Skocz do zawartości

Pixel Heaven 2013


Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle ma być masa ludzi. Sos, MM, całe Crunching Koalas, całe MoaCube, The Astronauts z Chmielarzem na czele + ogólnie sporo ludu z warszawskiego game devu. Jak ktoś chce się pobawić i przy okazji wkręcić do branży, to okazja ######sta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Kto o której planuje być?

Nikas będziesz całe dwa dni? :)

Słuchaj ja już konsumuję alkohol w warszawie :D

Jestem w jakimś motelu, nie wiem w jakim, mam tylko nadzieję, że nas stąd już pierwszej nocy nie wyrzucą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak: Jestem na miejscu, w sobotę wieczorem na afterce będę co jest pewne. Właściwa impreza (PH) pod znakiem zapytania, zobaczymy. Zależy co zaprezentują. W niedzielę nawet jeśli uda mi się przyjść to tylko na momencik, na pewno nie zostanę na zakończenie bo muszę się szybko zwijać na poniedziałkowy, poranny egzamin.

 

Szkoda że nie będzie nikogo z administracji która ogarnęłaby wszystkich na meeting wspomniany przez Willa, w celu pamiątkowej fotki czy coś w tym stylu. Mnie chyba z twarzy znacie, pewnie się zobaczymy, w szczególności wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, z adminów to ja będę. pisać mi numery telefonów na pw to sie zbierzemy. Co do afterka, to bede ciagnal za soba tylko osoby pelnoletnie - maloletni ida do domu/hotelu spac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...