Skocz do zawartości

LG L5 Zalany ciąg dalszy ;)


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, że jest różnica między telefonem i smartfonem (smartphone jest telefonem, a telefon nie jest smartphonem).

 

To, że WP robi system na telefony komórkowe to dobrze, ale niech nie wpieprza się za przeproszeniem do Smartfonów, bo to za wysoka liga

 

Fervi

 

Telefony z windows phone zaliczają się do smartphoneów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Telefony z windows phone zaliczają się do smartphoneów.

Fervi po prostu nie może przeżyć, że nie może sam skompilować jądra systemu. WP jest szybki, przystępny i wygodny a to ze nie ma apek to juz sprawa popularnosci, chociaż ta rośnie za sprawą cen telefonów z tym systemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefony z windows phone zaliczają się do smartphoneów.

 

Definicja Smartphone sugeruje, że to takie połączenie telefonu i komputera przenośnego. Ja bym się nie zgodził, że Windows Phone ma funkcje komputera przenośnego.

 

@Makary155

To, że nie ma aplikacji to przede wszystkim Wina Microsoftu (chyba trzeba mema zrobić; zamiast Kaczyńskiego Fervi, i na dole Wina Microsoftu)

 

Problem w tym, że dopiero teraz cokolwiek Microsoft robi, by podnieść jakość Windows Phone, jest już (nie wiem czy jeszcze jest, bo Microsoft struga idiotę przez Google) aplikacja Youtube od Microsoftu i parę inszych.

 

Ale już od początku powinny być odpowiedniki najpopularniejszych aplikacji - a to, że ich nie chce pisać Google czy insza firma - to już trudno, MS powinien wziąć sprawy w swe ręce.

 

A to, że olewał wszystko to już widzicie.

 

Problemem jest to, że stoi okoniem do "technologii" - Jeśli ktoś pisze grę na iOS, o wiele łatwiej przeniesie ją na Androida, ale nie na Windows Phone. DirectX logic

 

Ale z drugiej strony MS chwali się obsługą DirectX 11, więc odpalać Crysisa - jeśli napiszą oczywiście

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definicja Smartphone sugeruje, że to takie połączenie telefonu i komputera przenośnego. Ja bym się nie zgodził, że Windows Phone ma funkcje komputera przenośnego.

 

@Makary155

To, że nie ma aplikacji to przede wszystkim Wina Microsoftu (chyba trzeba mema zrobić; zamiast Kaczyńskiego Fervi, i na dole Wina Microsoftu)

 

Problem w tym, że dopiero teraz cokolwiek Microsoft robi, by podnieść jakość Windows Phone, jest już (nie wiem czy jeszcze jest, bo Microsoft struga idiotę przez Google) aplikacja Youtube od Microsoftu i parę inszych.

 

Ale już od początku powinny być odpowiedniki najpopularniejszych aplikacji - a to, że ich nie chce pisać Google czy insza firma - to już trudno, MS powinien wziąć sprawy w swe ręce.

 

A to, że olewał wszystko to już widzicie.

 

Problemem jest to, że stoi okoniem do "technologii" - Jeśli ktoś pisze grę na iOS, o wiele łatwiej przeniesie ją na Androida, ale nie na Windows Phone. DirectX logic

 

Ale z drugiej strony MS chwali się obsługą DirectX 11, więc odpalać Crysisa - jeśli napiszą oczywiście

 

Fervi

 

Smartphone jest zaliczany gdy ma system operacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Smartphone

 

Obecne urządzenia Windows Phone czy Ci się to podoba czy nie, zaliczane są do smartphoneów.

 

Tak wiem, ma 20% rynku w Polsce, a to, że ich nie widać, to zasługa tego, że to telefon dla Ninja

 

Ja bym proponował porównanie telefonu "LG GD510" (miałem taki) i jakiejś Lumii, ale boję się, że LG wygra ...

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ma 20% rynku w Polsce, a to, że ich nie widać, to zasługa tego, że to telefon dla Ninja

 

Ja bym proponował porównanie telefonu "LG GD510" (miałem taki) i jakiejś Lumii, ale boję się, że LG wygra ...

 

Fervi

 

Nie wiem gdzie mieszkasz , nie wychodzisz z domu , ale domyślam się że w kopalni . Wiesz na powierzchni co 4 fon ma Windows Phone.

 

Zalany fon złapie raka, powolną śmierć. Rdza zje styki , nie warto inwestować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Z moim LG L5 w którym po zalaniu działa wszystko prócz podświetlenia wyświetlacza okazało się, że wyświetlacz jest w porządku, styki także. Wszystko wskazuje na to, że problem leży w milimetrowej płycie głównej - najprawdopodobniej jakiś mikro lub nie aż tak mikro element doznał zwarcia.

 

Z tego co wiem, jedyne na co mogę liczyć to jakiś super hiper serwis z ekspertami i dobrymi narzędziami, aczkolwiek sam nie wiem gdzie takowego szukać.

Ten temat to właściwie akt desperacji i nadzieja, że ktoś z Was objaśni mi jakiś cudowny sposób, którym będę mógł przywrócić do pełni zdrowia swój działający w 99,9% telefon.

 

tez mam zalanego lg l5 2 wszystko chodzi tylko nieczyta karty sim dałem go do serwisu zajebali cene naprawy 700 zl potrzebuje plyte gluwną ale niemoge znalesc nawet na alegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupa.png

 

 

Zna ktoś sie na tyle, żeby wskazać z jakiego miejsca do jakiego można zrobić mostkowanie ze switchem, żeby sie ekran podświetlał? xd

coś w tym układzie jest spalone i sie nie świeci, a ja chciałbym po prostu od źródła prądu do leda bezposrednio ale nie wiem co jest czym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...