Skocz do zawartości

Biznes Multimedia rekrutuje


Fervi_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Znalazłem przez przypadek osobę, która szuka pracowników - pomyślałem, że ktoś się zgłosi :D

 

Biznes Multimedia czeka, wpis do CV, full wypas :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=pFYwzk5OGO8

 

Fervi

 

PS. Myślałem o pracy, ale wiecie - robiłem tylko proste platformówki w Enigma-Dev ... siara trochę startować :D

PS2. Jakby ktoś nie wiedział, to nasz wspólny mentor, co odniósł sukces - Paqoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że chcecie dla niego pracować, oferuje bardzo dobry wpis do CV, poza tym będziecie pracować nad drugim Baldur Gatem

 

Skoro oferuje tworzenie gry za 2k, to może się złożymy i poprosimy o zrobienie np. Crysisa 4?

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Pamiętacie jak byliśmy piękni i młodzi i chcieliśmy zarabiać miliony na platformówkach? xD To były czasy

 

Fervi

haha, nom, i jeszcze linuxa wtedy używaliśmy, bo myśleliśmy, że to pro koderskie hehehehehhehe xDDDDD

 

ouh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal chcę... :(

 

Niggass

 

W teorii jest to możliwe

Tworzysz platformówki dobre i dodajesz bitcoins miner :D

 

Fervi

 

PS. Tylko napisz, że to gra w wersji Alpha, żeby ludzie się nie wkurzali, że im 90% procka i7 zabiera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho, ya to zrobię für jakąś old juegos konsolę i zgrane grube milliardy dolarów brazylijskich jak Arbuz Corp.

 

Ten rynek jest dość ciężki, konsola powinna kosztować (najlepiej) ze 100 złotych :D

OpenPandora mimo ogarnięcia całkiem dobrze Linuksa nie zawojowała rynku, bo kosztuje koło 800zł, mimo, że gier jest na pęczki

 

Fervi

 

PS. Sam chciałem zrobić kiedyś konsolę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... najlepiej iść tam gdzie nisza i można coś sprzedać. (tak wiem, sprzedałem się ;D)

 

Konsola za 100zł mogła by być dobra (a czemu nie?), ale trzeba najlepiej produkować u siebie, mieć projekt gotowy. W teorii jest na tyle wydajna, by jakieś Heroesy 3 odpalić. Ale podstawa to niska cena i dużo opcji

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...