Skocz do zawartości

Warlocks


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko kto to widział żeby robić design postaci czornych potworów z święcącymi oczyma

a2e35a2f7a.png36dc935611.pngf247d24255.pngbcedceaefb.png

Anty ale powiem Ci że po tych gifach aż ulepszyłem dwóch bossów w tripe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

reddit jeszcze dopomógł i nawet na #53 się udało wskoczyć

 

nowa postać :*

 

8AbqfPp.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o o o, dobry skurczysyn :D i jakie tło

to o co chodzi z tym stimiarzem że gry nieskończone sie wrzuca i co podsyła alphe bete czy co? I'm retarded

a to co Threef podsunął o husarii Anty zrobiłbyś jakiegoś oldschoolowego kawalerzyste, dzielny rycerz na wiernym koniu z klasyczną szablą i gnatem :D Żeby wajdzie pokazać jak się szarżuje na czołgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

:*

 

@propa: chodzi o to, że wrzucam teraz na GL, gra przechodzi, jak skończę grę to od razu mogę ją wrzucić na Steama, a nie dopiero zaczynać zbierać głosy

cieszę się, że zmotywowałem do stweakowania jeszcze bossów, can't wait żeby umrzeć na nich 10 razy :D

 

koni nie będzie w grze, ani konnicy bo to by w platformówkowym enviro niestety działało retarded (chyba, że przeciwnicy), będzie za to to (ale ciiiii):

 

Ui0nTI5.png

 

edit:

10404345_296311667196202_3006891494560239563_n.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak rozumiem z tym greenlajtem, tylko - czy to się wiąże z regualrnymi updatami aż do skutku = pełnej wersji, czy teraz wrzucisz coś, a po premierze drugi raz - gotowe?

Bo generalnie to mnie zastanawia, myslalem wczesniej ze to jest takie cos ze wrzuca czlowiek coś ala demo albo bete (ale Top hat czy Cinders przecież gotowe więc mnie to skondundowało) , a kto zapłaci to i pełną wersję dostanie (co by jeszcze w przypadku tripa miało sens gdybym na przykład wykroił 3 czy 4 pierwsze rozdziały - a później dać całość - ale regularne updejty mnie bolą :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

to, że teraz przejdę greenlight nie oznacza, że gra trafia na steama od razu, tylko, że mogę ją tam wrzucić kiedy chcę - także nic nie musze wrzucać żadnej wersji teraz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że teraz przejdę greenlight nie oznacza, że gra trafia na steama od razu, tylko, że mogę ją tam wrzucić kiedy chcę - także nic nie musze wrzucać żadnej wersji teraz :P

o to już tym bardziej jestem retard :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

đ? ˙˙˙˙ đ? ¸ ě” W ÔĎŁŚ0@ ŕŮ+ţî? €Á2bç? |z]Ú\@ÂCiođ…ą?˙˙˙ ˙˙˙˙ FŔ â?Ť‚@ ‰ţÓDn@ A@ .@ â?Ť‚@ ‰ţÓDn@ ŕp@ B ` â — ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙ ˙˙˙˙ đ? ˙˙˙˙ đ? ¸ ó” W ĚůfC@ qWuŕ? Ŕµ ęç? ß˙»G@ÂCiođ…ą?˙˙˙ ˙˙˙˙ FŔ Čt|@ €×…u@ A@ .@ Čt|@ €×…u@ ŕp@ ´ Í L e — ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙ ˙˙˙˙ đ? ˙˙˙˙ đ? ¸ ň” M đ? đ? đ? đ?˙˙˙ ˙˙˙˙ YŔ űán‡@Č6ŔRf@ /s^@ şŽ™w@ űán‡@Č6ŔRf@ ŕp@ Ľ ţ [ ‹ ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙ ˙˙˙˙ đ? ˙˙˙˙ đ? ¸ ч ÍĚĚ=6Öş? ҇ Â!ľFg@ Ó‡ űáö…@ Ô‡ ËK·Ś§Yv@ Ő‡ ¨ňA Ö‡ ‹¦B3¤ťh@ ׇ pĽt“ę? zť M đ? đ? đ? đ?˙˙˙ ˙˙˙˙ YŔ ä Š;y@7‰:Ż‘l@ –K,‡@ vxŹl@ ä Š;y@7‰:Ż‘l@ ŕp@ b ş ± ‹ ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙ ˙˙˙˙ đ? ˙˙˙˙ đ? ¸ ч ÍĚĚÂ,—Ě? ҇ I˙ĺc@ Ó‡ ä ŠKv@ Ô‡ †Źg8@ Ő‡ 8ˇA Ö‡ j~Ěoăp@ ׇ /Ý$Ĺ? V~ ˙˙˙˙ PŠ@ đ? đ? đ? đ?˙

u mnie jakoś tak to wygląda :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

GRAzVd5.gif

 

myślałem, że tylko tego gifa z retarded cooldown reduction dzisiaj postnę, ale

 

10443098_297166343777401_4467889381706141479_o.png

 

top hat też jest, #wygrywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAzVd5.gif

 

myślałem, że tylko tego gifa z retarded cooldown reduction dzisiaj postnę, ale

 

10443098_297166343777401_4467889381706141479_o.png

 

top hat też jest, #wygrywy

 

Gra wygląda super,nie gram w takie ale mi się podoba.Najlepiej mi się podoba ruch tego niby orła po platformie.

A tak swoją drogą jak wyglądają przelewy na steam`ie.Kase przelewają na konto bankowe czy wirtualny portfel typu Pay Pal ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

GhostWriter: nie wiem, jeszcze nie jesteśmy na Steamie :P

 

iXyLfwtIEpvu2.gif

 

ruchome platformy, piekielne ognie, upadłe anioły, eksplozje

to wszystko w dzisiejszym odcinku Warlocks!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...