Skocz do zawartości

Firma Twierdza Gier rekrutuje do projektu


dobry hosting

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem kierownikiem firmy Twierdza Gier. Więcej o firmie na stronie www.twierdzagier.pl!

 

Szukam stażysty z okolic Lubelskiego lub osoby chętnej do współpracy przy grach komputerowych lub w biznesie komputerowym. Od dawna planowałem wydać jakąś grę, ale nie miałem czasu lub odpowiednich ludzi. Teraz szczególnie mam dużo pracy. Więc potrzebuję grafika komputerowego do pomocy.

 

Poważnie podchodze do sprawy, szukam ludzi do konkretnych projektów. W tej chwili zaczyam działalność i nie mogę sobie pozwolić na wypłaty, ani zaufanie bez sprawdzenia człowieka. Więc jeśli marzyłeś o pracy tego rodzaju lub możesz zaoferować jakies usługi związane z branżą internetową itp. czekam na twoje wiadomości. Po sprawdzenie kandydata, w odpowiednim momencie rozwoju firmy dostaniesz zatrudnienie na stałe przy większych projektach. Możesz to wykonywać jako pracę dodatkową, jeśli masz rachunki na głowie. Masz bezpośredni wgląd do projektu przy testowaniu. Twoje pomysły są brane pod uwagę. W autorach znajdzie się twoje nazwisko, ale prawa do gry są przypisane Twierdza Gier Łukasz Grodzki.

 

W tej chwili interesuje mnie mała budżetowo gra, która miałaby za cel promować moją firmę. Najważniejsze jest dla mnie żeby ją skończyć w całości. Gra będzie podobna do Heroes 3, ale w innych klimatach. Projekt jest opisany w 30%. Brakuje szczegółowych danych na temat obiektów w grze i fabuły. Mechanika też wymaga testowania. Do wykonania grafiki 2D w siatce 64x64. Rzut podobny jak w grze Heroes 3. Ilość grafik do wykonania około 500 sztuk w tym 25% animowanych w 3-6 klatkach. Do gry zostanie dołączonych wiele modułów, które powinny zwrócić uwagę graczy. Gra posiada już muzykę i dźwięki. Jeśli będę zadowolony, otrzymasz wypłaty w trakcie pracy. Jeśli będę mniej zadowolony dostaniesz tylko (a może to dużo?) wypłatę ze sprzedaży gry 50%, dostarczam raporty ze sprzedaży Allegro i ze sklepu firmy. Jeśli gra będzie bardzo dobra trafi do polskich magazynów z grami. Pracowałem nad mikro projektami. Termin ukończenia gry jest z dniem 17 lutego 2013 w dniu moich urodzin.

 

Proszę o kontakt osób, które potrafią pracować pod presją czasu i wykonują polecenia. Nalezy wykonać 10 małych grafik dziennie. Potrzebuję również większe grafiki do tła gry - kilkanaście sztuk w tym 50% animowane 3-6 klatek. Głównie miasta i menu gry. Nie wymagam pracy w niedziele, ale musisz kontrolować swoje zadania. Gra musi być gotowa w lutym!

 

Kontakt na mojej stronie www podanej w 1 linijce.

Mam nadzieję, że moje urodziny będą wyjątkowe.

Czekam na propozycje współpracy.

 

Dziękuję za zainteresowanie.

Łukasz Grodzki, Twierdza Gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajne podejście ALE:

- Twoja nazwa użytkownika jest zniechęcająca ale kontynuujmy

- Strona to jeden wielki chaos ! Jakieś filmiki o tworzeniu stron , rozpikselowane obrazki

- Dzisiaj jest Grudzień a gra ma być skończona w lutym. No no trochę się trzeba pospieszyć a wynikiem tego może być kiczowata gra

- Sprzedawania gry na allegro. Niby jakiś środek sprzedaży ale średni pomysł.

- Data wydania gry to urodziny szefa - haha

- Średnie logo ale to chyba nie ma znaczenia

- Średnia nazwa "firmy"

- Mała szansa ,że pojawi się w sklepach

- Prawdopodobnie projekt to "słomiany zapał"

To przynajmniej jest moje zdanie na ten temat.

Edit: Strona to jeden wielki kabaret !

Grafiki złożone z kilku kresek i kropek w gimpie po 5zł z podatkiem ! HAHAHA. To ja za swoje "dzieła" w gimpie nawet bym tyle nie chciał. Co najwyżej 10 groszy z podatkiem.

Edit2: CATCH THE CLOWN ZA 300zł HAHAHAHAHA

Edit3: Oferowanie stron www ! Już lepsze robiłem na zadanie z informatyki i dostawałem 4 :P. Prawdopodobnie podrobione certyfikaty albo zdobyte na badziewnych kursach.

Zostaw to koleś xd niezła beka jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kierownikiem firmy Twierdza Gier = Napisała do nas gruba ryba

Od dawna planowałem wydać jakąś grę

Więc jeśli marzyłeś o pracy tego rodzaju lub możesz zaoferować jakies usługi związane z branżą internetową

Termin ukończenia gry jest z dniem 17 lutego 2013 w dniu moich urodzin.

Mam nadzieję, że moje urodziny będą wyjątkowe

 

I na koniec bomba Poważnie podchodze do sprawy

:lol: :lol: :lol:

 

Ktoś ma poczucie humoru bo szczerze się uśmiałem :D

 

Ahahaahaa dopiero teraz wlazłem na stronkę :lol2:

Prosta gra 300 zł..

 

 

Żałuję, że to ja nie mam dziś urodzin, bo ta chwila jest wyjątkowa :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90qft5.jpg

 

Powodzenia jeśli ty chcesz skończyć taką grę w 2 miechy.

Jak spojrzałem na zawartość strony to śmiać się chce. Co rozumiesz pod pojęciami "prosta gra", "zaawansowana gra", "skomplikowana gra". Nie ma żadnego opisu do tego nawet.

Ktoś już korzystał może z waszych usług, że odznaczacie się takim "profesjonalizmem"?

Jak ty chcesz zebrać ludzi skoro nawet nie pokazałeś nic co już zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o paqoo dużo słyszałem i byłem chyba świadkiem jego kilku występków. Najlepiej robić grę samemu a jedynie wykupić prawa do muzyki :P. Takie jest moje zdanie , a jak ktoś nie ma talentu graficznego to może narysować zacieniowaną postać i powiedzieć ,że to taki styl graficzny a i tak się przyjmie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna beczka, hahahaha! Prosta gra za 300 zł, o kuhwa xD

Nawet nie chciało mi się czytać wszystkiego jak tylko zobaczyłem stronę.

Stary życzę sukcesów i powodzenia :DDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
dostarczam raporty ze sprzedaży Allegro i ze sklepu firmy. Jeśli gra będzie bardzo dobra trafi do polskich magazynów z grami. Pracowałem nad mikro projektami.

Mnie to najbardziej rozśmieszyło, dystrybucja gry przez Allegro <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

https://forum.gmclan.org/index.php?showuser=3223 - urodziny - 17 luty - hmm... Do tego już wcześniej odkryłem, że Łukasz Grodzki to Paqoo (Facebook + słynny warsztat samochodowy), do tego odwiedzając profil Pakła i klikając w link do owego warsztatu trafiamy gdzie? http://www.bilendin.pl/ - ano na tę samą stronę co w temacie! Dam dam dam :gnysek:

 

Btw. kierownik firmy która nie ma KRS - ciekawe... no i bawią mnie też te ceny - CMS czy sklep za 300 złotych - no za taką cenę nie da się zagwarantować jakości. Dobry sklep może kosztować i 1000x tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherlock Gnysek :D. Ja bym proponował dać zakaz wstępu paqoo na to forum bo jedyne co robi to zawsze naciąga albo daje śmieszne oferty. Z tego co wyczytałem kiedyś chyba sprzedawał książkę ,która była zlepkiem artykułów z gmclan. Zaraz pewnie będą krzyczeć ,że mi też dać zakaz wstępu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...