Skocz do zawartości

Next-geny


Chell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Konfa PS4 nie urywala dupy, ale w porownaniu z tym co zaserwowali nam panowie od Xa... No naprawde, chwalenie sie Skypem na konsoli MS czy mozliwoscia wsadzenia na ekran kilku okienek na raz? Nie, zebym umniejszal wartosc tego "przelomu technologicznego", ale Windowsy maja to juz od dekady. O tym, jak wyglada konsola na zewnatrz to juz nawet nie wspomne - jest identyczna jak moj domowy odtwarzacz wideo

W skrocie: najlepsze w nowej generacji konsol jest to, ze wreszcie gry moga ruszyc do przodu bez ograniczen narzucanych przez staruchne konsole.

 

Takie tam moje bardzo obiektywne zdanie

 

edit: no i na konfie skupili sie przede wszystkim na tym jak to super ogarnia telewizje, a taki biedny ja na przyklad nie ma telewizji i kupuje sobie konsole po to zeby pograc a nie ogladac mecze koszykowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mnie konsole nigdy nie interesowały, dalej nie interesują i raczej nie będą. Mi wystarczy mój stary, dobry pecet.

W związku z tym nie oglądałem prezentacji, ale teraz jest taki wysyp butthurtu, jak to niczego ciekawego związanego z grami ("pokazali tylko zestaw sportówek od EA z podbitą cyferką, Forzę, jakiś tytuł od Remedy i nowego CoDa" ~CTSG) nie pokazali, tylko właśnie - jak mówisz, Chell - skupili na telewizji, że nie żałuję. Teraz już za bardzo kombinują z tymi konsolami. Z tego, co mi się wydaje, to na nich ma się grać, nie oglądać telewizję, Skype'ować z kolegami lub nie wiem, co jeszcze.

 

X-box One to dla mnie Shit-box One. Tak było też z poprzednimi wersjami. Zdecydowany brak mojego zainteresowania.

 

PS. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, o co chodzi z "nową generacją konsol"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Prawdopodobnie wybiorę, którą kupić jak będzie jakiś exclusive w jaki będę chciał zagrać (o ile tak będzie, bo już gry tak nie kręcą jak kiedyś :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

tak jest i juz, od kiedy wyznaczyli jakluba jako oficjalnego nerda nintendo w wydziale polszy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer lepszy

 

Chociaż EA już faworyzuje konsole, nowy silnik nie powstanie na PC. Czyżby 3 zasłużona nagroda?

 

Tak czy siak może się doczekamy PS3 i PS4 Emulators :D (No i X360 i X1)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, ze wydaja silnik tylko na konsole to strzal w stope, pozniej i tak przeprosza pctowcow i moze nawet dorzuca jakis bonusik

 

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, gry na PC to koszt ze 100zł (premiera, ale różnie z cenami) [FIFA], a na Xbox / PS do 3 razy tyle

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle co to za beton że trzeci Xbox nazywa się ONE?

Czyżby MS chce w jakiś sposób zatrzeć ślady po pierwszym xboxie? Bo teraz jak się w google wpisuje xbox one to wychodzi ten nowy i trudno się doszukać oryginalnego pierwszego xboxa.

 

Tego o:

Original_Xbox.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam coś śmiesznego. Od dawna poluję na mortal kombat armageddon na ps2. Teraz zauważyłem w media markt wiele innych gier na ,które polowałem (brak katamari :<) i te gry nadal kosztują po 70 zł. Trochę lekka przesada sprzedawać tak drogo gry ,których chyba nikt nie kupuje na taką starą konsolę (na ps2 wolą piracić :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ej, w sumie to fajny żart, ale ciężko go wyczuć

jak sie jest brain-dead to ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w tej (poprzedniej?) generacji porównując Pi eS TRI i X-Kloc Tri siksti można było zauważyć że xbox doił więcej kasy od użytkowników niż ps3.

Bo przepraszam ale płacenie abonamentu za dostęp do multi? W PS3 niczego takiego nie ma , a jedyny dostępny abonament to PS+ który za niską kase dawał możliwość legalnego grania w rożne pełne wersje gier (+ exlusiwy beta testy darmowe pierdółki itp.) Nie wspominając o wieeeelkim potencjale procesora Cell (niewykorzystany ale jednak jest). A to co xbox one reprezentuje to może być gorsze od tego co obecnie.

 

Nie nie jestem fanboyem. Wypowiadam sei z pekspertywy posiadacza obu konsol. (xkloca sprzedałem dla ps3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...