Skocz do zawartości

Gra się wyłącza


BanDa

Rekomendowane odpowiedzi

No siema, mam problem z lol'em (nie sprawdzałem z innymi grami bo nie mam). Kumpel mi pożyczył kartę graficzną do kompa (starego kompa) bo chcialem na nim grać. No i wszystko spoko git a po 10-40 minutach gra się wyłacza i wracam do pulpitu. Nie ma żadnego komunikatu z błędu ani nic. Parametry kompa :

Procek 1-rdzeniowy 2.6Ghz Intel pentium 4

1,2GB RAM

Karta Geforce 9500GT 1GB

Zasilacz 240W (słaby i sie zastanawiam czy to od niego wina)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta k**wa, Windows.

 

Największe problemy zawsze są z Windowsem, szczególnie te "Wyślij raport o błędach" ;)

 

W teorii możesz faktycznie napisać do supportu, ew. zobaczyć logi (czy może coś tam jest) i w teorii zaktualizować do wersji Beta sterowniki

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
A ludzie miewają je cały czas - a taki dobry system

 

Wiesz Bill Gates też nie miewa problemów z komputerem ;)

 

Fervi

 

Bo kto nie umie korzystać, ma problemy. Dlatego Bill Gates ich nie ma. Wszystko co powiedziałem się potwierdziło :gnysek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kto nie umie korzystać, ma problemy. Dlatego Bill Gates ich nie ma. Wszystko co powiedziałem się potwierdziło :gnysek:

 

Ja proponuję kursy robić, 90% internautów chętnie się dowie jak żyć bez problemów z Windowsem

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję kursy robić, 90% internautów chętnie się dowie jak żyć bez problemów z Windowsem

 

Fervi

To jest problem gry a nie windowsa. Na twoim systemie także potrafią się zawiesić. Grałem raz na ubuntu w jakaś grę przeznaczoną tylko na linuksa i jak się zawiesiła na fullscreenie to zrobiłem reset kompa bo nie wiedziałem jak zamknąć proces tej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest problem gry a nie windowsa. Na twoim systemie także potrafią się zawiesić. Grałem raz na ubuntu w jakaś grę przeznaczoną tylko na linuksa i jak się zawiesiła na fullscreenie to zrobiłem reset kompa bo nie wiedziałem jak zamknąć proces tej gry.

 

Być może - ja takowych problemów nie mam (chyba, albo nie pamiętam [albo duma mi nie pozwala :D])

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...