Skocz do zawartości

Poszukiwania - Gra PSX


I am vader

Rekomendowane odpowiedzi

Bry,

Od czasu do czasu nachodzi mnie zeby przetrząsać internety w poszukiwaniu pewnej gry w którą grałem ekstremalnie dawno temu na psx.

Do dzisiaj jej nie znalazlem i jestem troche sfrustrowany, nawet myslalem nad napisaniem na szybko czegos co mi wyczyta tytuly gier z listy na http://romhustler.net/roms/psx i zapisze do pliku tekstowego zebym nie musial recznie robic bardzo powolnej kopiujwklejki, robiac to recznie czesto mam dosc zbyt szybko aby znalezc, nie mowiac juz o zagrozeniu nie bycia gry w bazie.

 

Opis gry, na tyle ile pamiętam - Jest szczątkowy więc docenie jakikolwiek ślepy traf pasujący chociaż w 1/4 z opisem.

 

-W grze można było grać jedną z dwóch postaci, z tego co mi się wydawało jedna postać była kobietą a druga mężczyzną.

-Gra była w 3D

-Widok był typowo platformowy ale czasami się zmieniał zależnie od potrzeb

-Pamiętam że w jednym z poziomów był wielki przycisk "Don't Touch" który trzeba było wcisnąć aby miejsce zaczeło się rozpadać.

-W innym z poziomów trzeba było rozwalić robota, z tego co pamiętam odbijając jego pociski, a po jego pokonaniu w następnym poziomie było się w tym robocie i leciało się w nim pod ziemie,

z wyglądu raczej bardzo głęboko bo po dotarciu była magma.

-Gra była ogólnie dziwna, walnięta lekko bym powiedział.

-Typ CHYBA miał na głowie coś przypominającego mi czapke błazna natenczas.

 

Jak sobie coś przypomnę dopiszę po edicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-W grze można było grać jedną z dwóch postaci, z tego co mi się wydawało jedna postać była kobietą a druga mężczyzną.

-Gra była w 3D

-Widok był typowo platformowy ale czasami się zmieniał zależnie od potrzeb

-Gra była ogólnie dziwna, walnięta lekko bym powiedział.

-Typ CHYBA miał na głowie coś przypominającego mi czapke błazna natenczas.

pandemonium?

http://en.wikipedia.org/wiki/Pandemonium_(video_game)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli mogę podczepić się do tematu, to też mam pytanie odnośnie gry na PSX

Na jednym z demo disców, które na psx były bardzo popularne, miałem taką gre w której sterowało się dziewczyną w jakimś laboratorium, ona miała jakieś paranormalne moce czy coś, pamiętam że trzeba było brać zastrzyki bo w przeciwnym wypadku najpierw zabijała każdego kto przeszedł obok niej (tą swoją mocą) a potem ginęła. Pamiętam że był tam pokój z krzesłem z więzami i jak się na niego klikało to ciągle te strzykawki wypadały. Na końcu dema jest animacja jak otwiera drzwi a za nimi bije do niej blask.

Mam nadzieje że ktoś skojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...