Skocz do zawartości

BACK2-DA-GAME


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm tak sie zastanawiam...

PRzeszedł już ktoś całość? A jeśli tak to jak wrażenia po obejrzeniu Outra? :)

I jeszcze pytańsko - mieliście jakieś bugi w lvl5 - "da stealin'"? Bo podczas beta testa nic nie zauważyłem a ostatnio już po uploadzie pojawił się problem z granatnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Wyskoczyl mi taki blad https://gmclan.org/uploader/1282/111.jpg i nie dalo rady grac dalej. Ogólnie fajna gra tylko jak dla mnie troche za ciemno.

Jedyny sposób na taki błąd to niestety włączenie gry od początku...

 

Hmm tak sie zastanawiam...

PRzeszedł już ktoś całość? A jeśli tak to jak wrażenia po obejrzeniu Outra? :)

No i ponawiam pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie. :( Ale mogę opowiedzieć o tym z pierwszej części. :P Outro rzeczywiście zadziwia i wymusza respekt dla autora. :P I choć po kilku sekundach outra, nie trzeba czytać dialogów, żeby wiedzieć co i jak, to pozostawia świetne wrażenie. A szczególnie już po tym, co zachodzi PO napisach końcowych.

 

P.S. A po tym, co zachodzi po napisach końcowych niestety się gra chyba wiesza. Ale co tam! :P

 

EDIT: A jest szansa na to, że pojawi się wersja gry z poprawioną wydajnością? Bo dwójki nie przeszedłem z powodu tego, iż gra się sypie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie. :( Ale mogę opowiedzieć o tym z pierwszej części. :P Outro rzeczywiście zadziwia i wymusza respekt dla autora. :P I choć po kilku sekundach outra, nie trzeba czytać dialogów, żeby wiedzieć co i jak, to pozostawia świetne wrażenie. A szczególnie już po tym, co zachodzi PO napisach końcowych.

 

P.S. A po tym, co zachodzi po napisach końcowych niestety się gra chyba wiesza. Ale co tam! :P

Hehe, zawsze chciałem coś takiego zrobić :P Wszystkim obecnym mówie że to nie bug :]

 

EDIT: A jest szansa na to, że pojawi się wersja gry z poprawioną wydajnością? Bo dwójki nie przeszedłem z powodu tego, iż gra się sypie. :(

Dało by rade że wypuściłbym gre bez wykorzystania DarkHDL i motion blura. to by zbliżyło dwójke wymaganiami do pierwszej części. Wcześniej o tym nie myślałem ale może to i dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
@UP

Zawsze możesz zrobić wersje bez dźwięków, i chętniej bym ją przeszedł niż żeby mi sie pół godziny wczytywała (już miałem na wczytywaniu reset robić ale ctrl+alt+del i wylaczenie tego cudem, wystarczyło), o ile znajdziesz na to czas podczas tworzenia SoulJah'a

wersja bez dźwięków nie wiele by tu pomogła (co najwyżej długść włączania, ale z kiepską liczbą FPSów nic to nie zdziała), myślałem o okrojeniu gry z DarkHDL ale puki co mam z tym mały problem (zwany "za dużo pie*****nia"), nic narazie nie obiecuje, bo ilość mojego wolnego czasu ostatnio ostro spadła ze względu an studia i melanże :P Ale będę nad tym pracować i spróbuję cos niedługo wykombinować.

EDIT:

Yeah, własciwie powyższy post nie jest już zbyt prawdziwy bo właśnie udało mi się rozkminić - i skończyć wersje NoHDL. Niedługo będzie na uploaderze!

 

Sciągajcie plik BACK2-NoHDL, trzeba go wpakować do folderu z grą i już można siekać. Grafika jest gorsza, ale właściwie zniknęły problemy z płynnością. Problemem aktualnym zostaje niestety długość odpalania. Polecam wszystkim którzy nie mogli wcześniej pograć ze względu na małą ilość FPSów i tym którym gierka się wywalała z tym błędem który wcześniej pare osób opisywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten blad z surfacami + mam za malo ramu karty graficznej O_o

 

a sprzecior core 2 extreme 2x 3,06 ghz podkrecone do 9,1 razem + 5120 mb ram + crossfire 2x 768mb ati. a podstawowa karta graf to jedna z tych ati, 768 mb to chyba wystarczajaco duzo XD? cala ta gra by sie w tym zmiescila :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten blad z surfacami + mam za malo ramu karty graficznej O_o

 

a sprzecior core 2 extreme 2x 3,06 ghz podkrecone do 9,1 razem + 5120 mb ram + crossfire 2x 768mb ati. a podstawowa karta graf to jedna z tych ati, 768 mb to chyba wystarczajaco duzo XD? cala ta gra by sie w tym zmiescila :P

ta, dlatego to poprawiłem

 

 

beztytu322uet6.png

w którym momencie pojawił się ten błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz za tym błędem jest pasek ładowania.. nawet się gra nie zdążyła włączyć oO

:boxed:

A wrzuciłeś plik do folderu z grą czy odpalasz samego exeka? :boxed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mi gierka nie bangla. Na moim kompie zawiesza się menu, próbowałem dociągnąć też exec'a noHDR ale po wrzuceniu do katalogu z gra i odpaleniu mam ten sam błąd co Pieter6. Udało mi się jednak odpalić ją na kompie brata. W menu co prawda była jakaś totalna kaszanka i nie widząc co się dzieje kliknąłem na oślep. Zaczęło się od drugiego etapu chyba. W sumie jednak nie patrząc na drobne błędy to giera całkiem spoko. :thumbsup: Bardzo taka powiedziałbym flash'owa. Może i jest trochę za ciemno, z początku myślałem, że to znów jakiś problem ale zobaczyłem screeny i ta gra po prostu tak ma. Nie no, ale to tworzy niepowtarzalny klimat tej gry. Czy aby lekko nie przesadzony jest poziom brutalności gry? Napiszę tak, po tej scenie na wózku nie chciałbym spotkać Cię w ciemej uliczce ;) Skąd wytrzasnąłeś te mówione dialogi? Sam je nagrywałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby lekko nie przesadzony jest poziom brutalności gry? Napiszę tak, po tej scenie na wózku nie chciałbym spotkać Cię w ciemej uliczce ;)

Hmm ano przesadzony strasznie, ale takie było zamierzenie :P Co do tej ciemnej uliczki, heh, właśnie po to wyrzywam się przy robieniu gier i samym graniu żeby potem nie napierd***ć ludzi za nic :lol2:

 

Skąd wytrzasnąłeś te mówione dialogi? Sam je nagrywałeś?

Nie no nie nagrywałem sam, wyczaiłem je z takiej jednej gry :) Kto zgadnie z jakiej? (podpowiedź - w Back1 speache są z tej samej gry. W propaganji większość też ;)_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackmaul po prostu nie wytrzyma bez napisania głupiego posta gdzie tylko się da. :]

 

U mnie wersja okrojona nie działa i wyskakuje ten sam błąd, co Pieterowi. Ale okazało się, że BACK2 działa na moim kompie! :D (Wcześniej wykrzaczywała się u Patrysława).

Tylko jak przejść tego gościa z którym się boksuję na początku drugiego chapteru? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackmaul po prostu nie wytrzyma bez napisania głupiego posta gdzie tylko się da. :]

 

U mnie wersja okrojona nie działa i wyskakuje ten sam błąd, co Pieterowi. Ale okazało się, że BACK2 działa na moim kompie! :D (Wcześniej wykrzaczywała się u Patrysława).

Tylko jak przejść tego gościa z którym się boksuję na początku drugiego chapteru? :P

Musisz unikać kontaktu bezpośredniego, tzn, koleś jest większy masą więc zdeżenie z nim też zadaje obrażenia. Musisz brać go na długość rąk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...