Skocz do zawartości

Opiekunka:D


XBlacKX

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się ktoś na Impact Fest z okolic Poznania pociągiem ? :D http://www.impactfest.pl/

Lub znacie jakieś grupki ludzi którzy jadą ? Ja niepełnoletni to nie za bardzo sam mogę podróżować, a chodzi tylko o odstawienie do bramek, i ewentualny powrót razem :D

Chodzi o pierwszy dzień festiwalu, 4 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WTF? Mam tyle lat co ty i co dwa tygodnie dojeżdżam do sąsiedniego województwa pociągiem do szkoły. Powiem więcej jedna dziewczyna jeździła przez całą Polskę.

E:Sorry za odpowiadanie na stary temat. Był dziwnie wysoko i nie zwróciłem uwagi na datę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, tylko że po pierwsze nigdy pociągiem nie jechałem(buuu), po drugie nie znam w ogóle miasta, a po trzecie wyjazd na koncert a do szkoły to różnica, + powrót około 3-4 w nocy, gdzie mordują w przedziałach :D

Temat już nie ważny, znalazłem co chciałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaj do domu przez pół kraju pociągiem o 4 w nocy, super.

Tak, nie jechałem nigdy pociągiem bo mieszkam na wsi i jakoś nie miałem okazji jechać.

kt1117: co dwa tygodnie jeździsz to znasz trasę i wszystko, a ja pierwszy raz peron zobaczę, lol : )

Chell:tak ci łatwo pisać to jedź teraz na całodniowy koncert i wróć nad ranem i wytłumacz się przed rodzicami co robiłeś :) Myślisz że tak łatwo, od tak samemu pojechać na drugi koniec kraju(prawie) i wrócić lekko aaeanym? Wskocz teraz w pociąg i przyjedź do mnie, a co tam :D

Napisałem już że dołączyłem do grupy, więc koniec tematu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

jakos mnie nie rusza to co napisales, jak nie bedziesz zgrywal gimba niemowiacego rodzicom gdzie wychodzi na najblizsze 24 godziny to wszystko jest w porządku

moze poza tym ze masz zamiar tam pic, mnie jakos nigdy nie korcilo wiec sie nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...