Skocz do zawartości

Technikum Informatyczne - Czy potwierdzacie tę informację?


I am Żyd and Lewak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Ciekaw jestem, co ma:

a ) fizyczna wielkość ekranu podana w calach bez zagęszczenia aka dpi do jego pikseli, czyli jednostek wirtualnych, nieokreślonych żadnym konkretnym rozmiarem fizycznym

b ) "menu start" do specyfikacji systemu

c ) liczba wykrzykników do jakości tekstu, zważywszy na to, że mają one funkcję ekspresyjną, a trzy obok siebie to żadna zbrodnia, tylko zwiększenie ich mocy?

 

Dedukcja wspaniała. Nigdy nie przemawiały do mnie posty, których autorem był Bedziom, największy GMClanowy plujek i jednocześnie jedna z niewielu osób na tej PIĘKNEJ stronie, której wiedza jest faktycznie zerowa, a wszelkie symptomy własnego myślenia nigdy nie odkryte.

 

#fatality

#apply-cold-water-to-the-burned-area.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Bardziej sądziłem że po technikum będę miał zawód jak w serialu IT Crowd, a nie programisty ;/

Tworzenie gier to dla mnie bardziej rozrywka niż coś żeby było dla komerchy.

programista to niekoniecznie tworzenie gier ;)

 

also, no po technikum to najprędzej na jakiegoś administratora sieci, czy tam serwisanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

programista to niekoniecznie tworzenie gier ;)

 

also, no po technikum to najprędzej na jakiegoś administratora sieci, czy tam serwisanta

 

Raczej serwisanta bardziej niż administratora sieci

 

Aczkolwiek jeśli jesteś dobry z informatyki, to możesz być serwisantem bez Technikum Informatycznego

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anty: =)

 

@Bedziom: Gdzie ty masz hejt jakikolwiek? Nie te lata bym próbował się, a przede wszystkim bym potrafił wyżyć się na kimś przez forum : / . Eot jak fatality na Antym w 88' #nazi.

 

Btw. motyw technikum + studia, radzę obczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako serwisant komputerów to panie z biura Cię wołają, że drukarka nie działa, co naprawiasz wkładając papier do niej. Ewentualnie, że komputer przestał działać i włączasz monitor, żeby to "naprawić". Od biedy bardziej hardkorowe rzeczy typu zresetowanie komputera lub wyłączenie zawieszonego procesu (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rzeczy jak w IT Crowd że Roy już wykonywał tę samą pracę codziennie czyli odbieranie telefonu i mówienie : "Have you tried turning it off and on again?". Raz nawet nagrał się i dał na odbieranie telefonu. Ale co mnie dziwi to że w Niemczech ludzie potrzebują informatyków WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...