Skocz do zawartości

[HTML5] Rozsypanie się gry


Trzynasty

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy testuje grę jest ok, a kiedy wrzucam wszystko się rozsypuje wie ktoś o co może chodzić?

Link do rozsypanej wersji: http://sekastudio.host247.pl/GMGS/index.html

@edit: kiedy wrzuciłem do innego katalogu jest ok... Teraz mi tak do głowy przyszło czy to się po prostu musi "odświeżyć"? Będzie za jakiś czas ok?

@E2: Jeszcze lepsze jaja - na każdej przeglądarce oprócz google chrome działa ok :o a u was?

@E3: W takim razie chyba to się naprawi z czasem, więc temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Mi działa, ale... pisanie strony w GM:Studio, to jak robienie kotleta z much. Masz kilka MB danych, które nie indeksują przegladarki i nie wszędzie działają, podczas gdy z prostym użyciem łatwo dostępnych frameworków CSS/JS (np. Bootstrap), czy jakichś małych bibliotek miałbyś to samo w 100kB, ładnie indeksowane przez google oraz działające na każdej przeglądarce. Wymyślasz koło na nowo, tylko wychodzi Ci kwadrat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi działa, ale... pisanie strony w GM:Studio, to jak robienie kotleta z much. Masz kilka MB danych, które nie indeksują przegladarki i nie wszędzie działają, podczas gdy z prostym użyciem łatwo dostępnych frameworków CSS/JS (np. Bootstrap), czy jakichś małych bibliotek miałbyś to samo w 100kB, ładnie indeksowane przez google oraz działające na każdej przeglądarce. Wymyślasz koło na nowo, tylko wychodzi Ci kwadrat.
Wiem, ale to moje lenistwo:D BTW: Dlaczego skoro to HTML(co prawda 5, ale zawsze) to nie działa jak zwykłe, tekst jest niezaznaczalny i nie indeksuje przeglądarka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...