Skocz do zawartości

Zablokowane Never heard from ever again


LionX Dagger

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Never heard from ever again

 

Gatunek: Creepypasta

 

Opis:

Jest to gra 3D z widokiem FPP w której wcielamy się w małego ubogiego kucyka, która mieszka sama z mamą. Jednego mglistego dnia wracając z szkoły widzi tajemnicza postać przechodzącą obok niej, której wypada dziwne pudełeczko, nasza bohaterka łapie je by oddać zgubę lecz ów tajemnicza postać zniknęła w mgle.

 

kucyk postanawia wziąć pudełeczko do domu, lecz następnego dnia jej mama zapada w śpiączkę, niestety lekarze nie są w stanie jej pomóc, nasza bohaterka w domu zauważa że ów podejrzane pudełeczko zostało otwarte, podejrzewając że to mogło spowodować dziwną chorobę u jej mamy, postanowiła je obejrzeć, gdy nagle zobaczyła że znajduje się w niej dziwna karteczka z przepisem na antidotum, mapą gdzie można zaleście wszystkie składniki, oraz ostrzeżenie że antidotum trzeba podać jak najszybciej się da, inaczej osoba w śpiączce może się już nigdy z niej nie obudzić.

 

Nasza bohaterka bez wahania postanawia wyruszyć w głąb Przeklętego lasu, byle tylko pomóc swojej mamie wyzdrowieć.

 

Download Demo: http://www.indiedb.com/games/never-heard-f...ever-again-demo

Rozmiar pliku: 7.54MB

 

Pełna wersja dostępna jest na Desurze

http://www.desura.com/games/never-heard-from-ever-again

 

Control

W,A,S,D to move

space bar to jump

left mouse button to pick up the item

left shift to run

 

Autorzy:

Programowanie:
LionX Dagger

Fabuła:
LionX Dagger

Grafika:
LionX Dagger

Muzyka:
Nirvan

Screeny:

428486_157313487778104_896867988_n.png

1014337_184003458442440_1522982272_n.png

65651_152816051561181_756204339_n.png

944985_165716193604500_1881846080_n.png

182313_177126309130155_1285999650_n.png

 

letsplaye z dema i może niedługo z pełnej wersji :)

http://www.youtube.com/results?search_quer...o_date_uploaded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Lionx, weź ty się polskiego naucz, bo od czytania opisu odechciało mi się zupełnie ściągania dema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wygląda jak jakaś staroć na Sege Saturn, co jest komplementem, przez co jest bardziej klimatyczne.

 

Już są nawet filmiki na YT jak ludzie w to grają. ;)

Życzę powodzenia i żeby jak najwięcej fanów MLP kupiło grę. (ja niestety nie kupię, bo się tym nie interesuję ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagrałem w demko, dla mnie wadą jest że ten koń (z domysłu, że to koń) lata, chodzi oto że jak "podskocze" i potem wcisne w locie strzałke do przodu to leci do przodu, o skręcaniu w locie i wciśnięciu shift nie wspomne. szkoda że nie można zobaczyć tej swojej postaci, grafika ma swój urok ale nie powala.

Zdecydowanie fajnie byłoby móc zobaczyć model/buzkie "bohatera".

Kolizja w locie z drzewami też nie powala.

A i czasem skręcanie myszką mi nie działa, nie wiem czy to wina gry czy mojego touczpada.

Moim zdaniem ta gra jest jeszcze do dopieszczenia, choć nie jest źle.

Więcej w to raczej napewno nie zagram, nie wciągneło mnie (pewnie tematyka), o kupnie tymbardziej nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagrałem w demko, dla mnie wadą jest że ten koń (z domysłu, że to koń) lata, chodzi oto że jak "podskocze" i potem wcisne w locie strzałke do przodu to leci do przodu, o skręcaniu w locie i wciśnięciu shift nie wspomne. szkoda że nie można zobaczyć tej swojej postaci, grafika ma swój urok ale nie powala.

Zdecydowanie fajnie byłoby móc zobaczyć model/buzkie "bohatera".

Kolizja w locie z drzewami też nie powala.

A i czasem skręcanie myszką mi nie działa, nie wiem czy to wina gry czy mojego touczpada.

Moim zdaniem ta gra jest jeszcze do dopieszczenia, choć nie jest źle.

Więcej w to raczej napewno nie zagram, nie wciągneło mnie (pewnie tematyka), o kupnie tymbardziej nie ma szans.

Demo było wypuszczone znacznie wcześniej od pełnej wersji dlatego nie jest całkiem aktualne

 

jak wspominałem wiele razy to że gra jest o koniu/kucyku nic nie znaczy, nie wiem czemu zaraz wszyscy przylepiacie jej naklejkę mlp co to ma do rzeczy

 

Ta gra ma tyle z mlp wspólnego co kaczor daffy z kaczorem donaldem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Cały czas jak zacięta płyta mówisz że to nie MLP, ale to taki sam rodzaj "nie MLP" jak chińska polityka zmiany literki w nazwie i minimalna zmiana stylu graficznego aby coś nie było kopyrajtowane.

w końcu ktoś to powiedział :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jak zacięta płyta mówisz że to nie MLP, ale to taki sam rodzaj "nie MLP" jak chińska polityka zmiany literki w nazwie i minimalna zmiana stylu graficznego aby coś nie było kopyrajtowane.

albo lamie jakieś prawa autorskie albo ich nie łamie skoro według ciebie je łamie daj konkretny przykład który niepodważalnie łamie jakieś prawa autorskie a jak takiego nie ma to ta cala rozmowa nie ma sensu tylko dlatego bo twoim zdaniem łamie ale nie do końca wiesz gdzie konkretnie i które jak dla mnie to szukanie dziury w całym

 

Ale taki styl graficzny ma też np. Wind Waker
jedna ogarnięta osoba

 

1vxi.png

 

*cough*

Zdecydowanie nie MLP

To co ty tam widzisz to wyliczenie zależny od twojej interpretacji ja np. widzę tam rodzinkę niedźwiadków (a kolega mi powiedział że to wygląda jak czaszka)

 

równie dobrze to może być z innej bajki gdze sa kucyki np fillys (taka zabawka a nie długo bajka w 3D) lub masy innych gier z magicznymi bajkowymi końmi np. pony vs pony i nie tylko ale wy uparliscie się na to mlp więc się pytam czemu niby według ciebie hasbro i mlp ma wyłączność na bajkowe gadające konie?

 

 

image4.png

maxresdefault.jpg

a60f093462c9978b.jpg

Pony-Vs-Pony.jpg

Unico.jpg

To czyje prawa w końcu łamie bo już się pogubiłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LionX, ja wszystko rozumiem, oczywiście masz rację w tym co mówisz. Nie rozumiem tylko jednego - po co aż tak wciskasz nam kit, że twoja gra nie ma NIC wspólnego z MLP. Przecież na swoim profilu otwarcie pokazujesz, że lubisz kucyki z MLP i każdy wie, że inspirowałeś się tym przy tworzeniu gry. Oczywiście nie twierdzę że to podróbka, albo że łamiesz prawa autorskie, no ale kurde, nie możesz się wciąż w tak śmieszny sposób wypierać tego że te dwie produkcje mają ze sobą jakieś tam powiązanie. Nie jesteśmy jakąś komisją, przed którą musisz udowadniać że to nie plagiat. Z nami możesz rozmawiać wprost, zacznij w końcu nazywać rzeczy po imieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...