Skocz do zawartości

Bad Dream


kaszan88

Rekomendowane odpowiedzi

Super gra.

Gdzieś tam na początku wątku pisałeś o snach. To ja tylko powiem, że dawno dawno temu miałem sen w którym szukałem...kogoś, już nie pamiętam kogo i otwierałem drzwi. I za każdymi otwieranymi drzwiami, coraz bardziej się bałem (nie, nie pamiętam dlaczego). Tych drzwi było strasznie dużo. Wow, czy to by nie było świetne? Tak tylko mówię, może gdybyś nie miał pomysłu to skorzystasz z moich urojeń ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gra.

Gdzieś tam na początku wątku pisałeś o snach. To ja tylko powiem, że dawno dawno temu miałem sen w którym szukałem...kogoś, już nie pamiętam kogo i otwierałem drzwi. I za każdymi otwieranymi drzwiami, coraz bardziej się bałem (nie, nie pamiętam dlaczego). Tych drzwi było strasznie dużo. Wow, czy to by nie było świetne? Tak tylko mówię, może gdybyś nie miał pomysłu to skorzystasz z moich urojeń ;d

Szkoda właśnie, że nie ma możliwości przenieść tych irracjonalnych myśli i odczuć do świata realnego :) Moim ulubionym przykładem jest pojawienie się w szkole w samych gaciach. Autentycznie się wstydzisz i boisz, chociaż masz już 26 lat i dawno nie chodzisz do szkoły :D Śniący mózg działa inaczej niż podczas świadomego grania i przez to gracz kwestionuje większość rzeczy, jakie dzieją się w grze. Płynne przechodzenie między różnymi, zupełnie oddzielonymi od siebie miejscami, czy np. pojawianie się i znikanie różnych osób/rzeczy to elementy baaardzo trudne, do pokazania świadomemu człowiekowi.

 

Lubię sny, gdzie idę po swoim mieście i znajduję miejsca, których nigdy wcześniej nie odwiedzałem. Jak uliczki rodem z 1800 roku, opuszczone zamki, cmentarze lub miejsca zupełnie zapomniane i opuszczone przez ludzi. Bardzo lubię sny, gdzie idę na uczelnię/wracam skądś do domu. Wiesz gdzie chcesz dojść, ale zupełnie nie wiesz gdzie jesteś. Pojawia się wtedy niepokój i presja. Właściwie to są emocje, które chciałbym wywołać u gracza.

 

Może w tej dużej grze uda mi się przekazać to, czego raczej nie da się osiągnąć tymi krótkimi epizodami :)

 

Dzięki, za wasze opinie :)

 

Wydałem grę w piątek, bo po cichu liczyłem na pierwszą stronę gamejolt :P Jeśli pojawi się w piątek, to wisi tam aż do poniedziałku. Zrobiłem to jednak zbyt późno. Polecałbym jednak omijać weekend przy publikowaniu gry. Z doświadczenia wiem, że pierwsze recenzje i większość filmów na YT zaczyna pojawiać się dopiero od poniedziałku. Maleje też szansa, że projekt zostanie zauważony w trzydniowym natłoku innych publikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

@kaszan88 już na forum nie zachodzi ale podoba mi się że to nie był koniec jego przygody z grami.

Właśnie skończyłem oglądać let's play jednej z jego gier u mojego ulubionego jutubera. Bardzo fajnie. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...