Skocz do zawartości

Hejtują Paqoo!


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wczoraj wrzuciłem jego film ,który był na stronie głównej youtube w polecanych. Nie wiem co o tym sądzić tym bardziej ,że przybywa zgłoszeń na jego temat na stronie dodajoszusta. Na plus może wyjść wygląd nowej strony chociaż i tak się przycina i mimo takiego samego wyglądu każdego z okienek jest wielki bałagan.

EDIT:Coś mi się wydaje ,że to z gotowego szablonu ale nie wiem :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, a do tego ludzie się nad nim litują, że 'przecież to, że nie umie się pokazać dobrze na filmiku, nic nie znaczy'. Silly nation, nie znają go. :(

 

Koleś wie co robi, o czym mówi i osoby zainteresowane, z pewnością się do niego zgłaszają. Nie rozumiem z czego śmiech bądź drwina, ma pomysł na siebie i z pewnością zarabia pieniądze i to nie małe na polskie realia. Samo wstawianie tu filmiku to jakaś głupota i pomyłka ze strony "inteligenta" w postaci autora tego mema. Tępota sięga granic.

Po co wystawiać tu takie filmiki? Zazdrościcie że ktoś ma pomysł na życie? Jego filmik dotyczy jego biznesu, nie podoba się to nie oglądać, nie jest to może szczyt marketingu ale znów nie bądźmy tacy krytyczni. Większość z was nawet nie potrafi nagrać takiego filmiku i umieścić go w sieci, nie mówiąc o stworzeniu czegokolwiek. Krytykiem łatwo być, gorzej być twórcą, koleś pracuje na siebie, a wy w najlepszym wypadku będziecie niewolnikami na etacie. Co innego że powinien popracować nad przekazem jak już zabiera się za nagrywanie czegoś takiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ panowie, wy się nie znacie! On ma swój własny pomysł na biznes i wdraża go w życie! Coś osiągnie i za 5 lat będzie dużo zarabiać, ba, już dużo zarabia! A nie jak wy na dupach siedzicie i głupoty w internecie wypisujecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że chłopak ma jakieś swoje (nawet jeśli chore) aspiracje, tylko chyba nie wie jak je wykonać. Też zawsze chciałem mieć własną firmę produkującą gry, ale wszyscy spier ... uciekali i zostawałem sam

 

Sad Fervi is Sad

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję z komentarza na wykopie: Żule też mają aspiracje i marzenia, a to, że to zawsze pełna flaszka i dom nad głową, to co innego.

Zaraz narysuję komiks.

 

EDIT:

Ja nie oszukuję, a jak ktoś pisze, że oszukuję, to znaczy, że sam jest oszustem lub został oszukany

Żeby łatwiej zrozumieć:

LIAR___.gif

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Groźnie zabrzmiało;d

CHCECIE MNIE ZNISZCZYĆ, BĘDĘ Z WAMI WALCZYL GNIDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? To ty hejtujesz kiedy nie jest to wymagane, a obraniasz kiedy wszyscy hejtują?

Nie jesteś zwykłym hejterem. Jesteś hipsterem i hejterem.

Ojapierdole, Chell tylko zastosował sarkazm..

D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pocieszny typ, ale krzywe akcje i chore poglądy go niszczą :( . Skąd ta destruktywność w ludziach. Szczerość to nie wszystko, głupie poglądy tym bardziej :)) . Pewne sytuacje ciężko wybaczyć, oszustwo to oszustwo.

 

Dzięki Ranma za wstawienie, bo nie wiedziałem, że aż taki fejm zyska. Hehe. Swoją drogą, pomijając naiwność i najzwyklejszą w świecie głupotę Paqoo, boli mnie także nadmierne spinanie dupska o niego :) . Ot, można się pośmiać, można kibicować, można pouczyć. Ludzie, byle bez hejtów, i tak troszku szkoda go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...