Skocz do zawartości

Glorious: Companions


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

bierz pod uwage ze gif nie ma tej plynnosci co gra, w grze one pojawiaja sie plynnie i szybko ;)

mysle ze i tak powedruja do opcji - ktos bedzie chcial to sobie wylaczy (tym samym zostawiajac zwykle kolorowane kwadraty), bo moga jednak troche mocy zabrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gifie nie mogę tego za bardzo wyczaić, możliwe że jest ok, ale warto jest zwrócić uwagę na to czy prędkość animacji chodzenia zgadza się z prędkością poruszania, żeby nie było widać jakby nogi się ślizgały po ziemi ( ani troszeczkę ). Zauważyłem, że trochę developerów nie zwraca na to uwagi, a w moich oczach to bardzo mocno poprawia jakość animacji.

Bardzo fajny projekt ;) Powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
South of the Grande Orieades mountains, there lies a vast desert land, mostly unknown to Anderian people. There?s a reason for that: those regions are occupied by hordes of monstrous creatures ? enemies of mankind. [...]

 

http://spiffygoats.com/faction-feature-scarres/

 

jedna z dwóch pierwszych grywalnych ras jakie będą dostępne w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dołożymy wszelkich starań, żeby chodziło praktycznie na wszystkim, aktualnie siedzimy nad optymalizacją właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, chłopaki - świetne! :)

Pokazałem toto kilku kolegom i nawet koleżance - spytali, ile kosztuje i czy jest empiku, bo nie kojarzą :D Jak powiedziałem, że niegotowe i trzech (?) gości to robi to wywalili gały.

Fajna, prosta reklama. A jaszczur.. cóż, nie jestem fanem takich stworów zarówno w książkach, jak i grach, ale taki gatunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Rejestraja do closed alphy otwarta!

 

Also artykuł o kolejnej grywalnej rasie - Anderii ( http://spiffygoats.com/faction-feature-anderia/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...