Skocz do zawartości

Majnkraft :3


CTRL

Minecraft  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy grasz/grałeś w Minecrafta?

    • Tak
      21
    • Nie, nie zagram
      5
    • Nie, ale forum zachęciło mnie i spróbuję
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najgorsze jest to, że ta gra się cały czas rozwija, czyli ludzie grają w najnowszą wersję. Gdyby było tak jak z creativem to stara dobra wersja byłaby używana cały czas, na przykład alpha, te stare dobre czasy jak dungeony się pojawiły z płotkami i siodłami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że ta gra się cały czas rozwija, czyli ludzie grają w najnowszą wersję. Gdyby było tak jak z creativem to stara dobra wersja byłaby używana cały czas, na przykład alpha, te stare dobre czasy jak dungeony się pojawiły z płotkami i siodłami

Czasy w ktorych znalezc dungeon to bylo wydarzenie legendarne.

 

Do dzis nie mam oryginalnego mc bo uwazam ze gra posiada za malo mozliwosci na nadaje perspektywy.

Nieskonczony swiat powinien byc dopelniony duza iloscia ciezko dostepnych itemow i rzeczy na ktore trzeba mocno zapracowac.

Wszystko w mc jest bardzo latwe do zdobycia w szybki sposob.

 

Mc to creative, ktorego uznano ze powinien byc survivalem, gdy byl survivalem uznano ze ma byc adventure, a potem uznano ze jest za malo creative i robiabiaja je*ane plotki i podporki na ksiazki.

Geez, mojang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzis nie mam oryginalnego mc bo uwazam ze gra posiada za malo mozliwosci na nadaje perspektywy.

 

Teraz już nie warto, bo nawet nie ma dobrych serwerów na których można by sobie pograć. Kiedyś mimo tego że nie było wielu przedmiotów, mobów i w ogóle survival był pusty, i tak się wspaniale grało. Ja mam premium od 1 września 2010, nie żałuję, 40 złotych to nie jest dużo. Teraz im więcej kupiono premek tym drożej jest. Przecież oni mają kasy jak lodu ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ci co mają teraz tyle lat co wtedy my nadal się jarają minecraftem tak jak my. Szkoda tylko ,że tymi nowymi gorszymi wersjami.

 

Brzmisz jak typowa "stara" osoba.

To nie zmieni faktu ze czasy sie zmienily i minecraft sie zmienil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle modów że każdy znajdzie coś dla siebie. U mnie problemem był komputer, nic nie poradzę na to że nie mam kasy żeby sobie kupić superultramega maszynę. Czysty Mc ledwo chodził, a po zainstalowaniu buildcrafta to już w ogóle 5 fps. Teraz tylko netbook, jedyny mój kontakt z Minecraftem to pisanie pluginów :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle modów że każdy znajdzie coś dla siebie. U mnie problemem był komputer, nic nie poradzę na to że nie mam kasy żeby sobie kupić superultramega maszynę. Czysty Mc ledwo chodził, a po zainstalowaniu buildcrafta to już w ogóle 5 fps. Teraz tylko netbook, jedyny mój kontakt z Minecraftem to pisanie pluginów :C

 

Optifine, widziałem gościa co ciągnął płynnie Minecrafta na grafice intel'a i innych takich; spróbuj

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minecraft ma to do siebie ,że jest teraz słabo zoptymalizowany.

 

Cholera, a ja byłem pewien, że po prostu wszystko przez maszynę wirtualną Javy, ale widzę jak bardzo się myliłem, chyba czas opuścić forum, bo tu sami pr0 siedzą :P

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię bawić się technicznymi modami do MC. Musiałem zrobić własną paczkę, bo tekkit mi laguje MC, ale za to na serwer też zrobiłem i gram z kumplami :P Sprzętu też nie mam dobrego, ale przy minimalnych ustawieniach(render krótki, wyłączone chmury, mało particle, grafika szybka) mam około 50 fps z modyfikacjami. Jak ktoś chce to mogę podesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio natknalem sie na survivalcraft.

Jedyny sensowny tryb gry w mc, dobrze sie na nim bawilem.

Ma 2 minusy:

1.Zatłoczony, ciężko sie dostać na oficjalne, a nieoficjalne czesto sa za tanie wiec maszyna ledwo trzyma.

2.Update 1.4.4 cos zwalil i sa lagi przy startach rund oraz sprawdzaniu stanu serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem ankietę na nie, chyba że znowu GMClanowy classic. Stare, dobre czasy.

 

PsichiX: mallo co tu robisz?

Uzjel: testuje labirynt

PsichiX: chyba testuje posuwanie mnie

 

Jak by ktoś chciał postawić taki GMClanowy serwer classic, byłbym bardzo wdzięczny, i wrzucę do kredek świątecznego specjalu Skarbów Misia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymac kompa 24/7 nie bede(mam dosc dobrego kompa i neta), nikt raczej nie zaplaci za oddzielny serwer aby trzymac cos takiego wiec...

YXE lub Gnysek muszą uratować.

Stawiam na yxe bo do niego nalezal tamten ponad 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ip serwera jest na stronie http://themarcq.tk/mojip

Mam zmienne ip i tutaj mi się ono uaktualnia.

Nie wiem czy serwer działa i czy w ogóle można się połączyć, bo włączyłem go przez ssh, a tutaj mam limitowany net i nie chcę marnować go na javę do przeglądarki.

 

E: Aby wejść trzeba w przeglądarkę wpisać

http://www.minecraft.net/play.jsp?server=<ip z wyzej podanego pliku>&port=25565

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry mallo, ale tu sa wszyscy z czasow gdy jeszcze nikt nie wymyslil nawet Survivala

 

Mówiąc pre-alpha miałem na myśli "pre-survival test" :sp_ike:

A zresztą, jesteś tu tylko rok, ja 4 lata. :]

Jesteś ode mnie starszy góra kilka miesięcy.

 

@UP Używasz starej formułki, która teraz przenosi na stronę główną. D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...