Skocz do zawartości

Mariusz Trynkiewicz


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

Republika to najgorszy ustrój świata, nie dziwne że (przynajmniej patrząc na cytaty) po wpisaniu w Google Winston Churchill (wielki "fan" tegoż ustroju), jako wyszukiwania podobne pokazuje Lenina, Stalina, Mao Zedonga, Mussoliniego, Hitlera itp zgraję. Wszyscy wiedzieli, że republika to droga do nieograniczonej, także moralnie władzy. :)

 

Chociaż kompletnie nie zgadzam się z polityką i poglądami Karola Marksa, ten cytat jest całkowicie prawdziwy, zgadza się z obrazem współczesnego świata i pokazuje jakimi socjaliści są cwaniakami:

Na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

więc mówisz, że dla ciebie telewizja jest jedynym sensownym źródłem informacji? stary, dobry, głupi photel

 

 

no i dowcip ci się jakoś przez te kilka tygodni przerwy od gmclanu nie wyostrzył

._. nie jestem stary, tylko moje kości.

 

Nigdy tego nie rozumiem jak można pier****ć o tym, że w kraju jest źle i mówić, że się polityką nie interesuje. Przez "interesuje" mam na myśli ogląda i ma zamiar głosować.

Jeśli nie widzicie dobrych kandydatów, to jak to mówiła moja pani od historii

głosujcie na najmniejsze zło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głosowanie głosowaniem, wszelkie jakieś małe drobne akcje które Polskie wesprą są mile widziane, ja bym generalnie w szkolach powypieprzął większość przedmiotów ale mocno rozszerzył historię bo z niej wszystko wynika :) Niestety historia pełna jest wojen które każdy był pewny że nie wybuchną, czasy mamy posrane a to co się z Polską dzieje to już prawie rozbiór/ źle sie dzieje na świecie i europie, mam o to ból dupy, zawsze gdzieś w jakimś kraju musi się w takich sytuacjach zacząć coś co tą sytuację europy zmieni, a takie rzeczy bądź co bądź zawsze działy się najpierw w Polsce :) (nie wiem czy emotka na miejscu, bo często wiązało się to z rozlewem krwii albo jakąś tragedią)

daleko od trynkiewicza odeszliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMClany, nie bójcie sie goscia - pedofilia dotyczy dzieci, ktore nie weszly jeszcze w okres dojrzewania, a ponizej tego wieku tu nikogo nie ma, wiec spokojnych snow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli ktoś tu ma dzieci, to już nie takich spokojnych, Psyś. ;/

 

@propa +10 Zgadzam się, większość przedmiotów jest zbędna, ale takie jak historia to powinny większą rolę odgrywać.

 

No niestety, to się nazywa demokracja.

Demokracja to tak debilny ustrój, że każdy bałwan może głosować, a większość jest niekompetentna. Już Arystoteles, Sokrates i Platon o tym wiedzieli, a to było ponad 2000 lat temu, jak demokracja nie była aż tak fatalna jak teraz.

Podobno demokracja jest sprawiedliwa, bo nie da się wszystkich skorumpować, ale po pierwsze da się, a po drugie w republice można mydlić oczy. Da się skorumpować wszystkich wyborców, najbardziej znany przykład to państwo, które niestety upadło (ale powróciło), 10% ludności miało prawa wyborcze i 100% było skorumpowanych. Propa wie o jakim państwie, w jakim okresie mówię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmi: nie smialbym :*

Niggas: tak, bo ktokolwiek na GMClanie ma dzieci, Ty zwlaszcza :)

Nasza demokracja nie bylaby taka zla, gdyby polityką zajmowaliby sie ludzie wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach, ludzie ktorzy nie pchaja sie w polityke dla wladzy i kasy. Ale takich nie ma, wiec zaden ustroj polityczny nie jest i nie bedzie dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo w monarchii nie zabijano dla szybszego objecia tronu - nadal rzadza wladzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*żądza ;)

Szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmi: nie smialbym :*

Niggas: tak, bo ktokolwiek na GMClanie ma dzieci, Ty zwlaszcza :)

Nasza demokracja nie bylaby taka zla, gdyby polityką zajmowaliby sie ludzie wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach, ludzie ktorzy nie pchaja sie w polityke dla wladzy i kasy. Ale takich nie ma, wiec zaden ustroj polityczny nie jest i nie bedzie dobry.

Ludzie są, tylko nie mogą dojść do władzy bo demokracja jest zła, od tyłu patrzysz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ranmus Wszystko jest lepsze, jeśli masz na myśli republikę. Jeszcze demokracja (bezpośrednia) - taka normalna, szwajcarska, jest o tyle mądra, że nawet jeśli większość nie umie rządzić, to jak sami stwierdzą, że coś jest nie halo, to od razu to zmienią + społecznie takie państwo jest cacy i nie ma tych lewicowych ideologii typu gender. (hejtować, za określenie ideologia ;D)

 

Ale i tak monarchia jest 100x lepsza. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głosuje na korwina,bo on jest nietolerancyjny do osoób niepełnosprawnych.Jeśli nie wiecie o co chodzi to nie będe tu pisać,bo nie chce mi się.Trynkiewicza p...e i tyle,powinien całe życie zasuwać cięzko w kamieniołomach za miske ryżu na tydzień.Do tego powinien być torturowany i gwałcony.Żałosne jak mogli mu zaniżyć wyrok i wypuścić zamiast dać 2 dożywocia i ta k...a jeszcze żre za nasze pieniądze i wali konia w celi.Dziwne,że go nie dojechali gnoja.

Co do wypuszczenia to słyszałem,że będzie go ochraniać około 11 policjantów,że ma mieszkanie i dostanie biletu plus kieszonkowe jakieś z 40 ileś złoty na drogę.No k...a lepiej niz ja,o mnie nikt nie dba.Do piachu gnoja.Mam nadzieję,że go załatwią.

Threef a może by tak na ligę zrobić gre o Trynkiewiczu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...