Skocz do zawartości

Hejtują Paqoo!


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dodam wiecej. Nie ma tutaj wyroku sądowego, więc nikt nie ma prawa mnie nazywać oszustem.

 

Takie wpisy powodują u mnie straty finansowe. Jeśli ktoś ma jakiś problem, proszę to załatwiać sądowo, a nie jak tchórz pisząc kłamliwe komentarze.

 

Za takie wpisy można dostać kilka tysięcy kary. Więc proszę się opanować i szanować moją firmę.

Firmę powiadasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Paqoo> pokaż swoje prace

 

<Threef>

Wydaje mi się że to wystarczy.

Lab Experiment Demo

I accidently made Polybius

Invaders!

Mogę zaczynać od poniedziałku. I w poniedziałek czekam na instrukcje.

 

<Paqoo> Ile grafik zrobisz tygodniowo?

 

<Threef> Nie robię na akord, robię ile trzeba.

 

<Paqoo> skad jestes, wiek? bo potrzebuje do firmy na stale pracownika

 

<Threef> Nie interesuje mnie stała robota, jestem wolnym strzelcem i pracuję jednocześnie nad wieloma projektami. Mówisz co mam zrobić i to robię.

 

<Paqoo> zrob przykladowo pare przedmiotow 32x32 pixel art i jakies postaci rzut jak w rpg maker i moze jakis budynek czy drzewo

 

<Threef> No dobra, coś wymyślę, ale z budynkami będzie ciężko.

 

<Paqoo> jesli beda do zaakceptowania bedziemy dalej rozmawiac

 

mamy projekt gry w tej chwili robimy ja

moze bedziesz mogl nam pomoc

cos dostaniesz od nas

 

we 3 osoby zawsze latwiej ogarnac

 

<Threef> Coś już mam ale w 40x40 bo 32x32 jest dla mnie za małe.

P9W0Z.gifCpq7T.gifphGj6.gif

Teraz dorabiam spodnie do tej kamizelki, ale ciężko mi idzie.

 

<Paqoo> Ile moglbys robic grafik tygodniowo? Tego typu?

 

<Threef> Mam na głowie szkołę, maturę i 2 olimpiady. Od nowego roku do 11 stycznia nie mam czasu. Może jutro jeszcze skończę te spodnie robię. Ogółem to mógłbym poświęcić na to 2-3 wieczory tygodniowo, ale nie wiem ile będzie grafik. Bronie się robi łatwiej niż pancerze.

 

<Paqoo>

Moja propozycja to % od zyskow gry, poniewaz to poczatek firmy i duzo kasy wydaje wiec kazdy grosz to dla mnie jakas kasa.

 

Duzo pracy nie masz. Jakbys zrobil kilkaset grafik byloby super. Prosze o jakis komentarz.

Jest w ekipie drugi grafik. On zrobi druga czesc, albo 75% zalezy ile dasz rade.

Moge wam nawet kase podzielic na pol jakbyscie zrobili po 50% grafiki w grze i pomagali przy fabule.

Oferuje reklame w grze lub na mojej stronie www mam pare tysiecy unikalnych wejsc miesiecznie.

 

Mi zalezy zeby ta gre skonczyc, zeby byla rozbudowana i ciekawa. Nie musze na tym zarabiac duzo. Chodzi o reklame firmy.

 

Projekt gry jest napisany dosyc szczegolowo.

 

moj skype twierdzagier

email biuro@twierdzagier.pl

 

 

<Threef> Ja się z góry określiłem. 14zł tygodniowo i mówisz mi co mam robić. Inaczej palca nie ruszam.

 

<Paqoo> Chciałbym wiedzieć co dostaje za te 14 zł :)

 

<Threef> Mówiłem, piszesz co mam zrobić i to robię. Weź pod uwagę że jeszcze nie powiedziałeś mi nic na temat gry którą robisz, a co dopiero żebym ją zobaczył.

Tak czy inaczej skończyłem spodnie: 7szbe.gif

 

Zaraz już sylwester, więc jak chcesz coś jeszcze ode mnie to podam Ci numer konta. Prześlesz kasę i mogę kontynuować robotę od 11 stycznia.

 

<Paqoo> Musze cie sprawdzic przez tydzien.

Jak sie z toba pracuje.

 

 

Gra bedzie dobra. Nie zadawaj takich pytan. Ty rob swoje. Bede pisac co jest potrzebne i podam wiecej szczegolow z czasem.

 

ok?

 

<Threef> No właśnie nie OK. Nie mam zamiaru tracić czasu dla gównianej gry, i to właśnie dlatego wymagam tych cotygodniowych (niewielkich) opłat. To ja chcę Ciebie sprawdzić czy jesteś wiarygodny czy po prostu robisz sobie jaja. Chcę poznać plan gry.

 

<Paqoo> ja w ogole chce z toba pogadac na skype twierdzagier

wbijaj

 

<Threef> Teraz nie dam rady. Jadę do miasta, a potem biorę udział w Lidze24. Może jutro po 21 będę mógł, albo pojutrze. Dam znać.

 

<Paqoo> ok, grafiki jest sporo do zrobienia

ale gra moze byc ciekawa jak sie przylozymy

najwazniejsze dla mnie ja skonczyc

 

poradzisz sobie z tym zadaniem? do zrobienia kilkaset grafik okolo 300 moze wiecej

czas mamy do 17 lutego

 

<Threef> To niemożliwe. Mówisz "okolo 300" a to oznacza że nie wiesz ile, więc nie wiesz co robisz. To tylko może oznaczać że nie masz skończonej gry. A jeżeli nie masz skończonej gry to niemożliwe abyś zrobił do 17 lutego grę z "okolo 300" grafikami... chyba że chcesz mnie teraz sprawdzić czy dam radę, a to jest bardzo głupie podejście, bo tracisz czas którego masz mało.

Próbujesz zrobić grę w bardzo krótkim czasie, z dwoma grafikami którzy na pewno mają inny styl, i nie wiedząc co chcesz robić?

No dobra, mogę robić grafiki, ale to wygląda jakbym był hodowcą buraków i odsprzedał Ci je mając w dupie co ty z nimi zrobisz.

Karty na stół. Chcę wiedzieć co planujesz.

 

<Paqoo>

zrobimy troche przedmiotow, postaci, otoczenie, interfejs

napisalem okolo, bo jest termin i zawsze mozna to skrocic, gra bedzie taka jaka wyjdzie

pozniej bedziemy robic ulepszenia, bardzo jest wazne zeby byla grywalna na polowe lutego

 

przedmioty musza byc magiczne, troche fantazji

postaci to stworki jakby ludzie jakies dziwne

otoczenie gry to ma byc wszystko estetyczne nie musi byc szczegolowe, ma byc ladne

troche bajkowe, ale tez straszne

interfejs mam zaprojektowany w polowie

 

zrob pare sztuk zobaczymy czy trafisz w moje wyobrazenie

postaci 32 na 64 wys, przedmioty 32x32

 

jesli jestes na silach mozesz tez robic komiksy na wstawki, jeszcze nie mam grafika do tego

moze sam je zrobie, zobaczymy

 

 

<Threef> Wiesz że nic nie napisałeś na temat gry? Ani jaki to gatunek, ani w jakim jest rzucie, ani nic na temat co juź masz zrobione! I czy wiesz że nigdy nie zaczyna się projektu od grafik? Jeżeli nie masz JUŻ gotowego prototypu to do września się nie wyrobisz.

 

<Paqoo> rpg rzut boczny 2d

jest projekt napisany

 

<Threef> No dobra, to chcę zobaczyć cokolwiek. Bo jak na razie to prosisz mnie o zrobienie grafik do gry o której nie wiem nic, i oczekujesz że zrobię to w zamian za procent ze sprzedaży którym i tak muszę się podzielić z drugim grafikiem.

 

<Paqoo> skype twierdzagier najlepiej jak pogadamy

 

<Threef> Spoko, ale nie używałem Skype od 2 lat i jak wczoraj pobrałem to nie mogłem się zalogować. Chyba firewall mi blokuje. Jeżeli uda mi się zalogować to zadzwonię.

 

Oczywiście wszystko było głupią prowokacją, a cena 14zł tygodniowo jest dla bardzo szczególna bo tyle wtedy kosztowała paczka chipsów w biedronce. Grafiki są mojego autorstwa, ale stworzone kilka lat temu. Niestety kontakt się urwał bo nie chciałem zainstalować Skype. :( Pozdrawiam. :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

borze, przedzieram się przez ten temat z coraz większymi szklankami w oczach. Pan Łukasz jest fanatycznie pragmatycznym chamem bez krzty dystansu :(

Picture153bb4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No działalność to on ma, nawet wziął dotację na laptopy.

Które zaraz sprzedał na allegro :D

Ja się zastanawiam, z czego on się w ogóle utrzymuje, bo nie wierzę, żeby tylu ludzi dawało mu zlecenia, zwłaszcza, że zdążył już sobie zrobić "reputację" w internecie.

Chyba, że niszowe środowisko - BDSM, bo tacy cenią sobie fachowca, który do klientów (!!) zwraca się "bij pokłony gamoniu na kolanach" i "szlachta nie rozmawia z pospólstwem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak widzimy trochę się zrelaksował, być może i wstawił (co wyjaśniałoby Mozilową składnię i spontan z tym gumowym czymś, którego przeznaczenia nie powinienem jeszcze znać). Za chwilę zabiorę się za to i spiszę krótkie sprawozdanie.

edit: Pan Łukasz nienaturalnie stoicko prawi nam o sytuacji w kraju, która jakoby odbija się na jego hejterach. W międzyczasie trzaska wira Wojaka, konsumując Hity. Podczas nieudanego wybraniania tyłka, niefortunnie wymykają mu się kolejne zażalenia wobec współpracy, takie jak śmiesznie niskie opłaty za domenę o wysokości 300 złotych i nietraktowanie łukaszowych zniesmaczeń poważnie. Mówi również o "skazie wszechobecnej nienawiści" i "nieszanowaniu się ludzi", by zaraz dodać, że "biznes to biznes, a nie głaskanie się po główce" i że "nie będzie współpracować z biedakami, którzy mu śmieszne parę papierków wyłożą". Dokłada również, że jest zapracowanym wołem, który siedzi po uszy w HTML-u i ######stości. "Taki mechanik bierze za wymianę silnika grubą kasę, a za takie strony jak moje to się bierze jeszcze więcej", "jak komuś się nie podoba to niech siedzi w tym i uczy się wszystkiego całe DWA LATA i niech se sam robi". Ogólnie mówi o swojej zawyżonej wartości i wszechmajestatycznomonstrualnejwiedzy z zakresu HTML-u. Najwyraźniej nie zauważa, że ogólny hejt sprowadza się do jego dziadowatej mentalności i poczucia własnej wartości, a nie jego niewiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...