Skocz do zawartości

Pixel Heaven 2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to jadę na pixel heaven, udało mi się, będę miał tam stanowisko z grą :D

Także zapraszam do pogrania i do jakże ciekawej rozmowy o wszystkim ( ps. możecie przynieść coś alkoholowego bo będę mocno zestresowany )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sytuacja będzie taka. Z redakcji GMCLANu będę Ja i prawdopodobnie gnysek. Nie wiem jak Platyna, chodź jest z Warszawy to nic tu nie pisał.

Na pewno będzie Nikas ze swoim Top Hatem i prawdopodobnie TeeGee. Czy ktoś jeszcze potwierdza przybycie?

 

Niech Threef, Shil i Exigo się zdecydują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, ja mam nadzieję, że się na afterku nie zawiodę :3

W dodatku podobno na każdym piętrze na pixel heaven ma być bar... nie wiem tylko, czy z alkoholem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na 99% - tzn. zawsze może się zdarzyć coś wiadomo, ale planuję być.

Ale to jest termin kurna, 11,13 i 18 mam egzaminy... tak więc mogę nie być w stanie, w sensie być nie w stanie :D

Nie pijąca za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie o przybycie to nikt nie zapyta? :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiłem pieniądze na wyjazd... Jak się jakieś znajdą to rozważę swoją obecność.

 

Sprzedaj butelki i nie pierdol opowiadaj dyrdymałów, bo inaczej My przyjedziemy do Ciebie i nie będzie przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze chłopak zrobił!! I tak większość jedzie tam z myślą o napiciu się :P Duużo taniej zrobić to na własnym podwórku ;)

 

Bluźnierstwa dziewczyn nie bluźnią, skarpetki nie śmierdzą, a dziewczyna bijąca chłopaka to nie przemoc. Nie wiesz o tym?? :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze chłopak zrobił!! I tak większość jedzie tam z myślą o napiciu się :P Duużo taniej zrobić to na własnym podwórku ;)

 

Bluźnierstwa dziewczyn nie bluźnią, skarpetki nie śmierdzą, a dziewczyna bijąca chłopaka to nie przemoc. Nie wiesz o tym?? :jezor:

 

Gówno prawda. Ot Co!

 

@Nikas: Gówno prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej.. Znasz trudne słowa, jak na osobę, której wystarczyła "podwójna kupka" by odnieść się do dwóch postów :lol:

 

Ale spoko, tam wyżej mówiłem do ogółu i do Nikasa. Więc teraz jesteśmy kwita. Ja mam niechcianą opinię i Ty też :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Muszę poczekać do jutra żeby wiedzieć jakie mam plany na ten termin, ale z tego co wstępnie patrzyłem to mógłbym być w wawie o 18.30 i mam powrót o 5.20 - jutro się dokładniej przyjrzę czy mnie stać i czy jadę sam czy nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: wczoraj dowiedzialem sie od Sosa Sosowskiego, ze bedzie na Pixel Heaven, prawdopodobnie ze swoja konsola Achtung Arcade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...