Skocz do zawartości

Co dostaliście/dostaniecie na święta


Korodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@up I za to kocham Polskich developerów, a to darmowe kody na Wykopie, a to coś takiego :P Niby taki kraj złodziei itp. a jakąś dobrą stronę mamy ^_^

 

A propo (wiem, inaczej się pisze) McPixela, właśnie kupiłem (zostało mi 70zł!), chociaż już całego pirata na 100% przeszedłem :P Są do tego jakieś DLC albo coś takiego? D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 gram herbatki ziołowej bez jakichkolwiek dodatkowych ekstraktów, a to wszystko w pięknej saszetce, gotowej do zanurzenia w wodzie :) . Zresztą, wiem, że to piękny natural, niejaka Biała Wdowa. Nie wiem czy to coś ze Świętami ma wspólnego, ale kit z tym. Na starość nawet mi ten okres w żaden sposób nie przeszkadza, co za czasy natały, ech :) . Jestem bardzo szczęśliwy z powodu prezentu i każdemu tego stanu ducha życzę. (No może nie Tuskowi, któremu z tego miejsca życzę chuja w dupie i prosiłbym poraz ostatni o wolność dla każdego, komu została niesłusznie odebrana. Pis jou.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 gram herbatki ziołowej bez jakichkolwiek dodatkowych ekstraktów, a to wszystko w pięknej saszetce, gotowej do zanurzenia w wodzie :) . Zresztą, wiem, że to piękny natural, niejaka Biała Wdowa. Nie wiem czy to coś ze Świętami ma wspólnego, ale kit z tym. Na starość nawet mi ten okres w żaden sposób nie przeszkadza, co za czasy natały, ech :) . Jestem bardzo szczęśliwy z powodu prezentu i każdemu tego stanu ducha życzę. (No może nie Tuskowi, któremu z tego miejsca życzę chuja w dupie i prosiłbym poraz ostatni o wolność dla każdego, komu została niesłusznie odebrana. Pis jou.)

 

zazdrosłem ;__;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:

Właśnie przyjechał dziadek z Niemiec. Chce mnie zabrać do mediamarkt żebym pomógł wybrać nawigację...

Analiza wykazuje 79% szansę na prezent.

Edit: I padło na garnitur. Dobrze bo potrzebuję na maturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można palić marichuane ? Przecież to głupie. Do roboty byście się wzięli a nie.

PS. Tacy wielcy ateiści a święta obchodzo :P

 

o czym ty mówisz?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...