Skocz do zawartości

Zablokowane CA 2012 - Dyskusja


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

To ze gry ktore robilem z Taxim wygrywaly Konkursy to zasluga tego ze byly najlepsze, a nie dlatego ze sami na nie glosowalismy. Proste?

Zreszta pewnie ty tez na nie glosowałes ;)

Primo: Wygraliście 2 konkursy, z czego jeden był bez konkurencji (ile razy już tak wygrałem Ligę24?), a w drugim pomagała wam Shil i to tylko jej grafiki utrzymywały jakikolwiek poziom w tej grze.

Secundo: W żadnym z tych konkursów nie było głosowania przez użytkowników, więc karolo320 nie mógł na was głosować.

Tertio: Chce Ci się znowu wyciągać ten temat? :sleep1:

 

 

jesteś takim hejterem, ale Threefowi dopiekłeś, wiesz co?
Spoko, jak zobaczyłem tytuł to musiałem się zastanowić czy kiedykolwiek robiłem coś takiego... aż przypomniało mi się to LD! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, przepraszam że na was najeżdżam.. ale stroszycie się jak pawie i wywyższacie z tak głupiego powodu! :) Mam nadzieję że w końcu któryś z was przejrzy na oczy.

^^ nie ma sprawy threef, my tez nie jestesmy bez winy ( czasami).

Jak mamy przejrzec na oczy jesli nasze gry sa caly czas dobrze oceniane, podobaja sie i sa poprostu dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ nie ma sprawy threef, my tez nie jestesmy bez winy ( czasami).

Jak mamy przejrzec na oczy jesli nasze gry sa caly czas dobrze oceniane, podobaja sie i sa poprostu dobre.

Wasze gry są do dupy, są źle oceniane i nikomu się nie podobają. Pozdrawiam i życzę sukcesów na jakichkolwiek płaszczyznach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...