Skocz do zawartości

Dark World


Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Dark World

 

Gatunek: Shooter Top-Down

 

Opis: Prosta gierka pisana w celu przypomnienia tego i owego ;) Nie ma żadnej fabuły, po prostu strzelamy do tego co do nas leci.

 

Download( Windows ): KLIK!

Download( Android ): KLIK!

Rozmiar pliku: kilkanaście mb

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
-brak-

Grafika:
Rapper

Muzyka:
Różni wykonawcy ;)

Screeny:

scr1.png

scr2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Ninja to Skovv

ban, czy zostawiamy?

 

Eset wskazuje mi w obydwu wersjach na HTML IFRAME B GEN VIRUS.

Wyjaśnij nam to, inaczej sprawdze kod tej apki i potwierdzimy, czy chcesz nam zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Że jestem Skovv to chyba ogólnie wiadomo, bo jest nawet napis przy starcie gry ^^

2. HTML IFRAME B GEN VIRUS? Nie wiem o co chodzi. Wiem tylko, że kumplowi na avaście też pokazało. Ja żadnych trojanów czy innych śmieci nie podsyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka tendencja na w grach gmclanie by wstęp i menu były bardziej złożone od samej mechaniki gry,to stosunkowo częste zjawisko które nie jest zbyt dobre bo zazwyczaj zapowiada coś naprawde ciekawego, gracz coraz bardziej wkręca się w klimat(jeśli gra go w ogóle ma;> ) Następnie dochodzi do etapu w którym graczzdaje sobie sprawe z tego że gra w sumie niewiele oferuje, niestety tak jest w tym przypadku, dwa odstraszające czynniki którymi są instalator i stosunkowo duża waga pliku. btw gdzie jest to 16mb.?!

Sam Gameplay jest..zwyczajny,nic nie wnosi, irytuje tylko to że potrzeba naprawde dużo amunicji by pokonac przeciwnika.

Grafika..jest jednocześnie bardzo dobra i bardzo zła, bardzo dobrze wyglądają postaci ale otoczenie...klasyczne kratki, nic nie wnoszące,okropne ściany,pustka.

Muzyka..Może inaczej, muzyka i klimat:

Kiedy zobaczyłem listek, palącego pana i usłyszałem tę muzykę wiedziałem jakiego typu jest to gra, gra która nie ma zupełnie żadnego klimatu, skojarzyło mi się od razu z dzieciakami grającymi w csa..przykro mi albo rozwalanie zombie albo gimbastyczne elementy,nie wiem..może innych to przekonuje..mnie zwyczajnie odrzuca, odrzuca na tyle by więcej nie wrócić do tej gry.

Skoro się tak rozpisałem to teraz to wszystko podsumuję. To bardzo typowy,zwyczajny gmclanowy shooter który przepadnie gdzieś daleko w niepamięć za kilka dni. To typowa 'pierwsza gra' i jak wspomniałem wyżej nie warto do niej wraca drugi raz bo nie oferuje zupełnie nic ciekawego.

Ostateczna ocena:

Gameplay: 1.5/5

Grafika: 3/5 Tylko za łądne graficzki Rappera

Muzyka: 1/5

Klimat: -1/5

-----------------------------

Ocena: 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka tendencja na w grach gmclanie by wstęp i menu były bardziej złożone od samej mechaniki gry,to stosunkowo częste zjawisko które nie jest zbyt dobre bo zazwyczaj zapowiada coś naprawde ciekawego, gracz coraz bardziej wkręca się w klimat(jeśli gra go w ogóle ma;> ) Następnie dochodzi do etapu w którym graczzdaje sobie sprawe z tego że gra w sumie niewiele oferuje, niestety tak jest w tym przypadku, dwa odstraszające czynniki którymi są instalator i stosunkowo duża waga pliku. btw gdzie jest to 16mb.?!

Sam Gameplay jest..zwyczajny,nic nie wnosi, irytuje tylko to że potrzeba naprawde dużo amunicji by pokonac przeciwnika.

Grafika..jest jednocześnie bardzo dobra i bardzo zła, bardzo dobrze wyglądają postaci ale otoczenie...klasyczne kratki, nic nie wnoszące,okropne ściany,pustka.

Muzyka..Może inaczej, muzyka i klimat:

Kiedy zobaczyłem listek, palącego pana i usłyszałem tę muzykę wiedziałem jakiego typu jest to gra, gra która nie ma zupełnie żadnego klimatu, skojarzyło mi się od razu z dzieciakami grającymi w csa..przykro mi albo rozwalanie zombie albo gimbastyczne elementy,nie wiem..może innych to przekonuje..mnie zwyczajnie odrzuca, odrzuca na tyle by więcej nie wrócić do tej gry.

Skoro się tak rozpisałem to teraz to wszystko podsumuję. To bardzo typowy,zwyczajny gmclanowy shooter który przepadnie gdzieś daleko w niepamięć za kilka dni. To typowa 'pierwsza gra' i jak wspomniałem wyżej nie warto do niej wraca drugi raz bo nie oferuje zupełnie nic ciekawego.

Ostateczna ocena:

Gameplay: 1.5/5

Grafika: 3/5 Tylko za łądne graficzki Rappera

Muzyka: 1/5

Klimat: -1/5

-----------------------------

Ocena: 1

 

Dzięki za opinię :) Nie zgadzam się z nią, bo gierka nie jest jakaś bardziewna czy jakaś.. Jest grywalna, grafika otoczenia i ogólnie to co się tam znajduje nie jest dla mnie tak strasznie ważna w tej chwili ;) Wolałem raczej zająć się samym gameplayem. To, że nie lubisz dubstepu to już nie moja wina :> Mi się podoba, grę robię w sumie główne dla siebie, pokażę tylko kilku znajomym. Widząc jak wypowiadasz się na temat tejże gry, stwierdziłem, że musisz być lepszy, bo przecież jeśli Twoja gra jest na podobnym poziomie i ją dajesz to cos jest nie tak.. Pobrałem 2 Twoje gry i twierdzę, że są podobne bardziej do kupy, aniżeli gry ;)

 

Uszanowanko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj nie sprzed lat :( Nie trzeba, masz rację... Ale jeśli samemu wydaje się słabe kawałki, a krytykuje się innych na podobnym poziomie to coś jest nie tak ;) Ale, nie ważne :) Myślę, że błędem było wstawienie tutaj tego demka. Myliłem się myśląc, że nie ma tu już pseudo programistów którzy krytykując innych dowartościowują się :D Jeśli można, niech jakiś admin usunie ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Och nie, komuś nie do końca spodobała się moja gra! Powiem, że ważne że mi się podoba! No bo przecież wrzuciłem to na gmclan dla siebie, nikt nie powinien tego oglądać. Potem odpalę moją machinę do tworzenia ciętych ripost i powiem, że jego gry są jeszcze gorsze! MHEHE jaki dobry plan. A potem się popłaczę, ponarzekam że nie oczekiwałem krytyki i poproszę o usunięcie tematu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...