Skocz do zawartości

Wasze fony


Letiksph Arama

Rekomendowane odpowiedzi

W 3G jest opcia nagrywania video ?

Jest, jak posiadasz oprogramowanie, którego nie ściągniesz oficjalnie ze strony, bo "Twój telefon ma za stary soft". Chcesz aktualizować soft ->nie możesz bo "masz za stary telefon". Trzeba się bawić w łamanie softu itd. W sumie bym wrócił do tych pięknych czasów z nokią i javą - cały świat był do zdobycia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, jak posiadasz oprogramowanie, którego nie ściągniesz oficjalnie ze strony, bo "Twój telefon ma za stary soft". Chcesz aktualizować soft ->nie możesz bo "masz za stary telefon". Trzeba się bawić w łamanie softu itd. W sumie bym wrócił do tych pięknych czasów z nokią i javą - cały świat był do zdobycia...

 

 

No bez jaj .. Mój w200i ma tą funkcję , dopiero teraz wiem jaki badziew apple wciska ludziom .

 

Sony ericssony pamiętam modyfikowałem gierki java , to było coś , ta satysfakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia 5200. Dostałem ją jadąc na Woodstock i jakoś ją polubiłem. Nie styka w niej taśma więc jak chcę korzystać z przycisków nawigacyjnych (w tym kasowanie litery w SMS) muszę ją zasunąć. Czasami też nie działa mikrofon. <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale ja się przymierzam do pół roku do kupienia jakiegoś telefonu ale nie mam czasu i kasy też.Mam jakiegoś 8 letniego trupa, dostałem go od wujka.Jest do niego wszystko prócz sterowników i nie mogę zgrać nic na kompa.Najlepsze jest to,że mam fajne filmiki jak świruje i tyle.A teraz fotka,znacie to coś poniżej???

200px-SEK750i.jpg

Hahahahahahaha bijacz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...