Skocz do zawartości

Zarobek!


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Tak, temat pod publiczkę mający na celu przyciągnąć, hehehe.

 

Chodzi o to, że mam znajomego i prosił mnie o pomoc z programowania. Ma na zaliczenie napisać program w C. Program ma dzialac w trybie tekstowym. Tresc:

 

5. Wyszukiwanie tekstu

Program przeszukuje wszystkie pliki *.txt z bieżącego katalogu w poszukiwaniu wzorca podanego z klawiatury. Wzorzec może zawierać * jako oznaczenie ciągu dowolnych znaków (również ciągu pustego) lub ? jako oznaczenie dokładnie jednego dowolnego znaku. Nie dotyczy to znaków końca linii.

Program ma wypisać nazwę pliku, numer linii, w której znaleziono zadany tekst, oraz faktycznie znaleziony tekst.

 

Do tego komentarze + pseudokod, bo bedzie z tego pytany.

 

Sam bym mu to wykonal, gdyby nie to, ze mam swoje do wykonania i po prostu nie mam czasu.

 

50zl, sadze ze to uczciwa cena. Ktos chetny? :)

 

Mam mu dac znac jak najszybciej, do soboty najlepiej. Prace ma oddac do 26 stycznia br. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Sernat: Napisze Ci all na priva. :)

 

@Bedziom - nie bede jesli utrzyma sie termin lutowy... Po prostu robie do konca lutego duzy projekt za duza kase + uczelnia i sesja. Bede proponowal terminu na marzec. Cieplej, ludzie po sesjach itd.

 

@waxx - lezy i kwiczy. W projekcie wykorzystuje na nowo pisany przez siebie framework php. Po skonczeniu projektu bedzie tworzony gmclan na tym frameworku. Przepraszam, ze tak wyszlo, ale sprawy zyciowe mi sie pokomplikowaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...