków słyszę przynajmniej że mam ciężko z głową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale z was nieczułe bestie jeśli nikt po takim hardcorze nie wysilił się na żaden komentarz - w większosci przypadków słyszę przynajmniej że mam ciężko z głową"

E tam na Lajfliku są bardziej hardkorowe rzeczy.

Od strony graficznej oczywiście bardzo fajne.

Z ciekawości w swojej sztuce opierasz się na dokumentach historycznych czy to taka Twoja wizja??

Dokładnie mi chodzi, np. czy czytałeś opis rozrywania dziecka z jakiegoś źródła historycznego czy tylko wyobraźnia??

Jeżeli chodzi o wartość historyczną to moim zdaniem warto by było dać jakieś źródła na końcu napisów etc. Bo w przeciwnym razie osobiście ja to odczytuje na zasadzie: o jaki zajefajny filmik,

ale nie traktuje tego jago źródło prawdy, bardziej ku bajce, choć może wspomina jakieś wydarzenia historyczne, ale dalej jest bajką w wyobraźni Twojej.

Chodzi mi oto że warto byłoby zrobić z tego film dokumentalny bo jest naprawdę fajny film.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bardzo ładnie zrobione, szczególnie dopracowane tła na sybirze i animacje na wołyniu - przebijanie człowieka widłami z jakiegoś powodu trochę mi przypomina ruchy disneyowskich postaci xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

en-6280 - tak działy się te wszystkie rzeczy, wszystko jest na faktach ale na zasadzie pewnej symbiozy miejsc i czasu akcji - nie wiem czy akurat w tej samej wsi nabijano dzieci na sztafety i rozrywano i skalpowano kogoś. Każde z tych i wiele innych paskudnych zdarzeń miały miejsce możliwe że w innym czasie itp ale film będzie jak najbardziej dokumentalny, dojdzie do tego lektor który ładnie będzie wszystko czytał i tłumaczył

I am Lord - to to samo co "Man behind the sun"? oglądałem ten film sto lat temu chyba. Eksperymenty muszę też niestety namalować w wykonaniu "dr" mengele.

Wojzax - Mufasa się w grobie przewraca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo przestrogi by nie oglądać, obejrzałem. Scena w którym coś zostaje, em, oddarte z głowy, była taka która mnie troszkę tak...nie wiem, brakuje mi słowa.

Animacje wyglądają lepiej niż w Bitwie pod Połonką (tak się to zwało, tak?) ale to może dlatego, że tam było więcej akcji i trudniej było coś dostrzec. I kiedy się ktoś załamuje, wygina z bólu, to ma strasznie wolne ruchy, nie wydaje się wam? Mnie wystarczy dźgnąć, a odskoczę ręką natychmiastowo, a tutaj ludzie tracą oczy i jakoś tak, powolutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z was twardziele, nie rusza was ten trailer, nono. B)

Podoba mi się, czekam na premierę. Nie myślałeś o wspieram to? Taka kontrowersja mogłaby narobić sporo zamieszania, tylko nie wiem jak by to wyglądało przez te sceny. No ale chyba by przeszło, bo czemu nie, +18 i tyle. A wtedy mógłbyś się bardziej temu poświęcić i w ogóle no. Hajsu nigdy dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiesz ze nie pomyślałem? Pomyślę :thumbsup:

Wołynia w sumie w zwiastunie nawet nie musi być, chociaż ja bym wstawił żeby ludzie wiedzieli na co się piszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powarznie -już to słyszałem tyle razy że..

czy ja narysowałem dzieci Dolińskiej? No właśnie nie i nawet nie podobne! Upowcy przybijali i przywiązywali Polskie dzieci do drzew (i płotów), robili z nich tzw "wianuszki", lub "drogowskazy" i "polskie orzełki" czego opisy znaleźć można w wielu miejscach

japan mówisz o plakacie czy filmie? W sumie i w jednym i drugim troche do poprawy mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej razi na plakacie, bardziej w filmie. Największym winowajcą (a przynajmniej tylko to zapamiętałem) jest scena w Katyniu, ciągnąca się w nieskończoność. Pewnie to taki zamysł był ale brakuje jakiś smaczków albo innych ujęć/przebitek żeby urozmaicić, animacja ciężarówki się powtarza i to widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w KAtyniu jest jeszcze ten kurdupel NKWDzista do poprawy przedewszystkim.

A i warto dodać że dojdzie oczywiście lektor który urozmaici takie długie ujęcia opowiadając o tym co widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...